PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa Profesja-Paladyn


janusz00
01-09-16, 18:10
Witam mam pewną propozycje co do profesji.
Zasadniczo chodzi mi o Paladyna czego mamy się aby opierać na tyko trzech profesjach.Paladyn była by to połączenie rycerza (atakowanie mieczem) ale też chodzi mi o to że Paladyn mógłby rzucać kulami np ognia itp.Oczywiście jest opcja że wojownik może używać pocisków ale z małą siłą a Paladyn by mógł samym czarem atakować a nie runą a z większą siłą ale oczywiście nie tako jak mag.Atakował by z siłą 30%-65% tego co atakuje mag z czaru.Będzie to dodatkowa opcja dla nowych graczy a nie tyko 3 Profesje.
Nie chce tu nikogo obrażać ani krytykować tyko proponuję nowo opcje do nowej gry.

Noratl
02-09-16, 14:17
przecież możesz używać runek wszystkimi profesjami

janusz00
02-09-16, 14:53
tak ale to runy i działają aż z taką dużo siłą wienc nie opłaca się ich używać i taki to sens czego runy lepiej żeby używali z dużą siłą aby magowie tak wienc i paladyni bendo używać z lepszym skutkiem niż taki woj czy zwiad.
A Paladyn to połączenie Maga i Ryczerza

Noratl
02-09-16, 19:10
czyli zwiadowca, zwiadowcą opłacało się w niektórych sytuacjach używać pocisków, przykładowo expiąc na upiorach elementalistą biłem z pocisku lodu i całkiem nieźle wchodziło.

Royalks
02-09-16, 23:38
good idea

teraz tylko pytanie jak będziemy rozwijać swoją postać w nowej grze... czy będzie coś takiego jak profesja, czy one man army :uśmiech2:

Shrime
03-09-16, 09:17
Wolałbym rasy z różnymi przyrostami hp/mana.
Taki ork to typowy tank, gnom to by miał więcej many, czyli good dla maga :P
Ale chyba nie pasuje to do klimatu altaronu :P

Mervakis
03-09-16, 19:52
Tia, a potem zgłoszenia typu "ten rasista mnie zabił bo gram czarną postacią!". Już lepszy bezproblemowy brak wyboru koloru skóry niż późniejsze durne zgłoszenia.

Altaron nie jest rasistowski, kontynent Ertany zamieszkują ludzie rasy białej, inni siedzą na swoich kontynentach, które są dla gracza niedostępne. Po Europie w średniowieczu czarnoskórzy też nie biegali.

paaaprikos96
03-09-16, 22:43
Po Europie w średniowieczu czarnoskórzy też nie biegali.

No jak nie jak tag
http://www.filmweb.pl/Czarny.Rycerz
http://www.cyfraplus.pl/misc/base/galeria/czarny_rycerz_003.jpg