PDA

Zobacz pełną wersję : sunblady pa


Sollozo
19-07-11, 10:15
Witam, Sunblade znów robi PA, juz nie wiem do kogo pisac, pisałem do planu b to mnie olali, powiedzieli ze się tym zajma ale nic, no dobra tam 1 ded przezylem, dzisiaj wpadam na cyce, na liscie pisze ktos inny, exivuje go i jest bardzo daleko, zabijam 2 cyce i wpada jakis typ z sunbladów i mnie zabija? za co ? za to ze wbilem na respa ? to czemu nie było go na liscie i były cyce ? może by najpierw porozmawiał a nie od razu zapierdala ? jescze kozak 80 lvl vs 20, niech wyskoczy do równego siebie to zobaczymy czy tak przykozaczy, 60 lvli róznicy a tan ubija za nic, az odechciewa sie grac z takimi niedojebami ;]

Magicdragon
19-07-11, 10:54
sunblade = plan b 2? mam nadzieje ze to nieprawda

daarko88
19-07-11, 11:16
Sollozo, wyjaśnie to jak będę wieczorem online, bądź tak o 21:00 i napisz do mnie w grze, jeżeli zrobił PA, zapłaci ci za deada. Ja sam nie toleruje takiego zachowania.
A tak na boku, to takie tematy nie mają sensu więc następnym razem proszę pisać do mnie PW na forum i będę takie sprawy wyjaśniał.

Vetius
19-07-11, 13:59
No i zabil cie i huj. Dla mnie wogole smieszne jest płacenie za czyjes dedy, na rl Tibii ludzie zabijają sie bez przerwy i wiekszosc dedów jest bez przyczyn, i nie ma żadnych tematów na forum, ludzie grają dalej. A tutaj uwala kogos i płacze zaraz. Facet to jest server pvp i mozna sie ubijac, ile razy juz takie cos pisalem. Zamiast robic temat odrobil bys lvl.

Zembolx
19-07-11, 14:16
czyżbym widział sprzeczność zdań w gildii

leavemealone!
19-07-11, 15:20
To może ja się wypowiem.
Wszedłeś na czyjś resp. Zobaczyłeś list. W liście była informacja o tym, że ktoś tam expi. Postanowiłeś sprawdzić gdzie ten gracz się w danej chwili znajduje. To ja się pytam: napisać nie łaska?
Śmierć całkowicie zasłużona. Proszę o zamknięcie tematu.

pozdrawiam, Ormo

Kozi1911
19-07-11, 15:42
Proponuje Ci się powiesić i rzucić z okna bo padłeś i straciłeś kilka % które na 20 levelu odrabiasz w kilkanaście minut. AMEN

vendi94
19-07-11, 19:00
Wbiłeś na respa. Padłeś.

mario
19-07-11, 19:37
moim zdaniem uzasadniony ded. też bym się zdenerwował jakby ktoś mi wszedł na respa.

slawek
19-07-11, 19:51
A ja wam powiem tyle że dzisiaj też mnie koles na tym samym respie z klanu Sunblade walił tyle że nie miałem takiej różnicy lvl między nim a mną jak Sollozo żeby paść , i powiem wam teraz tak kartka była moby były nie wybite wiec biore i pisze do tej osoby czekam czekam i nic wchodze byłem z 5 min a tu koleś wyskakuje i wali więc cos tu nie tak ...

Sollozo
19-07-11, 20:30
To może ja się wypowiem.
Wszedłeś na czyjś resp. Zobaczyłeś list. W liście była informacja o tym, że ktoś tam expi. Postanowiłeś sprawdzić gdzie ten gracz się w danej chwili znajduje. To ja się pytam: napisać nie łaska?
Śmierć całkowicie zasłużona. Proszę o zamknięcie tematu.

pozdrawiam, Ormo


Uważasz ze wbicie sie na respa komus kto stoi w depo a wpisał sie na list nie jest normalne? po prostu wpisał sie ktos inny na list a ktos inny expil, ten kto byl wpisany w list był w depo i jak napisałem do niego to napisał ze nie expi tam od 15 minut, więc sobie wbiłem, chyba normalne ? a tu nagle wyskakuje typ z sunblade i mnie zabija, normalne ? hmm jak dla Ciebie to jest normalne to ok.

moim zdaniem uzasadniony ded. też bym się zdenerwował jakby ktoś mi wszedł na respa.


Uzasadniony? skąd mialem wiedziec ze tam expi akurat on? on nie był wpisany w list tylko byl ktos inny a jak do niego napisałem to napisał ze nie expi tam od 15 minut to czemu mialem nie wbic sie na expa ?

Siwor
19-07-11, 21:48
Nie było typa... to wszedł proste... mądrzy byliście jak sami płakaliście że securum robi PA. i całe forum na początku altaronu było przeciwko nam... teraz wy czujecie władze to potraficie napisać wszedłeś na respa i padłeś. Był bardzo daleko? raczył exivować chwała mu za to. zrobił to co trzeba było zrobić... jakby ktoś robił reffila a on by zobaczył że wrócił to napewno by wyszedł... teraz wielcy panowie a początek? nocki zarywali żeby expic. zastanówcie się nad tym... WŁADZA Zmienia :>

Peace and Love.

Luop
19-07-11, 23:49
Uważasz ze wbicie sie na respa komus kto stoi w depo a wpisał sie na list nie jest normalne? po prostu wpisał sie ktos inny na list a ktos inny expil, ten kto byl wpisany w list był w depo i jak napisałem do niego to napisał ze nie expi tam od 15 minut, więc sobie wbiłem, chyba normalne ? a tu nagle wyskakuje typ z sunblade i mnie zabija, normalne ? hmm jak dla Ciebie to jest normalne to ok.




Uzasadniony? skąd mialem wiedziec ze tam expi akurat on? on nie był wpisany w list tylko byl ktos inny a jak do niego napisałem to napisał ze nie expi tam od 15 minut to czemu mialem nie wbic sie na expa ?


Cześć Mala Sela :D

Sollozo
20-07-11, 08:08
Noon, jednak jestes taki jak mówią inni. Żadna Mala Sela..