PDA

Zobacz pełną wersję : Polska, co zawiodło na euro


Trixis
27-01-16, 22:20
Witam, chciał bym nieco podsumowac występ naszej reprezentacji w piłce ręcznej.

Nie wiem czy jest tutaj ktoś kto síę interesuje, uprawia właśnie ten sport ale trochę napisze.

Co do zawodników, kazdy pracował na tyle ile mógł. Krytykowany był Daszek, zachwalany natomiast Jurecki wiemy jak było. Problem jest dość złożony i składa síę na niego wiele czynników.
Pierwsza sprawa jest to, ze zbyt wiele wymagamy od zawodników takich jak Jurecki / Bielecki. Wiadomo jak jest w sporcie a szczególnie tam. "gdzie gra piłka " nie da síę w tak długiej imprecie zachować rownomiernej formy zawodników, raz ten zagra lepiej a ten słabiej. Do takiej sytuacji, która miała miejsce dzíś musiało wkońcu dojść, zobaczcie Bielecki z Jureckim nie mieli dzíś swojego dnia, kto mial poprowadzić ten w miarę młody zespół?
Mamy wielu bardzo dobrych zawodników lecz jak widać nasz trener nie patrzy do przodu. Gołym okiem było widać to, ze gdy "Dzidzius" jak i "Jedno oki bandyta " nie sprawdzają síę w meczu to nasz trener jest kompletnie bezradny i nie mial obmyslonego planu na gre gdy dojdzie do takiej sytuacji która miała miejsce właśnie dzíś, tutaj (- )dla trenera. Nie wiem czemu mając tyle czasu nie przygotował síę na taki scenariusz.

Druga sprawa jest to, ze po tych kilku meczach w grupie jak i poza nią nie potrafiliśmy "wyczuć " jak powinno grać síę w tych zawodach. Otóż jak można było zauważyć po obejrzeniu większości spotkan tych mistrzostw wybrane zespoły stawily na szybkość/kontr ataki, głównie bieganie. Okazało síę, ze jest to klucz do walki o medale. Co w tym wypadku robią inne zespoły? Macedonia po mało udanym starcie zaczęła grać bardzo szybko i wywierać ogromną presję, Norwedzy na początku przespali zawody jednak potem przebudzili síę i swoją dynamika pokazali, ze są w stanie walczyć o medale. Co w tym przypadku robimy my, Polacy? Stoimy w miejscu, gramy swoje typowa klasyczna gra, która napędza Jurecki, Lijewski, Bielecki. Okazało síę to nie skuteczne, i tutaj rowniesz( - )dla trenera, który nie naprowadzil swoich podopiecznych na dobre tory. Mam nadzieję, ze nasz nowy trener będzie konsekwetny i wyciągnie wnioski tak jak to zrobili inni trenerzy po rozegranych meczach.

Trzecia sprawa, za mało gramy piłka. Nasi skrzydlowi nie mogą tak naprawdę pokazać na co ich stać. Większość akcji musi kończyć síę uderzeniem z 12 metra ho nie potrafimy rozegrać nawet zwykłej "krzyżówki"

Czwarta sprawa leży rowniesz po stronie trenera, słabe decyzję dotyczące zmian w ataku, obronie. Zmiany praktycznie wcale nie wpływały na gre naszej drużyny. Tutaj rowniesz można zauważyć, ze brakuje nam skutecznych zawodników na ławce

Co myślicie? Zmiana trenera jest raczej oczywista. Obecny trener wypowiadał síę kiedyś w magazynie, ze pracuje mu síę zajebiście z naszym zespołem i związał síę z zawodnikami w chciały by kontynuować to dalej po mistrzostwach, pytanie tylko czy mu na to pozwolą, ale po dzisiejszym występie może chyba pakować walizy


Pisałem z telefonu

8741531
28-01-16, 10:06
Było tak blisko, a jednacześnie tak daleko do półfinału:smutny:. Może na mistrzostwach olimpijskich lepiej pójdzie.

Noratl
28-01-16, 18:35
Hahahahahhahaha. Chorwacja musiała zdobyć przewagę 11 pkt a Polacy mogli przegrać 4 pkt żeby przejść dalej. Jestem zadowolony z wygranej Chorwacji, zasłużyli.

Plyteq
28-01-16, 19:59
sprzedali mecz i tyle

wejnos
28-01-16, 23:12
nie spodziewałem się fajerwerków ale i tak lepiej niż nożna :)