PDA

Zobacz pełn± wersję : Brak reakcji


Mastach
19-12-15, 14:46
W zwiazku z niklym zainteresowaniem Altrela(glownie) i administracji bierzacymi i waznymi sprawami zwiazanych z rozgrywka na serwerze pvp(npvp to nie dotyczy), mysle ze nie pozostaje nic innego jakorzestanie grac w ta gre. Myslem, ze serwer jest tworzony dla graczy, ale jezeli nikt tu sie nie liczy ze zdaniem graczy, to nie widze sensu dalszej rozgrywki. Jezeli w TAK DLUGIM OKRESIE CZASU, administracja nie potrafi nic zdzialac, zeby naprawic glupi blad (nawet poprzez wylaczenie obecnego systemu).

Nie pozdrawiam.
Wroce jak zajmiecie sie chociaz troche, biezacymi sprawami zwiazanymi z serwerem.

Trixis
19-12-15, 18:02
Jak Artezon wypierdzielał na wojnie sobie internet to jako¶ wtedy w moich tematach mnie nie popieraliscie a teraz wiemy jak wszystko dziala , kazdy sobie to robi i cry cry . Jest to chujowe tak samo jak to ,że w dp idzie dostac punkt pvp . Na moje moga tego nie zmieniac , zacznijcie tez sobie internety resetowac by być po refilu "szybciej w dp" .
Proponowałem inne rozwi±zania , były by 100 % lepsze od tych co s± teraz . Ale oni przecie musz± zrobić inaczej jak jest w tibii , w tym przypadku jest to gorsze i żałosne wręcz . A to ,że oni robi± grę pod siebie to widać juz od dawna , kompletnie nie słuchaj± graczy , i tego co jest lepsze

Mastach
19-12-15, 18:48
Duzo ze strony graczy nie potrzeba. Udalo sie usunac Slythie (chyba), to musimy sprawic aby administracja, przestała tylko obiecywac, a zaczela cokolwiek robic dla graczy... Nie koniecznie piszac "eee, bedzie w nastepnej latce"