PDA

Zobacz pełną wersję : Widma/Upiory


Kierka120316
07-02-17, 23:19
Witam, witam ! :)
Po rozmowach dzisiaj wieczorem z kilkoma graczami i usłyszeniu kilku historii na temat widm i upiorów, i o tym, że kiedyś taki temat był na forum, chciałbym jeszcze sam spróbować coś na ten temat się wypowiedzieć, a być może i zadziałać.

Jak sporo osób wie, widma były by spoko expem, lecz latają w większości z upiorami, a jak wiadomo, do łatwych one nie należą. Osobiście na 84 Ek'u, 2h jeden zjeżdża mnie do reda, ale nie w tym rzecz i temat. Wspominając wyżej, że rozmawiałem z kilkoma graczami na temat widm, fajnie by było dodać expowisko lub chociaż zmienić układ rozmieszczenia ich na expie za goblinami. (Raczej każdy wie gdzie to się znajduję). Zrobić ich więcej lub chociaż, Upiory zrobić gdzieś dalej, żeby był spodek z samymi widmami. Słyszałem, że widma to ma być dodatek do upiorów i kiedyś zostało dodane kilka na krzyż jak był o tym wątek, ale dobrą kwestią byłoby dodanie ich w oddzielnym miejscu lub zmienienie układu respa upiorów i widm. I nie piszę tu tylko dlatego, że byłoby to dobry exp dla mnie, ale również i dla innych osób. Mam nadzieję, że nie wybuchnie tutaj zaraz epidemia krytyki. To oczywiście sugestia.

Pozdrawiam, Bartek :)


Ps. Przepraszam za trochę chaotyczną wypowiedź, lecz zmęczenie w trakcie choroby robi swoje, ale altaron grany być musi. :D

adek
08-02-17, 05:17
Exp z samymi widmami ? ta i 30lvle wyciągające multun expa i hajsu na godzine :D

Kierka120316
08-02-17, 12:16
No na 30 lvlu, kilka widm na japie by raczej nie wystały, ew. w shared, ale to zawsze jest chociaż zabawa, a nie monotonne bicie samemu potworków. Nie każdy by wyciągał dużo hajsu, bo nieraz trzeba by było usunąć energie, by otworzyć deda, więc przy tym by też trochę im poszło na runki usuwające to. Więc one by były bardziej przydatne i być może droższe, więc korzyści dla wszystkich stron profesji.