PDA

Zobacz pełną wersję : Status Szlachecki

adek
08-02-17, 05:58
Witam chciałem poruszyć temat handlu statusami aktualnie działa to na zasadzie zaufania a nie lepiej by było zrobić Statusy w Zwojach ? ;)
Co Wy na to ? :P

paaaprikos96
08-02-17, 07:37
Temat pt. "Statusy w zwojach" version 3634578368

Ememems
03-04-17, 12:22
Tutaj było opisywane dlaczego to nie przejdzie:
https://forum.altaron.pl/showpost.php?p=129003&postcount=2

Osobiście jestem na tak. Ale jeśli w ten sposób nie da się tego rozwiązać to trzeba wymyślić coś innego. Ja się zastanawiam, czy nie dałoby się stworzyć jakiejś specjalnej strony, na której możnaby dokonać takiej wymiany. Dajmy na to osoba, która sprzedaje ss wchodzi na stronę, zaznacza ss, który chce sprzedać, podaje cenę, zatwierdza wybór i wtedy pojawia się kod, który gdzieś musi wklepać osoba, która chce taki status kupić. Osoba ta wklepuje kod i wtedy pojawia się coś w stylu "Czy jesteś pewny, że chcesz kupić status szlachecki na 30 dni za 30 talarów? Pieniądze zostaną pobrane z konta bankowego, w przypadku nieposiadania odpowiedniej ilości pieniędzy na koncie, transakcja zostanie unieważniona." Osoba może zatwierdzić wybór lub odrzucić. Wydaje mi się, że wtedy czas premiowany nadal byłby czasem, a nie konkretnym przedmiotem w grze. Może to by było jakieś rozwiązanie..

Dalinar
05-04-17, 02:28
Ze zwojami to dobry pomysł. A żeby taką stronę zrobić jak ty sugerujesz to trzeba opłacić hosting, kogoś od web designu itp. Za dużo pracy jak można to rozwiązać dużo prościej np. zwojami.

Arkon
05-04-17, 13:10
Ze zwojami to dobry pomysł. A żeby taką stronę zrobić jak ty sugerujesz to trzeba opłacić hosting, kogoś od web designu itp. Za dużo pracy jak można to rozwiązać dużo prościej np. zwojami.

dlatego przeczytaj zawartość linku który dała Karmelia, moim zdaniem nic się nie zmieni w tej kwestii

Ememems
07-04-17, 09:20

Ale po co opłacać hosting jak można to zrobić na jakiejś podstronie altaronu. Web design? Przecież wystarczy przy statusie szlacheckim obok opcji aktywuj i przekaż dodać opcję sprzedaj. Po kliknięciu przekierowuje do podstrony, która graficznie nie różni się od reszty witryny, może wyglądać np. tak:

http://vpx.pl/i/2017/04/07/sssprzedaz.png

Po kliknięciu na Generuj link jesteśmy przekierowywani na stronę, na której wyświetli się link potrzebny do zakupu statusu szlacheckiego. Potem tylko osoba kupująca wkleja ten link w przeglądarkę i wyświetla się to o czym pisałam w poprzednim poście, strona z linku też powinna być graficznie podobna do tego screenu, który wrzuciłam. Nie ma tu dużej filozofii tak mi się wydaje jeśli chodzi o web design i hosting (chyba, że miałeś tutaj na mysli generowanie linka i działanie takiego wygenerowanego linka, tutaj może być problem).

Kre Donau
24-05-17, 08:48
Statu Szlachecki można tak jak to było zrobione wcześniej na non pvp po prostu rozdać wszystkim na rok, może przyciągnie to jeszcze na chwilę kilka osób.

Voltix
28-05-17, 18:52
Do czego ma przyciagnac? :D altaron umarl i sie pogodzcie z tym.