PDA

Zobacz pełną wersję : Nadchodzące nowości - Zapowiedź II


Trav
19-07-11, 22:10
Wielkie zmiany nadejdą już wkrótce! Przekonają się o tym najmocniej łucznicy - ci dzielni strzelcy przez długi czas mogli się czuć w gorszej sytuacji od przedstawicieli innych profesji. Jak nie gorsza celność, to skąpy wybór amunicji. Ucieszą zatem się zapewne, gdy ujrzą już wkrótce w asortymencie chociażby ich gildii poszerzoną ofertę nowych strzał i bełtów o różnej sile ataku.

http://altaron.pl/Cache//images/gallery/d81195d6c2.jpg

Oczywiście pewne rzeczy ulegną zmianom. Na przykład z kusz (których 2 rodzaje bełtów będą silniejsze niż wszystkie 3 rodzaje strzał) będą mogli korzystać jedynie dobrze doświadczeni strzelcy.

Co z innymi profesjami? Ich zmiany dotknęły jedynie w pewnych elementach. Wojownicy, jako zakuci w ciężką zbroję siłacze, nie będą już mogli korzystać z czaru Mocnego Przyspieszenia. W zamian szerzej będą mogli się zapoznać z umiejętnością, którą do niedawna znała tylko pewna szemrana grupa rycerzy parających się magią nie do końca legalną. Ale nawet oni nie będą w stanie łatwo korzystać z potężnych run Pocisku Śmierci, których wymogi co do umiejętności magicznych używającego wzrosną.

Magowie będą mogli lepiej się bronić przed ciosami nieprzyjaciela. Jednak pamiętajcie: "Lepiej" nie znaczy wcale, że "dobrze"! Ich wytrzymałość wciąż będzie ustępowała tej u dwóch pozostałych profesji.


Kilka słów o łupach. Jasnym będzie, że wkrótce poszukiwacze przygód zmierzą się z nowymi przeciwnikami, albo zyskają siły na starych. Co ze skarbami, jakie zdobędą? Wiele osób już się skarży, że pewne przedmioty ciążą im w depozytach. Cóż, w wypadku tych najbardziej kłopotliwych rzeczy (tych, o jakich wieści np. do mnie dotarły!) pewni handlarze zechcą je zakupić po ustalonej przez nich cenie!

http://altaron.pl/Cache//images/gallery/4168e239c0.jpg

Przyjrzeliście się dobrze powyższemu zdjęciu? To kolejne interesujące nowości, jaki się pojawią. Proces nadawania własnego wyglądu światu przedstawionemu jest mozolny i wyczerpujący, ale nie tak łatwo się poddamy. Krok po kroku, a elementy, do których się przyzwyczailiśmy, nabiorą zupełnie innego wyglądu. Kto wie jak będzie się prezentował Altaron za kilka tygodni, miesięcy?

http://altaron.pl/Cache//images/gallery/db310be155.jpg


Ale wróćmy do najbliższych dni. Jutro dowiecie się więcej o zmianach w rozgrywce, a trochę później będziecie mogli ich doświadczyć. Tak jest! Dnia 20 lipca mniej więcej o godzinie 12 serwery zostaną wyłączone, by wprowadzić tę skromną aktualizację, o której tu tak się rozpisuję i jeszcze będę się rozpisywał. Oby mi aktualizowanie nie zabrało zbyt wiele czasu. W końcu wszyscy tego wyczekujemy w jakimś stopniu, czyż nie? :)

Tron
19-07-11, 22:16
No nie! Akurat kiedy wyjeżdżam na wakacje wprowadzacie aktualizację! :( No ale życzę wszystkim dobrej gry i przyjemnej zabawy z nowościami. I co wy teraz zrobicie beze mnie na "Pomocy"? ;)

Co do zapowiedzi. Ulepszenie łuczników cieszy, ale podwyższenie obrony maga już nie. Mag najlepiej niech zostanie taki jaki jest, chociaż sam nim gram, to podwyższenie obrony ułatwi grę nim, to niedobrze (chociaż jestem pewny, że obniżycie siłę run SD). Także wy wojownicy, błagam, nie płaczcie z powodu utraty czaru "Mocnego Przyspieszenia".


Pozdrawiam!

PS. Nowa grafika smoków jest świetna! I czy ja tam widzę nowy strój? :)

@edit: Dyskusje prowadźcie tutaj (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1948).

siwyus
19-07-11, 22:36
Wkońcu !!! Smoczki fajne. Ale z tym hape odes lipa... Jak ja teraz maga ubije ??? Szkoda, szkoda. Ale narzekanie to pewnie w innym temacie.

malpaa
19-07-11, 22:42
zapowiada się ciekawie w końcu coś dla zwiadowcy ale jak będzie to zobaczymy bo ja jestem zadowolony nawet z tego jak jest teraz ;d;

Wiked[KaZ]
19-07-11, 23:33
hohohohoho :DDDDDD
dzisiaj PG ciśniemy !
ostani raz Hape Odes :( ( łezka w oku )

Kozi1911
19-07-11, 23:44
Super informacja :)

PS. do wszystkich forumowych płaczków, JEST UPDATE niedowiarki !! 8)8)8)8)8)

Eresol
20-07-11, 01:28
ta altaron się poszerza a ja nie będę biegał na odesie -.- super

Wiked[KaZ]
20-07-11, 01:32
ta altaron się poszerza a ja nie będę biegał na odesie -.- super
też nie jestem zadowolony ale może EG będzie :DD
Jaram się tym :D

Sollozo
20-07-11, 07:07
takie pytanie, te 2 zapowiedzi będa wprowadzone 20 lipca i to wszystko? czy bedzie cos jeszce? nie lepiej od razu wprowadzic wszystko na raz?

zipek
20-07-11, 07:54
takie pytanie, te 2 zapowiedzi będa wprowadzone 20 lipca i to wszystko? czy bedzie cos jeszce? nie lepiej od razu wprowadzic wszystko na raz?

Wszysto zostanie wprowadzone ;)

ZycieJestHajem
20-07-11, 10:06
Nie wiem jak inni , ale jeden lucznik wraca do gry ; p

wkoncu ! dziekowa ; ]

CySiO
20-07-11, 10:31
przykro m, że nic o strojach nie powiedzieliście, ale w sumie i tak się ciesze :D

Nerros
20-07-11, 10:44
Jak dziecko wypowiem magiczną formułę!! "JUpiiiiiiiiii" :) za 5 minut 12 zobaczymy czy aktualizacja przejdzie pomyślnie!

Kosky
20-07-11, 10:48
zielone smoki jakos sie prezentują, lecz czerwone to kompletna klapa ! świetnie, że będą wprowadzone nowe rodzaje amunicji :) być może znajdę w koncu czas na altaron :) i czyżby jakis nowy teren ? (statek)

ZycieJestHajem
20-07-11, 10:52
liczycie tak czas do 12 , a update moze troche zabrac czasu ; >

Lord Darkei
20-07-11, 11:11
Te duże smoki to jeszcze jakoś tak źle nie wyglądają ale te małe to tragedia, w sumie dziwne ryje mają te smoki xD