PDA

Zobacz pe軟 wersj : [s這wa pisane] Pomys造

adrx00
06-05-16, 21:25
Witam, w zwi您ku z faktem tworzenia nowego altaronu chcia豚ym przedstawi kilka moich pomys堯w co do tibi:

- Zwi瘯szy widok z 15/11 kratek do np. 18/14
- Doda pogod do gry. Mo瞠 jakie dodatkowe efekty przy np. deszczu +5% do obra瞠 od lodu.
- Doda czary/skille zwi您ane z tarczami.
- Przerobi klawiatur w sensie, 瞠 chodzenie zmieni z strza貫k na wsad i jednocze郾ie umo磧iwi ustawianie bind闚 na ca貫j klawiaturze. Domy郵nie na tab prze陰cza這 by si aktualne ustawienie klawiatury gdy chcemy rozmawia i gdy chcemy u篡wa nowego sposobu u篡wania klawiatury.
- Doda/zmieni czary kt鏎e s u篡wane przez jaki czas by zamiast jednorazowego zu篡cia many co kilka sekund pobiera豉 by si automatycznie.

To tylko kilka z moich pomys堯w, mam ich mn鏀two.
Chcia豚ym aby wypowiedzieli si gracze co o tym my郵 i czy zaprezentowa nowe pomys造.

Noratl
07-05-16, 11:10
ad.2
https://www.youtube.com/watch?v=U2LuBjH3FFs

mo瞠 podczas deszczu zwi瘯szone obra瞠nia od energii, a zmniejszone od ognia.

tomakeo
07-05-16, 11:35
Albo mo瞠 podczas deszczu, gdy kto u篡wa 篡wio逝 energii, to od razu delejt za brak m霩gu? :P Wyjd嬈ie z pod陰czonym urz康zeniem elektrycznym na zewn徠rz podczas deszczu. Gwarantowane zwi瘯szone obra瞠nia :D

Noratl
07-05-16, 15:57
Albo mo瞠 podczas deszczu, gdy kto u篡wa 篡wio逝 energii, to od razu delejt za brak m霩gu? :P Wyjd嬈ie z pod陰czonym urz康zeniem elektrycznym na zewn徠rz podczas deszczu. Gwarantowane zwi瘯szone obra瞠nia :D

szata maga pe軟i funkcje p豉szczu przeciwdeszczowego, wi璚 strzelaj帷 z palca, nie musi on by mokry (jakkolwiek to dziwnie brzmi xD)

u篡j m霩gu, ty m霩gu. deszcz deszczem, we pod uwag 瞠 w altaronie s miejsca w kt鏎ych jeste ca趾owicie zanurzony w wodzie, jako nikogo nie zabi這 u篡wanie energii.

tomakeo
07-05-16, 17:45
szata maga pe軟i funkcje p豉szczu przeciwdeszczowego, wi璚 strzelaj帷 z palca, nie musi on by mokry (jakkolwiek to dziwnie brzmi xD)

u篡j m霩gu, ty m霩gu. deszcz deszczem, we pod uwag 瞠 w altaronie s miejsca w kt鏎ych jeste ca趾owicie zanurzony w wodzie, jako nikogo nie zabi這 u篡wanie energii.

Dobrze, przepraszam. Mea culpa, mea culpa, mea culpa. Gdy inni stali w kolejce po m霩g, ja sta貫m w kolejce po zajebisto嗆. Tak wybra貫m.
A tak na serio, to wiem, 瞠 s takie miejsca i zawsze mnie 鄉ieszkowa這 to, 瞠 popierdalam pod wod ze stalow giwer zaczarowan 篡wio貫m energii. Hehsy.

paaaprikos96
07-05-16, 19:09
瞠 popierdalam pod wod ze stalow giwer zaczarowan 篡wio貫m energii. Hehsy.

Albo p這n帷 pochodni.

Marancza
07-05-16, 22:14
Witam, w zwi您ku z faktem tworzenia nowego altaronu chcia豚ym przedstawi kilka moich pomys堯w co do tibi:
- Doda czary/skille zwi您ane z tarczami.
- Przerobi klawiatur w sensie, 瞠 chodzenie zmieni z strza貫k na wsad i jednocze郾ie umo磧iwi ustawianie bind闚 na ca貫j klawiaturze. Domy郵nie na tab prze陰cza這 by si aktualne ustawienie klawiatury gdy chcemy rozmawia i gdy chcemy u篡wa nowego sposobu u篡wania klawiatury.

To tylko kilka z moich pomys堯w, mam ich mn鏀two.
Chcia豚ym aby wypowiedzieli si gracze co o tym my郵 i czy zaprezentowa nowe pomys造.
A w豉軼iwie to po co?

adrx00
08-05-16, 19:17
Mo瞠 jakie moje pomys造 zostan wprowadzone do nowego altaronu, a je郵i nie to mo瞠 zainspiruj do jakich ciekawych pomys堯w tw鏎c闚 nowego altaronu.

A tak po za tym to prosi豚ym wypowiada sie do pomys堯w a nie wyzywa czy obra瘸 innych luzz...