PDA

Zobacz pełną wersję : Ożywienie serwera / event


Trixis
19-11-15, 11:25
Witam .
Uważam ,że dużym plusem serwera były by dzienne bądź tygodniowe eventy na arenie o danej godzinie. Pojawiał by się komunikat , który informował by nas ,że takowy będzie miał miejsce .
Do prawidłowego funkcjonowania takiego eventu potrzebne było by :
1) Poprawienie areny bądź całkowita jej modyfikacja ( obecnie jest to zrobione na odpierdol ,uważam ,że administracja powinna skonsultować się z nami ( graczami) jak powinno to wyglądać)
2)Dodanie jakiegoś komunikatu i całego procesu w jaki event miał by się odbywać ( tutaj również miła była by konsultacja z graczami)
3)Chęci zrobienia czegoś , co wkońcu przyciagneło by tutaj ludzi .

Powiedzmy ,że event odbywał by się godzine . Wrzuca chętnych na arene , dzieli randomowo na drużyny pomiędzy graczy . Drużyna która zdobędzie więcej fragów w określonym czasie wygra . Nagrodą było by np 10 % dodatkowego doświadczenia przez powiedzmy 2 godziny.
Myśle ,że taka forma zabawy przyciągała by choć na chwile więcej osób do gry .

Trixis
19-11-15, 11:44
Prosił bym przenieść temat do działu propozycje bo nie to kikłem

Catthon
19-11-15, 11:46
Ale to akurat zabawne, że nagle wyrzucasz administracji pustki na serwerze, skoro twoja ekipa jest jedną z głównych tego przyczyn :P

Yooshi
19-11-15, 12:03
co do areny to można powalczyć Pvp vs nPvp :)

Jestem innego zdania, niech pvp ma swoją arene, a n-pvp swoją ^.^
Wasza wina, że mało osób na pvp.

Trixis
19-11-15, 12:33
Dobra ... jak wam się nie podoba to ... z tego teamatu , to jest propozycja dla chetnych a nie dla tych co płaczą

Kr92
19-11-15, 12:38
W jaki sposób niby event zachęci graczy do gry?
Zeby walczyć na arenie trzeba miec postać, ktorej nie da sie wyexpic na pvp, to nie war ots gdzie dostajemy gotowa postać.
Arena zrobiona niby na odpierdol a nie wyczytałem w temacie jak to powinno wyglądać dobrze, wiec śmiem zarzucić temat zrobiony na odpierdol.
Co mi z 2h więcej expa jak w czasie gdy walczę o nagrodę moge sobie expic i wyjdzie na to samo.
Pisane z tel, sory za błędy.

inbass
19-11-15, 12:48
Event dobry pomysł ale... czy to musi być koniecznie walka między graczami?
Może jakieś poszukiwanie zagubionej rzeczy np. Erazmus zgubił okulary i musimy je znaleźć (przykład banalny ale zawsze coś) / w przypadkowych miejscach pojawiają się jakieś itemy i musimy zgromadzić ich jak najwięcej, opcji jest wiele.
Nie musimy sprowadzać wszystkiego do pvp, jest wiele innych możliwości!

oczywaszki
19-11-15, 12:52
@up
Takie eventy przecież są napisane, tylko zapomniane, wystarczy je wgrać na nowo, troszkę pozmieniać cyferki i ot, event gotowy.

Mefisto63
19-11-15, 13:02
Dokładnie War Event zachęci graczy do Gry , już pisze do Marcina Aka Rafonixa i wbija.
Może zagra jeszcze Maciek i Tomek.
Sama Frajda jest W biciu się 50 lvl na 300 z full setem. GG

Graata
19-11-15, 13:23
Ale to akurat zabawne, że nagle wyrzucasz administracji pustki na serwerze, skoro twoja ekipa jest jedną z głównych tego przyczyn :P


A więc sugerujesz, że na nonpvp nie ma pustek? To wyjaśnij mi czemu ludzie z npvp narzekają na małą ilość graczy ; o

Po prostu nie chcemy na serwerze ludzi pokroju ciebie czy twoich kolegów, tj:

Gra fabularna (inaczej RPG, z ang. role-playing game, nieraz zwana grą wyobraźni, potocznie erpegiem lub rolplejem) – gra towarzyska oparta na narracji, w której gracze (od jednego do kilku) wcielają się w role fikcyjnych postaci. Cała rozgrywka toczy się zazwyczaj w fikcyjnym świecie, istniejącym tylko w wyobraźni grających[1]. Jej celem na ogół jest rozegranie gry według zaplanowanego scenariusza i osiągnięcie umownie określonych lub indywidualnych celów, przy zachowaniu wybranego zestawu reguł, zwanego mechaniką gry


To co podkręślone to jest to z czego mam beke z Was, nie pozdrawiam.

Uiop
19-11-15, 13:28
To co podkręślone to jest to z czego mam beke z Was, nie pozdrawiam.

A ja będę miał beke jak usuną skillowanie/zmienią system na inny i przeliczą skille od nowa(np. względem lvla, nie uwzględniając czasu poświęconego na skillowanie). Wtedy z wyścigu szczurów zrobi się RPG.

A pomysł Morgiana fajny.

Catthon
19-11-15, 13:45
Pomysł Morgiana też mi się podoba.

@Luffy
Ty też grasz w grę RPG :uśmiech6:. Jak już, to śmiej się z siebie, bo ja nie widzę w RPG nic słabego.

Tak, na non gra dużo więcej graczy (ostatnimi czasy).
Sprawdź sobie w dowolnym momencie ranking pvp i non pvp.
Na non będzie 2-3-4 razy więcej graczy niż na pvp, a do tego sporo nowych nieobjętych rankingiem. Na PVP <10 graczy i nowych garstka.

Odkąd pamiętam te proporcje były odwrócone. Przypadek?

Graata
19-11-15, 14:02
Nie będę z tobą dyskutował, idz tam wcielać się dalej w swoją fikcyjną postać razem z 30 osobami graczu RPG, eksp, eksp, marne nudne i krótkie witaj misja tak questy bo tyle w tej grze RPG ile w Tibii niebocących graczy, jo

Mefisto63
19-11-15, 14:10
Marne Nudne a wali po 16 h na smokach .
Dyskusja z typem haahah.

szymongal
19-11-15, 14:15
Pomysł Morgiana chyba jest najlepszy.
Po śmiercie gracz otrzymywałby taką nagrodę, na jaką indywidualnie zasłużył.
Czyli kto przeżyje więcej 'fal' dostanie więcej(nie bd sugerował konkretnych nagród, bo to chyba wymaga przemyślenia).
Gracze niskopoziomowi przeżywaliby krócej, ale przecież też coś dostaną, a może na ich lvl będzie to i tak nagroda warta poświęconego czasu. A high lvle którzy przeżyją cały event, dostaną coś bardziej wartościowego, odpowiedniego dla ich statusu.

LukaszNiesforny
19-11-15, 14:36
co do areny to można powalczyć Pvp vs nPvp :)

Fajny pomysł, fajnie jak by mógł wejść w życie.

oczywaszki
19-11-15, 14:37
A więc sugerujesz, że na nonpvp nie ma pustek? To wyjaśnij mi czemu ludzie z npvp narzekają na małą ilość graczy ; o

Po prostu nie chcemy na serwerze ludzi pokroju ciebie czy twoich kolegów, tj:

Gra fabularna (inaczej RPG, z ang. role-playing game, nieraz zwana grą wyobraźni, potocznie erpegiem lub rolplejem) – gra towarzyska oparta na narracji, w której gracze (od jednego do kilku) wcielają się w role fikcyjnych postaci. Cała rozgrywka toczy się zazwyczaj w fikcyjnym świecie, istniejącym tylko w wyobraźni grających[1]. Jej celem na ogół jest rozegranie gry według zaplanowanego scenariusza i osiągnięcie umownie określonych lub indywidualnych celów, przy zachowaniu wybranego zestawu reguł, zwanego mechaniką gry


To co podkręślone to jest to z czego mam beke z Was, nie pozdrawiam.

Poczekaj...
Mówi to osoba, która miesiącami rozkminiała jak zdobyć złotą podkowę, próbowała rozwikłać jakieś zagadki, dochodziła do sedna sprawy dniami i nocami, bo nie mogła przez to spać, próbowała jakiś dziwnych rozwiązań, kombinacji... Innymi słowy.. Chyba rpg co?
Mówi to osoba, która wciela się w fikcyjną postać tak bardzo, że spędza 16h na refilu i utożsamia się z nią, przejmując się tym samym wszystkim, co się dzieje w grze, na forum i nie ma do niczego dystansu.

Skoro tak ci wszystko wisi, to po co probujesz coś udowodnić jakimś pikselom?

@topic

Morgian, bardzo fajny pomysł. ;)

Trixis
19-11-15, 15:12
W jaki sposób niby event zachęci graczy do gry?
Zeby walczyć na arenie trzeba miec postać, ktorej nie da sie wyexpic na pvp, to nie war ots gdzie dostajemy gotowa postać.
Arena zrobiona niby na odpierdol a nie wyczytałem w temacie jak to powinno wyglądać dobrze, wiec śmiem zarzucić temat zrobiony na odpierdol.
Co mi z 2h więcej expa jak w czasie gdy walczę o nagrodę moge sobie expic i wyjdzie na to samo.
Pisane z tel, sory za błędy.
Normalnie ma zachecic , robia ten event i jest 200 typa online czaisz?
To jest tylko propozycja , nie musi być tak jak napisałem , nie widzisz ???
Najlepiej jest napisać jedynie heyta a nie dodać nic od siebie . Jak to powiedziałeś "przybedzie graczy drogą pantoflową" , życzę powodzenia bo raczej żaden pantofelek z rl tibi się tą grą nie zainspiruje co widać po 4 latach serwera . Przypadek ,ze wszyscy na tibi wiedzą co to Altaron a tutaj nie graja ?

Obles
19-11-15, 16:11
Eventy to rzecz dobra i pożądana przez graczy, to fakt, ale ich wprowadzenie nie sprawi, że nagle zacznie grać o wiele więcej ludzi, no bo jak?

Różne systemy dla areny są już wstępnie rozpisane. Zrobiłem to już dawno temu, przy okazji wywiązaniu się długiej dyskusji i powstaniu wielu pomysłów odnośnie właśnie urozmaicenia tego elementu gry. Temat ten możecie znaleźć tu (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=8857&highlight=arena).
Oczywiście do tego co jest już zapisane można dodawać nowe rzeczy, zmieniać. Wszak prace nad tym aspektem nie są jeszcze prowadzone, więc pisanie wszelkich propozycji mile widziane.

Wyśmiewanie się z ogólnie rozumianego "rpg" w momencie, gdy samemu się siedzi w nim po uszy (choć w sposób inny od takiego, jaki ja bym chciał widzieć) jest żałosne. Jest szczytem hipokryzji, albo nie - głupoty, bo najzwyczajniej w świecie nie rozumie się w jaką grę się gra. Ale o tym pisałem po wielokroć - traktujecie Altaron czasem jak zwykły ots, czasem jak war-ots, czasem jak polską tibie a czasem jak odrębną grę. Jak wam w danej chwili wygodnie.
Niektórzy chyba nigdy nie pogodzą się z tym, że pełny urok i smak gry odkryją ci, co wiedzą co to stare, dobre rpg, bo właśnie pod takich odbiorców Projekt jest i będzie tworzony :uśmiech2:.

W Altaronie jest mało graczy dlatego, że od 4 lat ~80% kont zostaje usuwanych już na Licorze, a to jakieś 10 tygodniowo. Ludzie nie umieją grać bez bota i póki nie ruszy w pełni profesjonalna kampania marketingowa to cud się nie zdarzy.

Dodajmy do tego destruktywne zachowanie sporej rzeszy graczy, ich wypowiedzi i postawa wobec innych i administracji, które odstraszają potencjalnych lajków i mamy stan jaki każdy znamy.

Reasumując wstęp (hihi).
Eventy to dobra sprawa, rozwinięcie areny też, ale nie dla waszego widzi mi się, w momencie, gdy swoim zachowaniem doprowadziliście do wymarcia serwera.
Nie jest to złote lekarstwo, które sprawi, że Projekt nagle stanie się o wiele bardziej atrakcyjny.
Lekarstwem takim jest zmiana podejścia do Gry, graczy, administracji; uświadomienie sobie w pełni jaką grą jest (lub powinien być) Altaron oraz długotrwały proces tworzenia pozytywnej renomy Projektu w oddolnej inicjatywie.
Niestety z przykrością stwierdzam, że jest to nie możliwe przy obecnej mentalności naszej skromnej społeczności.

Mefisto63
19-11-15, 16:51
Zapraszam na 7.4 Nie mowie o tym Na C. Bo Tam są boty ale Ten na M.

(...) started off as a students project back in 2009 with only thirty players online on average. Today we established an online community of more than 1.000 active players and with peaks of 450 players online at once

+1 Reasumując wstęp (hihi).
Eventy to dobra sprawa, rozwinięcie areny też, ale nie dla waszego widzi mi się, w momencie, gdy swoim zachowaniem doprowadziliście do wymarcia serwera.
Nie jest to złote lekarstwo, które sprawi, że Projekt nagle stanie się o wiele bardziej atrakcyjny.
Lekarstwem takim jest zmiana podejścia do Gry, graczy, administracji; uświadomienie sobie w pełni jaką grą jest (lub powinien być) Altaron oraz długotrwały proces tworzenia pozytywnej renomy Projektu w oddolnej inicjatywie.
Niestety z przykrością stwierdzam, że jest to nie możliwe przy obecnej mentalności naszej skromnej społeczności.
_________________

oczywaszki
19-11-15, 16:59
@up
z tego co pamiętam, jeśli chodziło o eventy z kartkami, jedynymi osobami, które miały wszystko i wiedziały gdzie się co respi był Merv i West xD

ooo Altaron...

Walles
19-11-15, 17:00
takie coś dla mnie odpada bo "wybrańcy" na testach by wiedzieli gdzie wszystko leży itp

wybrańcy wiedzą mniej niż Ci się wydaje

trzeba mieć najebane w deklu ostro, żeby robić event i samemu zbierać nagrody :uśmiech8:

Kr92
19-11-15, 17:29
Normalnie ma zachecic , robia ten event i jest 200 typa online czaisz?
To jest tylko propozycja , nie musi być tak jak napisałem , nie widzisz ???
Najlepiej jest napisać jedynie heyta a nie dodać nic od siebie . Jak to powiedziałeś "przybedzie graczy drogą pantoflową" , życzę powodzenia bo raczej żaden pantofelek z rl tibi się tą grą nie zainspiruje co widać po 4 latach serwera . Przypadek ,ze wszyscy na tibi wiedzą co to Altaron a tutaj nie graja ?

Przybędzie graczy jak sie dowiedzą ze "człowiek wojna" jak to o sobie mawia, wypowiada wojny gildiom 2 osobowym, brata sie z dawnymi przeciwnikami zeby porządzić serwerem, a gra tylko dla walki, gdzieś ma normalna rozgrywkę i walkę na arenie, a Tworzy tematy o eventach. Nie lubię przepychanek słownych szczególnie na forum, ale to jest juz tak żałosne i zabawne, ze sie nie powstrzymalem.
Wprowadziłeś regulamin który tak hejtowales tylko lekko zmodyfikowany.
A niby faja miała nie zmieknac if you know what I mean

Mervakis
19-11-15, 17:50
@up
z tego co pamiętam, jeśli chodziło o eventy z kartkami, jedynymi osobami, które miały wszystko i wiedziały gdzie się co respi był Merv i West xD

ooo Altaron...

Jakbyś ruszyła głową podczas trwania eventu byś wiedziała po 3 dniach gdzie co jest, wystarczyło 2 dni poszukać, a potem wymieniać się informacjami z ludźmi z drugiego serwera/kolegami, ja wymieniałem się z Eletrixem i Westem, w mniejszym stopniu z Alosem i wiesz co? Dzięki wymianie info, a nie byciu zamkniętym w sobie samolubem zebraliśmy najwięcej. Czasem mam wrażenie, że kolor włosów Cię przerasta i tracisz zdolność logicznego myślenia. ;p

oczywaszki
19-11-15, 17:53
Logiczne myślenie właśnie u Ciebie poległo. A czy ja Cie obrażam? Czemu piszesz scenariusze, twierdząc, że robiłam misję bądź nie robiłam. Nie napisałam o tym.
Tym postem udowadniasz, że nie jesteś odpowiednią osobą by zajmować reprezentatywne stanowisko w Altaronie. Niby taki dorosły i poważny, a tu bachor wyszedł.

Graata
19-11-15, 17:57
Poczekaj...
Mówi to osoba, która miesiącami rozkminiała jak zdobyć złotą podkowę, próbowała rozwikłać jakieś zagadki, dochodziła do sedna sprawy dniami i nocami, bo nie mogła przez to spać, próbowała jakiś dziwnych rozwiązań, kombinacji... Innymi słowy.. Chyba rpg co?
Mówi to osoba, która wciela się w fikcyjną postać tak bardzo, że spędza 16h na refilu i utożsamia się z nią, przejmując się tym samym wszystkim, co się dzieje w grze, na forum i nie ma do niczego dystansu.

Skoro tak ci wszystko wisi, to po co probujesz coś udowodnić jakimś pikselom?

@topic

Morgian, bardzo fajny pomysł. ;)


Wiecie co wam powiem? To już podpada pod chorobę psychiczną, te wasze memy, żale, posty. Myślicie, że my się czymkolwiek przejmujemy. Ale to wy ciągle o tym gadacie, piszecie i pokazujecie jak bardzo przeżywacie rozłam gildi. Wyjdźcie z domu. Odejdźcie od kompa.
Smiech na sali.
Bez pozdrowień.


Najs, miesiącami nie spałem przez złotą podkowę, a no #takbyło #potwierdzoneinfo

Skoro tak Ci wszystko wisi to czemu(gdy nikogo nie ma od nas), grasz nocami, nie raz nawet do 4 nad ranem? Czemu nadal się udzielasz na tym forum, skoro Ci to wisi?


Weż się lepiej na początek zastanów nad sobą, a pózniej wytykaj ludziom na forum jakieś pierdoły typu jakieś cytuje: ,,posty, żale, memy'', a sama robisz to samo. Nikt nie jest idealny tak samo jak nikt normalny nie wytrzymałby z tobą chociaż 5 sekund. Dlatego między innymi odeszliśmy. Ale nie martw się nie byłaś jedynym powodem.

Nigdy nie spędziłem 16h na refilu, nie wyolbrzymiaj. Ale skoro się czepiasz tego ile gram to pochwal się ile sama grasz(a raczej grałaś, jak mogłaś, chociaż kto wie, znając Ciebie, na pewno grasz nową postacia). My wiemy ile grasz, pytanie czy ty wiesz? od 8 rano na wężach do 1-2 w nocy, no ładnie ładnie. Ale przecież Ci nie zależy na tej grze, hehe. Hipokryzja level 1000

Mervakis
19-11-15, 18:01
Stwierdzenie faktu nie jest obrazą, wypisywanie bzdur, że ktoś wykorzystuje info z wyższego forum i stąd wszystko wie już jest, Twoje wypowiedzi różnią się od siebie o 180 stopni w zależności od tego kiedy jest to dla Ciebie wygodne, wolę być zuym Mervakisem ciągle mówiącym to samo niż fałszywą pacynką. Dla Twojej wiadomości o tym gdzie są kartki wiedziała 1 osoba, Pregusia.

oczywaszki
19-11-15, 18:02
Nigdy nie spędziłem 16h na refilu, nie wyolbrzymiaj. Ale skoro się czepiasz tego ile gram to pochwal się ile sama grasz(a raczej grałaś, jak mogłaś, chociaż kto wie, znając Ciebie, na pewno grasz nową postacia). My wiemy ile grasz, pytanie czy ty wiesz? od 8 rano na wężach do 1-2 w nocy, no ładnie ładnie. Ale przecież Ci nie zależy na tej grze, hehe. Hipokryzja level 1000

400t i to na 1 refil. Co prawda dopiero tylko raz tyle zarobiłem siedząc od 13 do 4 w nocy.
Link : https://forum.altaron.pl/showpost.php?p=139451&postcount=5

Co do twojej wypowiedzi, reszty komentować nie będę, bo mi ciebie żal.

@ Merv
Ja tylko napisałam, że mieliście wszystkie kartki. To ty dopisujesz sobie całą resztę ;)
Gdybyś czytał ze zrozumieniem, wywnioskowałbyś, że reszta wybrańców, wbrew temu co twierdzi Lucanka, nie wykorzystała 'owej wiedzy' jeśli takowa była. Ale co tam, ciśnij dalej blondynkę.
Winny się tłumaczy.

Kr92
19-11-15, 18:14
Forum Altaronu to perpetum mobile, odbijanie piłeczki w nieskończoność, wytykanie wzajemne hipokryzji gdzie każdy ma coś za skóra i nie ma odwagi sie do tego przyznać. Jedynie odwagę do wyciągania brudów i kontrataku. Ludzie nie poszli z naszego powodu, to ściema, poszli z innego powodu do którego nikt sie nie przyzna. Osobiście nikomu kto ostatnio odszedł z mojego vc nie zrobiłem nic, a te chore protesty to są dalej tylko preteksty, tam samo Beata. Jedyne o co dbała to o to zeby każdemu pomoc. Tak jak napisał Alos przy odejściu, ludzie juz nie pamietają co dla nich zrobiliśmy, teraz jest moda na atakowanie tyrana Artezona i Okropnej Beaty, czekam ze spokojem na dzien kiedy Wam przejdzie.

@Marek
Beata Cie nie zaatakowała i nic nie zarzuciła a jedynie, stwierdziła fakt który Ty potwierdziłes, czyli to ze wiedziałem gdzie są kartki, nie wazne skąd, wiedziałes. To jak Ją zafalowała było nie smaczne i ja tez czuje sie tym oburzony, powinieneś przeprosić, ale co ja tam wiem.
Więcej nie nabijam postów w tym temacie, nienawidzcie sie dalej u szukacie powodów chujowej atmosfery w grze i na forum, wytykajcie wzajemnie hipokryzję.

Mervakis
19-11-15, 18:15
@ Merv
Ja tylko napisałam, że mieliście wszystkie kartki. To ty dopisujesz sobie całą resztę ;)
Gdybyś czytał ze zrozumieniem, wywnioskowałbyś, że reszta wybrańców, wbrew temu co twierdzi Lucanka, nie wykorzystała 'owej wiedzy' jeśli takowa była. Ale co tam, ciśnij dalej blondynkę.
Winny się tłumaczy.

Ty tak na serio?
Ktoś rzuca zarzut, że wybrańcy korzystają z info.
Ty radośnie niczym rzygający tęczą jednorożec "oo altaron, mervy i westy wszystko wiedziały oooo"
Potem piszesz, że nie czytam ze zrozumieniem i z uporem maniaka akcentujesz RESZTA WYBRAŃCÓW.
Potem używasz ostatniej szarej komórki i piszesz "winny się tłumaczy" uważając, że powstrzyma mnie to przed odpisaniem.

Jak już zaczynasz pieprzyć głupoty to przyjmij odpowiedź na klatę, a nie jak zaskroniec się wijesz, że to co piszesz znaczy co innego.

ooo Beata.

Trixis
19-11-15, 18:17
Przybędzie graczy jak sie dowiedzą ze "człowiek wojna" jak to o sobie mawia, wypowiada wojny gildiom 2 osobowym, brata sie z dawnymi przeciwnikami zeby porządzić serwerem, a gra tylko dla walki, gdzieś ma normalna rozgrywkę i walkę na arenie, a Tworzy tematy o eventach. Nie lubię przepychanek słownych szczególnie na forum, ale to jest juz tak żałosne i zabawne, ze sie nie powstrzymalem.
Wprowadziłeś regulamin który tak hejtowales tylko lekko zmodyfikowany.
A niby faja miała nie zmieknac if you know what I mean


Nie mówie na siebie człowiek wojna , z tego co pamiętam ktoś inny mnie tak nazwał.
W przeciwieństwie do Ciebie ja wraz z petami potrafimy się zjednoczyć , masz nam to za złe ??? Wysłałem wam war-moda dla jaj , choć przez chwile o tym nie myślałem .
Żadnego regulaminu nie wprowadzałem , co ty pie****isz . Co do regulaminu to powiedziałem tylko o tym , że abyś mógł grać musisz się zrokować. A żałosne i zabawne to jest wasze uzależnienie od Altaronu do tego stopnia ,że jest to dla was nie tylko gra . Przeżwacie wszystko jak nikt inny

tomakeo
19-11-15, 18:30
@ Merv
Ja tylko napisałam, że mieliście wszystkie kartki. To ty dopisujesz sobie całą resztę ;)
Gdybyś czytał ze zrozumieniem, wywnioskowałbyś, że reszta wybrańców, wbrew temu co twierdzi Lucanka, nie wykorzystała 'owej wiedzy' jeśli takowa była. Ale co tam, ciśnij dalej blondynkę.
Winny się tłumaczy.

Nie znam się, ale się wypowiem.
Tylko najwyżsi szczeblem wiedzieli gdzie są kartki. Ja poświęciłem pierwsze dwa dni latając po wszystkich miejscach, w których znajdowały się szafki i zapisywałem je. Merv i West zaproponowali, żeby się powymieniać znalezionymi miejscami i tak zrobiliśmy.
Nie tłumaczę się, ale tym chcę zaznaczyć, że nawet osoba, która zaproponowała ten szybki event (tak, to byłem ja), nie miała wiedzy gdzie co się znajduje. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu taka zasada obowiązuje wśród administracji i wybrańców.

Mervakis
19-11-15, 19:59
Doradcy, którzy odpisują na pomocy i karzą notkami za przewinienia mają nie mieć postaci w grze. To ma sens...

Jakby wiedzieli coś i by to wykorzystali to by doradcami szybko przestali być.

Ditos
19-11-15, 20:03
Nie będę z tobą dyskutował, idz tam wcielać się dalej w swoją fikcyjną postać razem z 30 osobami graczu RPG, eksp, eksp, marne nudne i krótkie witaj misja tak questy bo tyle w tej grze RPG ile w Tibii niebocących graczy, jo

A ty to kurwa co ? Nie fikcyjna postać ? A może tak się już zżyłeś ze swoja "prawdziwą" postacią że już się nie musisz wcielać w tą "fikcyjna" ?

Gz lvla go go exp exp

Tisaya
19-11-15, 20:27
z tego co mi wiadomo merv jako pierwszy miał orła czyli pasuje;F

ps funkcja doradcy powinna sie wiazać z tym ża dana osoba tu nie gra postacia bo wie wiecej i zawsze cos wykorzysta tyle...

Zgadzam się w 100% Popieram całym sercem !!

Maru123
19-11-15, 20:29
3)Chęci zrobienia czegoś , co wkońcu przyciagneło by tutaj ludzi .

Myśle ,że taka forma zabawy przyciągała by choć na chwile więcej osób do gry .

Witam,
mój szanowny kolega "Carla" , który poświęca swój drogocenny czas ratując serwer i myśląc jak by go naprawić nie rzuca słów na wiatr.

Wysłuchał waszych krytycznych komentarzy na swój temat i postanowił udowodnić wam, że jesli nie wszyscy, to on sam pomoże przywrócić dawną świetność serwera pvp.

Dzisiejszego wieczoru (19 lis 19:47) bez słowa zaatakował gracza o nicku "Dobrodziej" który w obronie napisał mu kim jest i prosił aby go nie zabijał (jest to postać neutralnego gracza, zaprzyjaźnionego wręcz z klanem "nadziemny krąg:uśmiech4:"). Jest on śmiercionośnym rycerzem duchownym o niebywale wysokim poziomie "60" który zagraża rządzącej gildii poprzez zbieranie miodu na pszczołach !!!

Carla uratował ludzi rozpoczynających grę na serwerze pvp przed tym groźnym graczem, czym przyczynił się do zwiększenia liczby zalogowanych graczy. Więc po co piszecie te bzdety, że carla nie chce naprawić serwera, pisze idiotyczne posty....
Dzisiejszego wieczoru pszczoły będą wolne, lecz radze uważać .... :uśmiech8:.

Kończąc ironię, po jaki *uj piszesz o ratowaniu serwera jak bijesz wszystko co się rusza. Luffy lata już po 60 levele więc zaczynasz i ty ? Kończ ten temat bo gówno chcesz zmienić tylko błagasz aby ktokolwiek wrócił na serwer. Jesteś żałosnym dzieckiem razem z tym swoim waflem lufim. Cytując klasyka "myślicie że widoczne dziary zrobią z was faceta ?":tańczy:
Zamknijcie temat bo exo po prostu kłamał. !!

Graata
19-11-15, 20:45
A ty to kurwa co ? Nie fikcyjna postać ? A może tak się już zżyłeś ze swoja "prawdziwą" postacią że już się nie musisz wcielać w tą "fikcyjna" ?

Gz lvla go go exp exp

O kolejny nołnejm z hertagonu aka za pyskuje bo jestem gunwem i moze mnie nie pamietają jak padłem na krasnalach 110rycem.

Fajnie takie kozaczenie na forumach, ale w grze to uciekamy na nonpvp, hehehe

Nawet Spejson tak kozaczył tak kozaczył, a na npvp niedlugo chara bedzie przenosil HAHAHAHA

ale bekaaaaaaaaaa, dzięki ziomeczki, wy toscie widzieli pvp w tibi, chyba na tibiacast

Trixis
19-11-15, 21:55
Witam,
mój szanowny kolega "Carla" , który poświęca swój drogocenny czas ratując serwer i myśląc jak by go naprawić nie rzuca słów na wiatr.

Wysłuchał waszych krytycznych komentarzy na swój temat i postanowił udowodnić wam, że jesli nie wszyscy, to on sam pomoże przywrócić dawną świetność serwera pvp.

Dzisiejszego wieczoru (19 lis 19:47) bez słowa zaatakował gracza o nicku "Dobrodziej" który w obronie napisał mu kim jest i prosił aby go nie zabijał (jest to postać neutralnego gracza, zaprzyjaźnionego wręcz z klanem "nadziemny krąg:uśmiech4:"). Jest on śmiercionośnym rycerzem duchownym o niebywale wysokim poziomie "60" który zagraża rządzącej gildii poprzez zbieranie miodu na pszczołach !!!

Carla uratował ludzi rozpoczynających grę na serwerze pvp przed tym groźnym graczem, czym przyczynił się do zwiększenia liczby zalogowanych graczy. Więc po co piszecie te bzdety, że carla nie chce naprawić serwera, pisze idiotyczne posty....
Dzisiejszego wieczoru pszczoły będą wolne, lecz radze uważać .... :uśmiech8:.

Kończąc ironię, po jaki *uj piszesz o ratowaniu serwera jak bijesz wszystko co się rusza. Luffy lata już po 60 levele więc zaczynasz i ty ? Kończ ten temat bo gówno chcesz zmienić tylko błagasz aby ktokolwiek wrócił na serwer. Jesteś żałosnym dzieckiem razem z tym swoim waflem lufim. Cytując klasyka "myślicie że widoczne dziary zrobią z was faceta ?":tańczy:
Zamknijcie temat bo exo po prostu kłamał. !!

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA , idz dalej płakać . Mówisz wszystkim ,ze nie trawisz Artezona etc etc etc. a nadal z nim jesteś choć udajesz ,ze tak nie jest . OMG
Nie chciałeś być z nami na ts u nas w gildii mowiłeś ,ze jestes "narazie neutralem" a strzeliłeś focha o to , ze my jako gildia która obecnie robi sobie na serwerze co chce pozwoli ci bić bosy gz . Jak masz do mnie jakiś problem to weź oddzielny temat zrób bo to kurwa są propozycje a ty robisz tutaj syff .
Siema dorosły człowieku

corkarypto
19-11-15, 22:14
Przypadek ,ze wszyscy na tibi wiedzą co to Altaron a tutaj nie graja ?
To prawda, ludzie nie chcą grać w altaron bo:
- Jest tylko po Polsku (chyba najważniejsza sprawa)
- Mało ludzi gra to ja też nie będę grać (brak reklamy)
- Altaron jest dość trudny do ogarnięcia, i dużo ludzi się po prostu zniechęca.
- Aktualnie jak widzę hity w pvp to mi też się nie chce grać znowu zrobił się na altaronie orsh OTS. Nie dziękuje.

Widze że nadal nie potraficie sobie ogarnąć tych zasranych tabelek. Niby wszystko fajnie wygląda to na tabelce ale w grze się to nie sprawdza znowu mamy za duże hity.

Mefisto63
19-11-15, 22:35
eee no Maro graty posta Piękny z ciebie poeta.
Kocham cie za to co napisałeś na początku myślałem ze to na serio i już jechałem po Ciebie na rowerze.. ale na końcu zmądrzałeś .. masz szczęście.

Nawet Spejson tak kozaczył tak kozaczył, a na npvp niedlugo chara bedzie przenosil HAHAHAHA


HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE DOBRE HEHEHEHEHEHE DOBRE HEHEHEHe.

A kiedy znajdziesz robote ? a sorry Altaron.pl
Mops wystarczy.

Graata
19-11-15, 22:43
Hity nekro możesz zredukować setem, takim chaosu 3wnękowym z plecakiem to 49% redukcji wyciśniesz do tego redukcja z utamki 16%, stone skiny, potowanie po 400-500 (na 160 alchemi - nie musisz takiej miec, wystarczy, że ci je ktoś zrobi), etc etc

- ta zgodzę się, jak najszybciej powinno zostać to przetłumaczone na ang.,
- mało ludzi gra bo ludzie przestają grać bo mało ludzi gra i tak bez końca.
- może nie tyle co trudny, ale wymagający dużo czasu. Chociaż robiąc same dzienne, czyli poświęcając te 10-20min dziennie będziesz na równi z innymi. Wyjątek stanowią hajsy.

Tabelki są dobre, balans jaki by nie był i tak zawsze ludzie będą narzekać, ale zauważ, że jest dość wyrównany chociaż by 180--250 lvle każdej podprofesji robią dokładnie taki sam exp na różnych respach, a wyjątki stanowią jednostki, które mają sporo lepszy ekwpiunek/skille.

Walles
19-11-15, 22:58
Podstawowa opcja to skilowanie którego miało nie być a jest i to jeszcze więcej niż było, bo kto normalny będzie całe dnie łowić ryby by wbić zręczność na kruka.

już pominę j.angielski

Trixis
20-11-15, 09:41
Co do tego ile ludzi gra na serwie pvp . Zauważyłem ,że ostatnio modne jest pisanie jak to mało gra tam ludzi . Mnie to osobiście gówno obchodzi bo obecie tam nie expie , wbijam jedynie pobić bosy czy z kimś popisać , a pewny jestem tego ,że to jest tylko kwestia czasu i na pvp będzie więcej osób niż na tym non .
Nie wiem czy ludzie którzy ciągle 3mają się tego "pełnego złych ludzi z serwera pvp" zdają sobie sprawe ,że online na pvp jest marne bo gra tam 1 gildia . A dla czego? Bo innym sie nie chce i grają w lole czy tak jak obecnie kilku z nas w tibie. A to ,że hertagon myśli ,że ktoś będzie za nimi płakał to już ich sprawa bo ja zrobiłem to co chciałem zawsze czyli wyjebałem was z pvp i obyście tu nigdy nie wracali !!!



A co do areny to ja kurwa w przeciwieństwie do większości z was patrze w przyszłość , np na taką kiedy to altaron bd po angielsku . Nie wiem jak można być takim idiotą myślącym ,że ja chce ratować serwer hahaha .
Zacznijcie oglądać Rafonixa to się może czegoś nauczycie XD .
PATRZCIE W PRZYSZŁOŚĆ A NIE NA TO CO JEST TERAZ
PEACE

7882118
20-11-15, 09:58
Śmiesznie tu u was na tych altaronach :uśmiech8: :uśmiech8:

Catthon
20-11-15, 10:40
@carla
Zabiłeś jednego gracza, który był u nad tydzień. Nie nazwał bym tego wyjebaniem z serwera. Zmieniliśmy autobus, bo do poprzedniego wsiadły lumpy i jedzie tak, że nie dało się wytrzymać.

Trixis
20-11-15, 10:55
Po co piszesz tak bardzo nic nie wnoszące posty? Zabił bym następnych . Wyjebaliśmy was , poszliście ze względu na nas , bo nie mogliście spokojnie grać . Suma sumarum was wyjebaliśmy :-D. Nikt z petów za wami nie płacze . Pisanie ,że po waszym odejściu na pvp gra 5 osób nas nie rusza , czaisz? Jak tak , to skończ już pisać o hertagonie jak o jakiś krawaciarzach z sejmu bo to oni jebią najbardziej gównem

Ditos
20-11-15, 13:10
Hertagon nie rzuca gównami po swoich i ma troche ogłaty a wy jesteście jebanym motłochem bez zasad. Teraz jestescie ziomeczki z sruffim czy kim tam jeszcze a za dzien tydzien miesiac bedziecie do siebie rzucac gownem. A to gowno od was jedzie i stad jak pisal Catt, zmiana busa. Szkoda bajtów na ten bezsensowny topic.

saju1991
20-11-15, 16:02
A to ,że hertagon myśli ,że ktoś będzie za nimi płakał to już ich sprawa bo ja zrobiłem to co chciałem zawsze czyli wyjebałem was z pvp i obyście tu nigdy nie wracali !!!

Stary, wytłumacz mi jedno. Niby masz wyjebane w graczy z HTG, a już chyba z 10 post piszesz o nich, skoro masz wyjebane to miej wyjebane. Nie ma ich..
Jeżeli tak lubisz o nich wspominać to znaczy ze nie masz wyjebane.
Jak masz do mnie jakiś problem to weź oddzielny temat zrób bo to kurwa są propozycje a ty robisz tutaj syff .
Siema dorosły człowieku
Wiec dlaczego dalej ciagniesz temat. PEACE.!

Maru123
20-11-15, 16:12
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA , idz dalej płakać . Mówisz wszystkim ,ze nie trawisz Artezona etc etc etc. a nadal z nim jesteś choć udajesz ,ze tak nie jest . OMG
Nie chciałeś być z nami na ts u nas w gildii mowiłeś ,ze jestes "narazie neutralem" a strzeliłeś focha o to , ze my jako gildia która obecnie robi sobie na serwerze co chce pozwoli ci bić bosy gz . Jak masz do mnie jakiś problem to weź oddzielny temat zrób bo to kurwa są propozycje a ty robisz tutaj syff .
Siema dorosły człowieku

Chodzi jeleniu głównie o to ze nie chcesz naprawić serwera tylko bijesz noob chary neutralnych graczy, którzy boja sie grac bo nie wiedzą czy już ich bijecie czy dopiero od jutra. Płaczcie że nie ma graczy na serwerze, a potem idźcie ich bić.... paradoks kłamcy?? :uśmiech8:\

Nie pozdrawiam zdrajców.

Graata
20-11-15, 16:36
Od kiedy to jesteś neutralny? Poszło info, że to twój noob char i masz pograne, rób nową postać i skończ ten płacz.

Tak bijemy tyle graczy, że osobiście mam aż 1 punkt pvp. A wiesz dlaczego? Trzymamy punkty na takich typków jak ty.

@Chop Chop

Zmieniliście bus bo my tego chcieliśmy i nie mieliście innego wyjścia.

Maru123
20-11-15, 17:00
Poszło info.... chyba nie muszę ci mówić gdzie masz sie pierdo*lnąć :idiota:

ezzak
20-11-15, 17:08
Trochę mnie nie było, ale skoro na ten temat zeszła dyskusja, to moim zdaniem, jeśli liczba dopuszczalnych fragów miesięcznie jest większa od liczby graczy na serwerze to musiał się tutaj zrobić orsh war ots xD

Ditos
20-11-15, 18:42
Od kiedy to jesteś neutralny? Poszło info, że to twój noob char i masz pograne, rób nową postać i skończ ten płacz.

Tak bijemy tyle graczy, że osobiście mam aż 1 punkt pvp. A wiesz dlaczego? Trzymamy punkty na takich typków jak ty.

@Chop Chop

Zmieniliście bus bo my tego chcieliśmy i nie mieliście innego wyjścia.

To mogę to skwitować tylko w jeden sposób.

Moje najszczersze podziękowania dla wszystkich graczy z PVP którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do tego że HTG przeszło na nona :) Gdyby nie wy to dalej tkwilibyśmy w tym bajzlu.

Kagrenak
21-11-15, 14:20
Nowych graczy nie będzie, wystarczy wejść na forum aby odechciało się grać, chyba, że promowany będzie tylko i wyłącznie non-pvp.
Bluzgi od dzieci, których właśni rodzice mają za darmozjadów których grindowanie mózgu na expowiskach dzień w dzień jest największym osiągnięciem wpisanym w CV, jest delikatnie mówiąc patologiczne.
Altaron.pl - codzienna dawka humoru.