PDA

Zobacz pełną wersję : Nadchodzące nowości + Zapowiedź III


Trav
20-07-11, 11:41
Czas zacząć! Serwer Altaronu póki co jest w trakcie restartu. W tym czasie zalecamy pobrać nowego klienta gry: http://altaron.pl/Index-downloadClient/

Dodatkowo zapraszam na trzecią, ostatnią już, część zapowiedzi nowości w grze.

Alchemicy i magowie alarmują!
Wszyscy znaliśmy dobrze możliwości magicznych zwojów posiadających moc ulepszania naszego oręża i opancerzenia, tak jak znaliśmy możliwości wspaniałej kostki transmutacji.
Odkryliśmy jednak, iż nadmierne używanie tych narzędzi prowadzi do katastrofalnych skutków. Dlatego już wkrótce podejmiemy kroki, by zmienić stan, jaki zastaliśmy.
Nie będzie już mowy o pewnym powodzeniu, jeśli chodzi o wykorzystywanie magicznych zwojów. Zbyt łatwo ludzie marnowali ich potężną moc dla błahych zachcianek. W ramach rekompensaty pojawi się nowy rodzaj zwoju, idealny do ulepszenia celności swej broni dystansowej.
Również kostka transmutacji ulegnie zmianie. Tereusz naprawił wszystkie jej egzemplarze, umożliwiając wykorzystywanie surowej stali, acz niestety w wyniku pewnych komplikacji drastycznie zwiększyła się szansa na złamanie broni podczas jej ulepszania.

Wiele osób mogło narzekać na zbyt wielkie straty w wypadku bycia pokonanym w walce. Dlatego za stosowną opłatą i po wyświadczeniu pewnej przysługi, proboszcz neolickiej parafii będzie mógł udzielić błogosławieństwa życia lub ekwipunku.

Takie zmiany wejdą już w przeciągu godziny lub dwóch! Ale to nie jest koniec nowości. Do końca tego tygodnia mamy zamiar wprowadzić zmiany w systemie walki między graczami! Za zabicie jednej osoby nie będą karani wszyscy atakujący, a jedynie dwaj gracze - ten, który zadał największe obrażenia i ten, który ostatnim ciosem położył przeciwnika. System wymaga jeszcze testów, dlatego łatka go wdrażająca wyjdzie na dniach.


Świetnej gry życzy
Trav i reszta ekipy Altaronu!

Dr.Joint
20-07-11, 11:50
Wszystko super ,ale czy w updacie jest cokolwiek nowego dla licorstayerów?

Nerros
20-07-11, 11:59
Wszystko pięknie i ładnie jednak moim marzeniem jest wprowadzenie systemu pvp który zapobiegać będzie zabijania osób niewinnych... już nie pierwszy raz przechodząc koło dp zostałem zaatakowany bez powodu, niestety kilka krotnie nie udało mi się uciec przed osobami mającymi większy lv od mojego.
Jako osoba pracująca nie mam tyle czasu co inni żeby siedzieć i skilować non stop. Mam tydzień urlopu i zamiast się cieszyć grą muszę się martwić o to co straciłem z powodu gówniarskiego zachowania co poniektórych graczy.

9106796
20-07-11, 12:18
Wkonu nowy system pvp :) 2 unj - brawo ! :)

Wkońcu nowy system pvp :) 2 unj - brawo ! :)

damek93
20-07-11, 13:19
Szkoda tylko, że przy skillu 79 broni jednorecznej po 55 minutach skillowania nie wbilo mi nawet 1% skilla. Co to ma byc ? :/

Mees Vood
20-07-11, 13:39
Piękna sprawa OLD PVP :D:D to chyba najbardziej mnie cieszy :)

Gibon
20-07-11, 14:10
Super ze zmiany ktore powinny zajac wam dzien dwa roboty zajely 2 miesiace+/- mysle ze gracze sie uciesza!

Shikate
20-07-11, 15:20
Niestety, ale po części pan up ma rację. Oczywiście, bardzo mi się podobają zmiany, jednak czemu tak długo czekać na coś, co w zasadzie mogliście zrobić 4 razy szybciej co najmniej. No nic, mam nadzieję, że więcej takie coś się nie powtórzy i aktualizacje będą częściej.

Kosiek
20-07-11, 15:37
Super ze zmiany ktore powinny zajac wam dzien dwa roboty zajely 2 miesiace+/- mysle ze gracze sie uciesza!
Podsumuję to tak: http://forum.arminvanbuuren.org/images/smiles/icon_lol.gif http://forum.arminvanbuuren.org/images/smiles/icon_lol.gif http://forum.arminvanbuuren.org/images/smiles/icon_lol.gif http://forum.arminvanbuuren.org/images/smiles/icon_lol.gif http://forum.arminvanbuuren.org/images/smiles/icon_lol.gif.
Chętnie zobaczę jak sememu robisz takie rzeczy w dzień lub dwa. :)

Gibon
20-07-11, 16:52
Podsumuję to tak: http://forum.arminvanbuuren.org/images/smiles/icon_lol.gif http://forum.arminvanbuuren.org/images/smiles/icon_lol.gif http://forum.arminvanbuuren.org/images/smiles/icon_lol.gif http://forum.arminvanbuuren.org/images/smiles/icon_lol.gif http://forum.arminvanbuuren.org/images/smiles/icon_lol.gif.Chętnie zobaczę jak sememu robisz takie rzeczy w dzień lub dwa. :)Po pierwsze z zespole altaronu nie pracuje jedna osoba tylko hmmm 3-5? po drugie takie zmiany robia gmowie na otsach odrazu po zgloszeniu tego przez graczy gdyz sa to tylko male koretky.Jedno co moglo wam zajac troche wiecej czasu to ulozenie questu albo nowych mobow ale czy to az 2 miechy?smiech na sali.

miszcz
20-07-11, 23:26
W koncu, baardzo sie ciesze z update, gratuluje ekipie nad nim pracujacej i czekam na kolejne kroki w strone idealnej rozrywki :)

zipek
21-07-11, 07:00
Na test server były nowe outfity wiec czemu ich niewgraliscie? :/

Apausfo
22-07-11, 15:37
Wszystko super ,ale czy w updacie jest cokolwiek nowego dla licorstayerów?
dołączam się .

Super ze zmiany ktore powinny zajac wam dzien dwa roboty zajely 2 miesiace+/- mysle ze gracze sie uciesza!

tu również .

Nerros
23-07-11, 23:39
drastycznie zwiększyła się szansa na złamanie broni podczas jej ulepszania.

Przecież to nawet 50% na 50% nie jest :/
nie dało się jakoś tego wyrównać przez np. 1 poziom broni lub zbroi to 70% szansy na kolejny 65% na kolejny 50% a na następny 45% ?

Kosiara
24-07-11, 17:25
2 fragi max.. <cwaniak>