PDA

Zobacz pełną wersję : 3 rzeczy częste :) drażniące


Mist
28-01-16, 22:12
1: Spam u npc, jak mam sprzedać u npc 10k ekstraktów skoro co chwile daje mi muted? i w dodatku tylko po 200 przyjmuje a w rozmowie z npc nie powinno się dać spamić ze daje blokadę pisania a jeśli już to znieść te limity sprzedaży na raz 200+.

2: Pióra? Altaron podobno ma być trudny a tak łatwo nawet w tibii nie ma... przyjdzie 10lvl z licora i sobie pójdzie na kury w dzień zarobić 150k czy to brzmi trudno? Radził bym zmienić żeby z kur nie wylatywały pióra tylko się je pozyskiwało za pomocą nożyka z trudnością jak ze smoka smoczą skórę i żeby wylatywało po 1 piórku nadal to nie będzie trudne ale będzie takie jakie powinno być.

3: Jak daję składniki do destylatora i jak odejdę to czemu znikają? yhm, Tiana w gildii alchemii je kradnie za ten czas? czy destylator się sam włącza? Nikomu one tam nie przeszkadzają a jak będzie chciał to sobie włączy destylator i się pokaże że źle dobrane składniki :)

To tyle pozdro :uśmiech8:

nevonsky
28-01-16, 22:26
3: Jak daję składniki do destylatora i jak odejdę to czemu znikają? yhm, Tiana w gildii alchemii je kradnie za ten czas? czy destylator się sam włącza? Nikomu one tam nie przeszkadzają a jak będzie chciał to sobie włączy destylator i się pokaże że źle dobrane składniki :)


serio robisz mikstury recznie?XD

Mist
28-01-16, 22:31
serio robisz mikstury recznie?XD

Musiałem mieć pewność że się uda bo nie miałem więcej składników.
Ale przez destylator i tak musiałem biegać na moczary po kilka składników bo Tiana je zjadła.

viviane
29-01-16, 06:12
2: Pióra? Altaron podobno ma być trudny a tak łatwo nawet w tibii nie ma... przyjdzie 10lvl z licora i sobie pójdzie na kury w dzień zarobić 150k czy to brzmi trudno? Radził bym zmienić żeby z kur nie wylatywały pióra tylko się je pozyskiwało za pomocą nożyka z trudnością jak ze smoka smoczą skórę i żeby wylatywało po 1 piórku nadal to nie będzie trudne ale będzie takie jakie powinno być.To już któryś z kolei temat/post w którym komuś przeszkadza zarobek innych na piórkach. Nie znam dokładnych liczb, ale załóżmy, że ten 10lvl zarobi 150k w dzień, a mówiąc w dzień mamy na myśli jakieś 6-8h? Mi osobiście nie chce się siedzieć w jednym miejscu i zbierać piórek przez pół dnia (dużo fajniejsze jest siedzenie przez pół dnia w innym miejscu i klepanie tych samych potworów przez 6h :D), żeby zarobić 150k w jeden dzień, jak będę ich potrzebował chętnie zapłacę komuś za zbieranie ich dla mnie.

Jeżeli chodzi o zazdrość, że 10lvl zarabia tyle hajsu, a ja na 80 nie dam rady tyle wyciągnąć, to idź sam na te kury i siedź tam 2 dni, zarób 300k i nie jęcz, że inni mają lepiej

Dalej, jeżeli w ciągu dnia możesz zarobić 150k na piórkach, wynika to z zapotrzebowania na nie. I załóżmy, że za tydzień wprowadzą miksturę, którą robisz z kwiatów księżycowych, a te przestaną być możliwe do kupienia w sklepie - nagle pół serwera zacznie je zbierać i ich cena podskoczy o 12000%. I wtedy też powinni zmniejszyć ich występowanie? Tylko dlatego, że zwiększył się popyt i trzeba utrudnić ludziom życie?

Wyobraź sobie, że nagle 95% polaków odczuje potrzebę wywieszania flagi narodowej wszędzie gdzie się da i gracze zaczną kłaść po domkach czerwony klejnoty jako symbol naszej flagi. Zmniejszenie szansy na zdobycie klejnotów tylko dlatego, że nagle popyt na nie wzrósł kilkudziesięciokrotnie jest głupie, tak samo jak narzekanie, że on expi na młodych czerwonych i mu lecą klejnoty i ma większy profit, niż ja na profanach

Mist
29-01-16, 13:53
This is my last topic. Pewnie was to cieszy :D Było by fajnie gdyby ktoś zamknął ten temat bo ja raczej nie mogę... :uśmiech2:

Arkon
29-01-16, 23:11
problem nie leży w piórkach, tylko w zbyt łatwym zarabianiu w grze, weź pod uwagę taką rzecz. H lvle dają 6k za 100 tylko dlatego, że zarabiają koksy i ich stać bo im nie szkoda, dlatego trzeba pomyśleć nad innym czynnikiem niż to, że piórka lecą za często.

zamykam