PDA

Zobacz pełną wersję : Ulepszona zbroja bez dodatku wymag:Lvl


Mist
31-12-15, 10:44
Jak dla mnie to głupie, Czemu buty np: na 30lvl są na 30 a takie z +1 pancerza są na 32? > prosił bym zmienić tą pomyłkę... nikt sie nie musi zgadzać czy to zmieniać bo chyba oczywiste że tak... nwm kto wpadł na pomysł żeby podwyższać lvl wraz z ulepszeniem... Pozdro :zły2:
Dziwne o.O proszę o jak najszybsze naprawienie tego błędu...

Catthon
31-12-15, 10:48
Darkness, na wstępie zmień retorykę wypowiedzi, bo rzucając wykrzyknikami wiele nie zyskasz.

Podwyższają się wymagania, ponieważ zbroja/tarcza/kostur/broń nabierają mocy, którą trudniej okiełznać niewprawnemu wojownikowi. Proste.

LukaszNiesforny
31-12-15, 10:53
Ludzie nie macie ważniejszych spraw ...
Moim zdaniem jest to zrobione z sensem, ale jak by tego nie było to też mi nie robi, te kilka lvli ....

Mist
31-12-15, 11:10
jak dla mnie to nie powinno tego wgl być, bo wtedy po co ulepszać? skoro za chwilę będzie nowy set?

Arkon
31-12-15, 12:56
jestem na nie, szukasz głupiego problemu i próbujesz zmienić coś, co przeszkadza niewielu osobom. Tak poza tym, to nie jest tak, że itemy z wbudowanymi ulepszeniami mają podwyższone wymagania lvlowe? Zwojem tak się raczej nie dzieje.

Mastach
31-12-15, 13:37
Tylko przedmioty z tzw. "wbudowanym bonusem" maja podwyzszone wymagania. Ulepszajac w kostce / zwojami nie wplywa na wymagany posiadany poziom...

Mist
31-12-15, 13:42
oo i już coś lepiej :D trzeba będzie sprawdzić.