PDA

Zobacz pełną wersję : Tworzenie wnęk w przedmiotach

Ememems
27-11-15, 21:53
Gdy nadejdzie ten dzień weźmiesz kilof swój ze sobą i pójdziesz z tym kilofem w stronę góry. Jeszcze nie wiesz, w którym miejscu szukać, walisz więc na oślep w każdy kawałek skały. Jeśli nie zrobiły się żadne pęknięcia, to wiedz, że to jeszcze nie ten czas. Ale oto stało się - uderzasz i dostrzegasz małe jeszcze, ale widoczne rysy. Uderzasz mocniej i oto otwiera się w wielkiej górze tajemne przejście. Nie jest to jednak pierwsze lepsze przejście. To skomplikowany labirynt.
Najpierw jednak musisz wybrać odpowiednie wrota, które zaprowadzą Cię do owego labiryntu. A wrót tych jest aż pięć! Każde zaś prowadzą do całkiem odmiennego labiryntu, po przejściu którego trafisz tam gdzie jest trójca. W jednym labiryncie nie unikniesz dwóch czarnych smoków, w kolejnym zmierzysz się z dwoma żarłaczami, w następnym przeciwnikiem Twoim będzie Nessie, w innym czekać na Ciebie będzie Lilith, ostatni labirynt będzie pusty. Od Twojego szczęścia zależeć będzie gdzie trafisz.
Gdy labirynt przejdziesz i do dziury zejdziesz oczom Twym ukaże się most długi i stary otoczony lawą i bagnami. 6.66% szans masz na to, że wpadniesz i zginiesz. Jeśli jednak nie zginiesz to po drugiej stronie mostu niecierpliwie czeka na Ciebie trójca, a są to Boruta, Amok i Plugastwo.
Jeśli pokonasz te stwory straszne to dostaniesz się do tajemniczego pomieszczenia, gdzie ciało Slythii zobaczysz. Gdy użyjesz je, zdobędziesz kieł Slythii. Kieł ten jednorazowo przy użyciu na dowolnej części uzbrojenia doda Ci jedną wnękę i zniknie tak jak się pojawił. A ty usłyszysz straszliwe jęki i trzaski i czym prędzej opuścić będziesz musiał to pomieszczenie kierując się w stronę schodów, jeśli tak nie zrobisz sufit zacznie walić Ci się na głowę i zabierać Twe cenne życie aż umrzesz.

Windykator
27-11-15, 22:08
myślałem, że to mi odbija jak server nie odpowiada.

Ememems
27-11-15, 22:23
To nie server, Mervakis mnie zainspirował pisząc o zębie Slythii.

Mervakis
27-11-15, 22:33
O nie nie, mnie w to nie mieszaj, mi się pomysł na robienie wnęk nie podoba, jedynie skomentowałem rzucony przez Ciebie pomysł w depozycie. :P