PDA

Zobacz pełną wersję : Paaaprikos96


Psimgoth
08-03-16, 20:57
Chciałbym abyście mi powiedzieli o graczu Paaprikos czy jak mu to tam.. z tłem Jasia Fasoli. Czy go lubicie, czy jest w porządku i czy można liczyć na jego pomoc w grze? Z góry dzięki :)

mario
08-03-16, 22:06
A kto to kur*wa jest? Rozumiem Fardon czy Fasol.. Ale tego człowieka to nie znam :d

paaaprikos96
08-03-16, 22:52
Jeej, posty o mniee <3
Na pomoc w grze może liczyć każdy prócz dwóch osób. Ale jako, że nie gram, tak jak z resztą każdy na pvp, to ten, wiecie...
PS Doszukujesz się sensacji, jak na moje oko :oczko:

Co ciekawsze, w ankiecie zaglosowaly jakieś nonpvp, rookstayery które mnie wgl nie znają xddd dobre

Trixis
08-03-16, 23:37
To jest jakiś słaby graczol. Boi sie bardzo, pamietam jak na 100 poziomie expił na dzikach (raindar) . Nie polecam oponenta

sokoskiiii
09-03-16, 16:30
Up to jest największy obsraniec z gangu.

CySiO
09-03-16, 17:03
Wypraszam sobie, największym jestem ja :). Tak uważa mój team, tak jest :).
Pozdrowienia dla normalnych :).

mikeleplacido
09-03-16, 18:20
Noobem samym w sobie nie jest największym na pewno. Jeśli jednak chodzi o jego stosunek wobec innych graczy, sposób wyrażania opinii i emocji, a szczególnie o kulturę osobistą i zachowanie, to pozostawiają one wiele do życzenia. Wystarczy spojrzeć tutaj https://forum.altaron.pl/search.php?searchid=540771, żeby przekonać się jak destruktywny i kierowany własną głupotą Karnemelka charakter obrały jego posty. Poza Morgianem, który tutaj wydaje się być dziesięć razy lepszy od owego Paprikosa, forum Altaronu dawno nie spotkało osoby tak tępej i chamskiej. Dziwi mnie, że ktoś taki nadal figuruje w grupie wybrańców, ale i to, że nie dostał bana na forum (sam zgłaszałem jego bezsensowne, nic nie wnoszące do dyskusji, obraźliwe posty tyle razy, że szkoda gadać).

paaaprikos96
09-03-16, 19:29
Robi się coraz ciekawiej ^^
Od czego tu zacząć hmm. Sporo osób głosowało za moim rzekomym 'noobostwem':

* tylu ziomeczków z non-pvp, którzy mnie w ogóle nawet nie znają (xD):
-Dather, który uwielbia twierdzić, że na profanach nie da się zrobić solo profitów!
-Plyteq, typek, który zapewne większość swych przeżyć związanych z grą opiera na podbijaniu Licoru i opanowywanie non-pvp, też ma nikłe pojęcie o mej osobie
-Mr Rov, tyle starczy
http://i68.tinypic.com/4zu4ci.png
-Pasztet, tu się dziwię, sam raczej wyemigrowałeś z pvp na non-pvp, ale wyczuwam tu raczej lekkiego trolla
-Reinkarnator, czysty non-pvp, ja go nie znam, on mnie nie zna, cóż ...
-tomakeo, jak wyżej
-Flax, to nie jeden z tych Hertagończyków, którzy nie wytrzymali presji i poszli na non-pvp? Chyba tak...
-Mikeplacido, swoją drogą też mnie to dziwi, że dalej jestem jednym z tych legendarnych elitarnych wybrańców, zakładam, że raczej też mnie mało znasz :>

* tylu zagorzałych wielbicieli Licoru!:
-dzik2, to chyba ten jeden z tych co biegał za niskopoziomowymi graczami i krzyczał "Giń kurwo!" tak? A poza tym taki dobry Licoryjczyk, ach
-Psimgoth i Rahilux, ciekawe osobniki no nie powiem, goście, co mnie nie znają, spędzili swój żywot na Licorze/non-pvp mnie oceniają! :kilof:
* i kochani moi z pvp:
-Trixis, tu już się wiele razy wypowiedziałem
-Graata, noo too zajechałeś chłopie :D poległ w Altaronach, poszedł podbijać Mortę, tam też pewnie pz nie odpala na 150 lvl-u
-sokoskiiii, jeśli mnie pamięć nie myli, gość potrafił być bardziej wulgarny w stosunku do innych niż ja! Ale co ja tam wiem...
-Noratl, chłop co poryczał się, bo nie dostał pancerza z bossa :|
-Aloor, raczej troll-choice, z czego go znamy :>

Co chciałem powiedzieć, oceniają mnie osoby, które nic o mnie nie wiedzą, albo co same mają małe powody do bycia nazywania takim 'noobem' (fuu, jakie to brzydkie określeniee).

Pozdrawiam Was wszystkich, czekam na więcej. Życzę Wam wszystkim miłego wieczoru i sukcesów życiowych moi drodzy (żeby nie było, że zawsze jestem taki chaamski, taki wulgaarny i w ogóle niedobry)!

Wasz arogancki Paaaprikos96
http://mrwgifs.com/wp-content/uploads/2013/10/Muslim-Man-Shows-off-His-Dance-Moves-To-The-Crowd-Breaking-Out-In-Song.gif

dawid2910
09-03-16, 20:40
Dzieciarnia

Rahilux
09-03-16, 20:45
-Psimgoth i Rahilux, ciekawe osobniki no nie powiem, goście, co mnie nie znają, spędzili swój żywot na Licorze/non-pvp mnie oceniają!


Grałem na PVP na mainie, chary te już nie istnieją bo usunąłem ale są osoby które o nich wiedzą. Nie raz widziałem jak padałeś jak szmata a potem obrażałeś innych.
Być może twoje wnioski są tak samo durne jak twa istota ale to tylko moje "trafne przypuszczenie".


P.S
Jeśli o kimś nic nie wiesz to nie znaczy że on o Tobie nic nie wie :*

aleksy5885
09-03-16, 21:03
SPALIĆ KARMEMELKA INTERNETOFFEGO CFFFANIAKA!!! SPALIC LICOR!!!! SPALIĆ SOSNOWIEC!!!!! SPALIC ORCZE BAGNA !!!! SPALIC CALLYYY SFFFIATT!!! SPALIC CYFERKI ARTESSONA!!
Pozdrawiam Alol :)

Psimgoth
09-03-16, 21:04
Nie będzie nic :D Tylko wielki Paaaparikos'a pysk :D

paaaprikos96
09-03-16, 21:11
Nie raz widziałem jak padałeś jak szmata a potem obrażałeś innych.

Widać mylne info, imaginacja Tobie się troszkę za bardzo wkręca, jeśli coś mówiłem po jakiejś desce to na vc, nie na kanałach publicznych. Ilość dech na każdym z charów (Karnemelk/Maślak) dałoby się policzyć na palcach (nie liczę rookowania Karnemelka) :>
Widać też, że serwer pvp Cię przerósł, skoro zdecydowałeś się usunąć te postaci i przenieść się na Licor :/
Jakieś jeszcze nowe info, o którym nie wiem koleżko drogi? :>

paaaprikos96 (zapewne rocznik 1996)

Zapewne tak, chociaż fakt mało znany, owe konto należało drzewiej do innej osoby, jeszcze daaaaawno przed resetem, która notabene była chyba większym trollem niż obecnie jestem za takowego uważany :uśmiech4:

spalić karmemelka internetoffego cfffaniaka!!! Spalic licor!!!! Spalić sosnowiec!!!!! Spalic orcze bagna !!!! Spalic callyyy sfffiatt!!! Spalic cyferki artessona!!
Pozdrawiam alol :)

:DDDDDDDD

neilran
09-03-16, 21:42
SPALIĆ KARMEMELKA INTERNETOFFEGO CFFFANIAKA!!! SPALIC LICOR!!!! SPALIĆ SOSNOWIEC!!!!! SPALIC ORCZE BAGNA !!!! SPALIC CALLYYY SFFFIATT!!! SPALIC CYFERKI ARTESSONA!!
Pozdrawiam Alol :)

*myszke artesona, legendarną myszke, o której wiem ja, mający po resecie 1 chara 1 lvl na pvp xD

CySiO
09-03-16, 23:38
Powiem tyle. Ten ziomeczek powinien mieć miano Morgiano :). To stwierdzenie wiele wyjasnia haha.

Noratl
10-03-16, 05:20
Hahahahahhahaha. Ja się popłakałem i poszedłem retired, bo wolałem odejść niż wbić nóż w plecy jak to ty zrobiłeś. Tisaja złamała serduszko i teraz próbujesz być forumowym bad boyem?

paaaprikos96
10-03-16, 06:07
Tisaya złamała serduszko? xD O czym Ty mówisz chłopie :D
Tak bardzo retired, że nagle na Twoim koncie znalazł się 150+ knight na non-pvp?

Trixis
10-03-16, 09:22
Wez wypierdalaj karnemelk . Cie pvp przerosło odrazu po wyjsciu z rooka, wieczne wychodzenie na akcje noob charami, potrafiłeś całą akcje biegać swoim 20 poziomem i nic na nim nie robic tylko przeszkadzać stroną walczącym. Jesteś jednym z tych typów człowieka, który nie powinien być liczony jako człowiek który się bije. Często było tak, że jest 15 ludzi na vc a przychodzi 8 takich co mogą coś zrobić a reszta to jakieś 50 lvle albo wlasnie takie karemelki ktore expily mainy tylko po wygranej akcji(na swoim noobie) albo jak enemy bylo retired. Nie wiem czy ty w ogóle miałeś jakiegoś main chara nie licząc maślaka, którego wyexpiłeś jak juz nie graliśmy a jak grałeś to byłeś z nami.
W dodatku piszesz jakieś głupoty o moim wyglądzie etc. kiedy ja nie powiedziałem nic na twoj, to co gdzieje się w grze niech tu zostanie. Nie masz na mnie argumentów odnośnie aspektów gry to wymyślasz jakieś bzdety. Chciałbym spotkać się z tobą i wysłuchać tego całego pierdolenia prosto w oczy a nie rzucaniu słów na wiatr tutaj. Ty nawet nie możesz opowiedzieć się po której stronie barykady się znadujesz. Gdy powstał podziemny krąg zabijając każdego, jednocześnie pisząc 20 razy DOMINANDO na defaucie pisałeś do mnie, czy nie będzie tutaj miejsca dla ciebie haha. Grzecznie podziekowałem bo mieć takiego grajka w teamie co daje dupy na lewo i prawo to jakaś desperacja.
Nazwałeś mnie Hipokrytą. hipokryta

Hipokryta- człowiek, który nie mówi prawdy, jest dwulicowy i fałszywy; obłudnik, kłamca, faryzeusz.
Ten termin chyba bardziej pasuje tobie, niż mi bo ja dwulicowym psem na posyłki nie jestem.

Wyjaśniłem cie na tym forum po raz ostatni bo nie ma sensu dyskutować z taką osobą jak ty. Pewnie jak to przeczytasz napiszesz jakieś lanie wody na młyn, podyskutujesz o moim wyglądzie czy coś, ja to poprostu zleje.
To co pisze na forum w 50% jest żartem, troche mi smutno, że nie każdy to widzi a ty możesz się schować za moimi WIELKIMI USZAMI XD

corkarypto
10-03-16, 09:50
Wchodzę od czasu do czasu na forum i nie mogę się nadziwić skąd tyle jadu jest na tym forum. I dochodzę do wniosku że "najwiekszego jada mają użytkownicy altaronu.pl" Ten cały roast me to jakaś marna podróba właśnie tego kochanego forum. Czy tylko ja tu wchodzę przeczytać kto tym razem kogo zwyzywał ?

19960314
10-03-16, 10:41
Zdecydowanie noob, nie polecam. I ten jad Legkana, który przed napisaniem każdego posta zażywa coś silniejszego niż metaamfetamina :O

Dobrze, że tak ważny temat został poruszony na forum

paaaprikos96
10-03-16, 10:56
Drogi Exoreniusie,
1. Noobcharem biegałem ledwie kilka razy: kiedy zrookowalem Karnemelka, kiedy jeszcze Maślaka miałem niewyexpionego, więc tu mnie zwiesz kłamcą a o mnie piszesz bajki, no proszę ...
2. Tak, pisałem do Ciebie, jednak nie miałem najmniejszego zamiaru dołączać, taki mały cwancyk, Ty myślałeś że chcę być w Twoim teamie, a to była przykrywka, z resztą słaba, ale nic dziwnego, że jej nie wyczailes :|

Psimgoth
10-03-16, 14:14
14:56 Lupus pozostawia po sobie: kolcze buty, szmaragd, mięso, 6 robaków.


PS: nie chce mi się screena wstawiać :D

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kolczymi butami to chętnie oddam... a co mi tam, gra i tak długo nie pożyje.

sokoskiiii
10-03-16, 15:26
[QUOTE=paaaprikos96;148901]
-

-sokoskiiii, jeśli mnie pamięć nie myli, gość potrafił być bardziej wulgarny w stosunku do innych niż ja

Ja wulgarny? Nie słyszałem...Ty obsrany? To słyszałem...

Ebzdyberybecjusz
10-03-16, 15:58
A rokowałeś chara tylko i wyłącznie dlatego że Cie Masa pocisnął :) :)

paaaprikos96
10-03-16, 16:00
A rokowałeś chara tylko i wyłącznie dlatego że Cie Masa pocisnął :) :)

Kiedy niby? :D Przy naszym sporze to na moje wyszło, a rookowalem.bo miałem nim po prostu nie grać :|

Ebzdyberybecjusz
10-03-16, 16:48
[QUOTE=paaaprikos96;148901]
-

-sokoskiiii, jeśli mnie pamięć nie myli, gość potrafił być bardziej wulgarny w stosunku do innych niż ja

Ja wulgarny? Nie słyszałem...Ty obsrany? To słyszałem...

Tylko Ci polać :D

CySiO
10-03-16, 17:00
Hahaha Perfect cisnący ludziom HAAHAHAHAHAHAH :P
No kurde, widzę to forum nie przestanie mnie bawic i zadziwiać :D.

paaaprikos96
10-03-16, 20:01
Swoją drogą witam kolejnych zebranych!
* Cxzc,
http://i63.tinypic.com/i78myd.png
Świetnie ^^
* Ebzdyberybecjusz, nasz najlepszy bloker na piaskowych i gargach, mistrz w (nie)robieniu skosów, przez co ktoś z teamu pada, chłopiec aka cięty-język, niepohamowany generator bluzgów :|
* witamy i kolejnych koleżków z non-pvp! Dziś zawitali do nas dzielni rycerze, pozwólcie, że przedstawię Wam zacnego Dunedaina i Borubara, a również niejakiego wojtkaekonomistę, szkoda tylko, że się nie mieliśmy okazji się wszyscy poznać :/
http://i65.tinypic.com/35in57n.png

Jak już wiecie, zapraszam Was więcej, przestrzeni dużo, są jeszcze miejsca latające :uśmiech4:

tomakeo
10-03-16, 20:35
Nie muszę/musiałem grać na pvp, żeby móc ocenić poziom użytkownika forum, a raczej brak poziomu. Co ma pvp do tego, jakie zdanie można sobie wyrobić na temat kogoś, kto po prostu trolluje forum wszerz i wzdłuż. Wyrażam swoją opinię biorąc pod uwagę to, jak się zachowujesz i w dupie mam Twoje skillsy w pefałpe, pomijając to, że z tego co piszą Panowie wyżej, to byłeś raczej kiepem openkowym.

Marancza
10-03-16, 21:06
Ktoś mi to wyjaśni o czym on pisze? Bo on się czymś zjarał chyba XD

p9uqY2reQRw

paaaprikos96
10-03-16, 21:11
http://rs1215.pbsrc.com/albums/cc507/chasderpton/cats-paws.gif~c200

neilran
10-03-16, 21:14
Dajcie mu już spokój, niech chłopak ochłonie i przemyśli swoje zachowanie. I tak dobrze że krytykuje wszystkich. Najgorsze skurwysyństwo to gdy ktoś się pastwi na kimś młodszym / słabszym / mniej ogarniętym.

paaaprikos96
10-03-16, 21:26
ja się dobrze bawię
watch?v=NDYlbOF7tXw

neilran
10-03-16, 21:35
Wkurwiasz wszystkich, z tego co widzę. Nie fajna zabawa. Zostanie Ci tak i skończysz jak Kajetan P.

Tisaya
10-03-16, 22:55
Sorry, Karnemelk, nie wiedzialam, ze to sie tak na Tobie odbije.


:uśmiech9: ????

aleksy5885
11-03-16, 15:02
hehehehe Karmemelk smial sie z Morgiana ze jest idiota a sam sie stal jak Morgian
Bez urazy Słafffekk

Yooshi
11-03-16, 15:03
Swoją drogą witam kolejnych zebranych!
* Cxzc,
http://i63.tinypic.com/i78myd.png
Świetnie ^^
* Ebzdyberybecjusz, nasz najlepszy bloker na piaskowych i gargach, mistrz w (nie)robieniu skosów, przez co ktoś z teamu pada, chłopiec aka cięty-język, niepohamowany generator bluzgów :|
* witamy i kolejnych koleżków z non-pvp! Dziś zawitali do nas dzielni rycerze, pozwólcie, że przedstawię Wam zacnego Dunedaina i Borubara, a również niejakiego wojtkaekonomistę, szkoda tylko, że się nie mieliśmy okazji się wszyscy poznać :/
http://i65.tinypic.com/35in57n.png

Jak już wiecie, zapraszam Was więcej, przestrzeni dużo, są jeszcze miejsca latające :uśmiech4:

O h*&^ Ci chodzi ?
Głosowałem na cokolwiek by zobaczyć wynik.

neilran
11-03-16, 15:20
Zobacz wyniki ankiety (https://forum.altaron.pl/poll.php?do=showresults&pollid=162)

nevonsky
11-03-16, 16:20
You either die a hero, or live long enough to see yourself become the villain.

Windykator
11-03-16, 18:25
Musi coś być na rzeczy, skoro ja takiego grona fanów nie mam i nie miałem nawet w momencie przed wybrańcem. ;-)

paaaprikos96
11-03-16, 18:27
Cya, do niebawem! Czekam aż coś w końcu ruszy ^^
http://i.iplsc.com/-/00013QOQ63YJRA5V-C117.jpg

hejhop
11-03-16, 19:21
Ja tam cie lubię.

poiuyt321
12-03-16, 14:40
Po co robić bezsensu tematy XDD Maślana jest pomocny dosyć w grze jak ładnie poprosisz no ale czasami faktycznie przynoobi :/
Prawda klejnociku? (@karnemelk)

Shrime
12-03-16, 16:26
A ja tam dalej pamiętam jak Tizu chciał mnie zabić na post na forum, i chciał, żeby Karnemelk mnie dobił, ale nie zrobił tego. 8D