PDA

Zobacz pełną wersję : Wojna Nadziemny kwadrat i folowersi kontra Natural Dead killz


dobierak
03-01-16, 14:11
Kiedy rozpocznie się wojna pomiędzy tymi gildiami? Napięcie jest coraz większe. Piotrek ostro expisz, a nie robiłbyś tego bez celu w postaci wojny. Po czyjej stronie stanie Podziemny krąg?

ezzak
03-01-16, 14:12
NDK jest w trybie wojny z Podziemnym Kręgiem.

dobierak
03-01-16, 14:18
Jest w stanie wojny ale nic się nie dzieje, bo krąg potrzebuje większej masy żeby coś zdziałać. Odkąd 3x z rzędu dostali bęcki nie robią żadnej akcji a przydałoby się rozruszać serwer co by respy się pozwalniały bo jak na razie wszystko co lepsze zajęte. A tak gildie przez pewien czas siedziałyby w depo. Ezzak nie mów mi, że piotrek expi tylko dla przyjemnośći :uśmiech2::uśmiech2::uśmiech2:

ezzak
03-01-16, 14:21
Na dniach wszystko będzie wyjaśnione :) Nadziemny Kwadrat nie jest zainteresowany opcją korzystania z możliwości walk PvP.

Adam110
03-01-16, 14:26
Piotrek expi, bo jest wychowany na Candii czyli serwerze non pvp i expienie to to, co go interesuje najbardziej.
Co do wojny to kazdy sie ze mna chyba zgodzi, ze pokoj w altaronie jest teraz bardzo potrzebny, zeby ustabilizowac gospodarke, nauczyc sie kultury, poznac wszystkie tajemnice wielkiego altaronu...
...
...

NOT, wojna soon ;/

leavemealone!
03-01-16, 14:53
Kwadrat po prostu wychodzi z założenia, że obecny system WM, pozwala na wiele nadużyć :) Nie zmienia to faktu, że w momencie kiedy kółko z piwnicy postanowi pokazać swoje dominando, to się zabawimy :)

gumizelka
03-01-16, 15:19
war mod jest :) pobiłbym się ale czy to ma sens skoro wam 2 inne gildie zaczną nagle pomagać po 1 przegranej walce?

Ormo kiedy neta zmieniasz? :D:D

mario
03-01-16, 15:47
Jest w stanie wojny ale nic się nie dzieje, bo krąg potrzebuje większej masy żeby coś zdziałać. Odkąd 3x z rzędu dostali bęcki nie robią żadnej akcji a przydałoby się rozruszać serwer co by respy się pozwalniały bo jak na razie wszystko co lepsze zajęte. A tak gildie przez pewien czas siedziałyby w depo. Ezzak nie mów mi, że piotrek expi tylko dla przyjemnośći :uśmiech2::uśmiech2::uśmiech2:

No wiesz walka10 na 25 nie jest zbyt fajna i mądra. Przy walce po równo nie mieli żadnych szans..

sokoskiiii
03-01-16, 15:50
Gumi co sie dziwisz jak to twoja gildia dawała hunta pozostałym gildią.Gdzie wasz Bóg co tak wyzywal hertagon a sam po 2 akcjach uciekal i zostawil swoją gildie jak pierdolone ZERO,.

gumizelka
03-01-16, 16:31
Po 1 to nie moja gildia po 2 nie dziwie sie ale rozumiesz chyba co mam na myśli.
Ogólnie gdybyśmy mieli walczyć z gildia Nadziemny Kwadrat to wiesz jak by to wyglądało? bo ja mam swoją teorię na ten temat w sumie to mam 2:P

Jedna sa rozjechani
druga > 3 gildie walcza przeciw jednej :P

Nie dziwie sie ziom ;)

Adam110
03-01-16, 17:36
Czemu mielibyscie bic sie tylko z nadziemnym kwadratem jak teraz my, Ormo i Arczi to jeden team?

Ziom naprawde myslales, ze jak odejdziecie i zostawicie im 5 osob to oni postawia wam jakis opor? Wez troche uzyj tego na czym nosisz czapke chyba, ze masz to tylko po to. Wtedy szczekaliscie, ze dominando i ze "wygraliscie" wojne z Artezonem, a jak teraz przyszlo walczyc to pokazalicie cala swoja klase uciekajac na morte niczym sploszone golebie. Wiem, ze teraz ciezko jest wam sie bic 10 vs 20 to normalne, ale mogliscie zachowac choc troche klasy wtedy, a nie zachowywac sie jak morgian po 2 redsach.
Pozdro ziomeczki

Graata
03-01-16, 20:26
A ja was chciałem pozdrowić i życzyć wszystkiego co dobre, bo tylko to zostaje, gdy już nawet nie ma dla was nadzieji i podziękować za dobrą zabawę waszym kosztem bo miło jak ktoś stawia.

Trixis
03-01-16, 20:40
Nie wiem po co taki temat ,chyba po to, by zaś każdy powiedział co myśli i przekonywał do swojego. Wojna nadchodzi ,expowicze mogą juz zacząć trząść porami bo nadchodzi rozpierd..

nevonsky
03-01-16, 21:28
Oto nadchodzi czas miecza i topora, wiek smoczej zamieci.

paaaprikos96
03-01-16, 21:33
http://photos.nasza-klasa.pl/33133429/1/main/b5017b21f0.jpeg