PDA

Zobacz pełną wersję : Sety-bez wymaganego poziomu


Mist
28-12-15, 17:29
Stary ale jary system, który jak dla mnie sprawiał wrażenie bardzo dobrej rzeczy, a mianowicie zbroje itd bez wymaganego lvla. Jak dla mnie one nie powinny być, kiedyś nie było tego i nie raz pamiętam jak się pytałem różnych ludzi jakie mają eq to pisali że np: trollowe inny mosiężny czy też często królewskie ale teraz to bez sens. Jak ktoś chce mieć np królewskie to niech sobie zapracuje na nie, zarobi wyskiluje siłę itd. jak chcą to niech biegają 50lvle z demonicznym czy złotym :D jak dla mnie dla Altaronu lepszy był taki system jaki kiedyś także z broniami. :):uśmiech8: RÓŻNORODNOŚĆ, to wyróżnia Altaron

paaaprikos96
28-12-15, 17:54
Nie nie nie, pamiętaj też, że demoniczne itp itemki mogą mieć po 3 wnęki, więc to nie byłoby fair, gdyby 30 poziom mógł używać setu z 30% bonusem do dmg mroku.

Mist
28-12-15, 18:01
A niby czemu nie fair? Jak sobie zarobił to niech sobie biega w końcu po coś się zarabia :) zarobisz to tez se dasz i już :D

Noratl
28-12-15, 18:46
w sumie ma to sens bo bieganie w wykoksanym secie na niskim poziomie (prawdopodobnie bez blesów) jest niesamowicie ryzykowne.
po za tym nie przesadzajmy że jest tyle setów z 3 wnękami że każdy 30 lvl biegał by w takim. po za tym sytuacja wygląda tak że 150+ biegają i tak w królewskich/kościanych setach bo mają 2 wnęki.

Mist
28-12-15, 19:08
No właśnie, a zauważmy że żeby znaleźć każde eq po 3 wnęki i jeszcze je wykorzystać jest bardzo trudne, a i tak by nikt nie gonił na małym lvlu z demonicznym chyba że by nie expil. A różnorodność jest bardzo ważna żeby się nie nudziło :) pozdro

ezzak
28-12-15, 21:00
Tu nie chodzi o wnęki, a o bronie i tarcze :) Bo co mi z 30% mroku, skoro moja broń ma ~30 ataku.

Ale za to broń z 50-60 atk na 10 lvlu da znacznie więcej niż cały ten set :)

Maru123
28-12-15, 21:05
Z tego co mi wiadomo nikt nie ma calego seta 3 wnekowego. Jesli ktos go zdobedzie nas nie bedzie juz na tym świecie, administracja zapomniała o bossach, ale nie ma sensu sie odzywac bo napisza zaraz ze to jest losowe...tylko szkoda ze jak krąg robił "dominando" przez 2 tygodnie mieli , borute,plugastwo,nessi,lilitha,wykleta,szelobe i pewnie cos jeszcze .... od miesiaca nie graja i bossy tez sie przestały respec... ale przecież po co czymkolwiek przyciagac ludzi do tej "gry".

Mist
28-12-15, 21:07
Jakoś przed resem nie było takiego problemu że sobie biegał 10lvl PRO... i 10 lvl nie może mieć dobrej broni bo też są wymagania broni jak mi się dobrze zdaje :)

ezzak
28-12-15, 21:10
@Mist

Sprawdź mechanikę obrażeń sprzed resetu, sprawdź obecną.

@Szuja

Mieli to mieli, wątpie, żeby Carla w nagrodę od administracji bossy dostawał: )

Mist
28-12-15, 21:16
Przykro mi ale nie widzę wgl różnicy w obrażeniach przed i jak jest teraz :) ani trochę :) to usunięcie jest potrzebne :) gra musi być różnorodna a nie kazdy sobie biega z tym samym....

ezzak
28-12-15, 21:23
Skończ samouczek Altaronu i będziesz mi mówił o obrażeniach :/

LukaszNiesforny
28-12-15, 21:36
Zdecydowanie kiepski pomysł, jakieś ograniczenie musi być, jeśli można by było nosić bez lvl powinna być jakaś "kara" do dmg broni/pancerza co też by się wiązało z uzależnieniem od lvla.

Mist
28-12-15, 21:38
Powinna? a po co bo nie wiem, jak ktoś sobie zapracował na kase i se kupił jakiś fajny secik czy coś to komu to przeszkadza..

Azizy
29-12-15, 04:37
Poziom można by usunąć i zostawić jedynie wymagane skille :).

szymongal
29-12-15, 09:56
Usunęli bezpośredni wpływ lvlana obrażenia, to niech wymagania na set zostaną.
Zeby założyć item 3 wnękowy trzeba zapracować, ale nie inną postacią która zdobedzie Ci sety.
To wyróżnia highlvle.
A ograniczenia też są w pewnym sensie motywacją, żeby jednak klepać te cyferki ;)

Mist
29-12-15, 10:15
Mi tu jedynie chodzi o różnorodność jeden na 30 lvlu niech sobie biega ze stalowym eq a drugi z demonicznym.. O to właśnie chodzi. ;) a wymagania zręczności, siły i inne to oczywiście niech zostaną :)