PDA

Zobacz pełną wersję : Dzisiejszy CRASH


eldo1
12-07-11, 19:06
Witam otoz po dzisiejszym crashu stracilem (znow) itemki ktore wylozylem w domu ;/;/.
Tyle ze poprzednim razem poprostu mi je oddano , a Tym razem po zlozeniu raportu i wyjasnieniu sytuacji admninistracja powiadomila mnie ze mysla jak nam to wynagrodza.
Wiec tu sie nawija moje pytanie : Droga administracjo altaronu jak macie zamair to wynagrodzic ? jak macie dac kazdemu po 2 dni pacca to podziekuje , za to co stracilem kupil bym sobie na 2-3 tygodnie :)
Tak wiec prosze o odpowiedz

PS. Raport mam ciagle otwarty i czekam na odpowiedz.

Szlachcic Burak.

thomson1708
12-07-11, 19:51
Ja co najwyżej dałbym ci słowik jp. Ponieważ piszesz jak słoń trąbą po jeziorze...

Henio
13-07-11, 12:04
Ja co najwyżej dałbym ci słowik jp. Ponieważ piszesz jak słoń trąbą po jeziorze...


pozdro...

a co do tematu to także straciłem wiele rzeczy, mam nadzieje że coś z tym zrobicie ...

thomson1708
13-07-11, 12:44
pozdro...

a co do tematu to także straciłem wiele rzeczy, mam nadzieje że coś z tym zrobicie ...

Zamierzony błąd ort. to jest kolego :B

Nerros
13-07-11, 13:13
ten crash mnie dobił totalnie... dzień wcześniej bez powodu zabił mnie 3x jeden typek... zabrał mi loot'a z 3 godzin expienia ... nie wspomnę o masakrycznym spadku skilli i stracie seta... wbiłem na chwilę do gry z motywacją by się odrobić... wyskilowałem się zadowalająco (można powiedzieć że odrobiłem część strat) dostałem secika, radość moja nie znała wtedy granic :) motywacja do dalszego grania się odrodziła a tu nagle BUM! "DC" ... "What the fu*k" ... po chwili odczekania wbijam do gry i jestem w szpitalu... czuje się jak by mnie na nowo ktoś zabił 3x :/ porażka.

Nil Loth
13-07-11, 13:41
@up

Napisz do mnie w grze dostaniesz coś

siwyus
13-07-11, 16:20
Ja straciłem ze 100 manasów + line ;D, ale również odzyskało mi się za smocze legi (częściowo).