PDA

Zobacz pełną wersję : Podnoszenie loota


adrx00
19-11-16, 13:07
Podnoszenie loota

- Wielu zapewne irytuje ciągłe podnoszenie golda czy złomu z potworków. Mam pomysł aby temu zaradzić w pewnym stopniu.

Żeby nie robić jakichś zwierząt z autopodnoszeniem proponuje opcje, żeby dodać:
- Po kliknięciu prawym na przedmiot w ciele automatycznie przenosi item do naszego plecaka i sortuje w przypadku przedmiotów które mogą się łączyć w kupe.
- W pierwszej kolejności przenosiło by przedmioty do otwartego pojemnika, a jak nic nie mamy otwarte to do głównego plecaka
- W przypadku gdyby przebrał plecak (zabrakło by miejsca) to przenosił by system automatycznie do pierwszego pojemnika w nim itd.
- Gdy zabijemy potworka aktualnie wyświetla się co się znajduje w ciele. Ja bym dodał zmiane koloru tej informacji co nam wypadło na:
+ Gold koloru żółtego
+ Żywność zielony
+ Pancerze, hełmy, buty itp. (całe eq) czerwony
+ Bronie wszelkiego typu niebieski
+ Scrolle, runy, potiony fioletowy

Pomogło by to nam orientować się co jest w ciele.
- Po kliknięciu prawym gold by automatycznie trafiał do sakiewki (tak jak jest teraz), ale jedzenie by było wpierw zjadane, a jak jesteśmy najedzeni to trafiało by do plecaka.

Oprócz zbierania loota proponuje w normalnym sortowaniu dodać oplcje obok minimalizowania i zamykania plecaka itemów w depo gdy klikniemy w plecaku w tej opcji co chcemy automatycznie przenieś do tego pojemnika i automatycznie wszystko w depo by przeniosło się do tego pojemnika i pojemników w nim gdyby było tego więcej.


Shiro