PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp i non-pvp] Fasol Stream


makmej
18-11-15, 17:21
Witam serdecznie

Drodzy Altarończycy wpadłem na pomysł, aby zacząć streamować moje dokonania na serwerze, tutaj daje linka do mojego streama
http://www.twitch.tv/makmej12345

Pozdo :D

makmej
18-11-15, 23:00
No cóż, mogę się pochwalić, że pierwszy stream zakończony sukcesem 142 osoby obejrzały go, kilka osób zachęciłem do gry. :) Jutro też będe streamować najprawdopodobniej więc zapraszam wszystkich na Streama po godzinie 20! Pozdrawiam!

Yooshi
18-11-15, 23:08
-Co robi pvp bez ludzi?
-Streamuje
*Badum tss*
Wybacz musiałem, po tych wszystkich płaczach z pvp na n-pvp ^^

paaaprikos96
18-11-15, 23:20
Wybacz Dunedain, ale taka sama tendencja 'płaczu' jest u wielu osób po 'drugiej stronie' :)
Dobrze, Fasol, tak trzymaj! ^^

LukaszNiesforny
19-11-15, 10:43
Super, na pewno zajrzę :)

Arkon
19-11-15, 11:37
Sprawdze po powrocie do domu!

@down, już wróciłem : >

damian1591
19-11-15, 13:59
Nie wracaj !

makmej
19-11-15, 14:19
Zapraszam na Stream! Wyprawa na demony!
http://www.twitch.tv/makmej12345

makmej
20-11-15, 17:44
Zapraszam na stream!
http://www.twitch.tv/makmej12345

makmej
21-11-15, 20:21
Zapraszam na Stream!
http://www.twitch.tv/makmej12345

makmej
22-11-15, 11:10
ZAPRASZAM NA STREAM!
IDZIEMY NA BOSSA :)

http://www.twitch.tv/makmej12345

kaos
22-11-15, 11:53
Gz loota! :D

Graata
22-11-15, 13:02
Dobrym ruchem było by, jakby więcej ludzi zaczeło streamować i jednocześnie pokazało tą gre z wielu stron. Zwykle 500-800 osób oglada streamy z Tibii, gdzie tych streamów jest zaledwie 10-20. Co by było gdyby doszło do tego z 10 streamów z Altaronu? Reklama jak ta lala :)

inbass
22-11-15, 13:16
Kiedyś próbowałem streamować ale mam za słaby internet do tego, może za jakiś czas :)
A co do np. twitcha to prawda, dużo osób wchodzi na takie właśnie kanały i sprawdza co to jest, jedna z lepszych reklam jakie mogą być.

Graata
22-11-15, 14:01
Powiedz mi co jest w Tibii takiego fajnego? Po ponad 10 latach gry w Tibie powiem: nie ma tam nic. Same boty, gra głównie opierająca się na nieustannym expieniu, żeby mieć tą jedną cyferkę obok nicku więcej. Ludzie grają tam głównie po to żeby zarobić, jedna osoba typu Zuczkinns zniszczyła gospodarkę w zaledwie miesiąc. Najlepszy ekwipunek w grze jest tam tak łatwo dostępny, że ma je każdy. Inne rary są tylko wyłącznie dla kolekcjonerów, typu mls, który mimo że jest tak rzadki, jest obecnie gówniany przy innych nowych broniach. Zamiast wprowadzać jakieś ciekawe systemy, wprowadzają nowe miasta, które nie dość, że w ogóle nie pasują do klimatu to jeszcze pełno tam expowisk pod boty lub pod robienie kilkanaście milionów expa na godzine. Po za expieniem nie ma tam nic innego do roboty. Niczym się tam nie wyrózniasz, ms/edy mają lepszą przeżywalność na takim 400+ lvlu niz rycki. PVP jest tak smutne, że jak na nie patrze to płacze, tracisz po dedzie 10% lvla i 2cc, które odrabiasz w 10min, pozdro. Nie da się już nawet komuś nałożyc hunta, każdy gra kiedy chce. Śmieszne vouchery, które spowodowały, że nie warto zaczynać bez nich na nowopowstałym serwerze. Questy, które 100 lvlem przebiegasz na lajcie, dużo by tu jeszcze wymieniać... Podsumowując obecna Tibia nie równa się Altaronowi, jeśli twierdzisz inaczej to jesteś głąbem.
Polecam obejrzeć sobie na youtube filmiki Zuczkinnsa, dla tych, którzy nie wiedzą jak bardzo się Tibia stoczyła. Takich ludzi jak on jest więcej, m.in Skynet, który dorobił się melona sprzedając rary/ccki w Tibi, przyczyniając się do 10zl/1kk.

Ogołnie boty, boty i jeszcze raz boty. Pasujesz tam Morgian.

W Altaronie zaś jedyną wadą jest mała liczba graczy, co druga osoba przestaje przez to grać. Największym plusem jest brak botów. Sporo systemów, np. system bossów, który sprawia, że nawet Ci co już mieli nie grać, grają dalej. Motywują. Zapewniają naprawdę ciekawą przygodę i nie raz łup do niej adekwatny. Nowy system run, tj. kolejna rzecz do wykokszenia swojej postaci, sposób na przewagę nad innymi. System PN'ów, który sprawia, że zawsze jakaś tam motywacja do expienia jest(na pewno większa niz w Tibi). System ulepszeń kostką/zwojami, gdzie przy odrobinie szczęścia możesz stworzyć najlepszą broń w grzę, taki hazard powiedziałbym bo mnie wciągnał xd,
14:42 Hantal [PET]: Widzisz odkażacza (Atak: 56+10, Obrona: 9, Krytyk: +1%).
System setów i wnęk, które naprawdę ciężko zdobyć (Po 7 miesiącach nie ma ani jednej osoby z 3wnękowym setem jeszcze na serwerze PVP). Sety, które naprawdę wiele dają, w sumie najwięcej, zależnie od bonusów jakie włożysz do wnęk, a masz spory wybór. System bonusów do wnęk (perły, klejnoty etc.), który mimo że jest drogi jest tego warty. Musisz się naprawdę postarać i długo pograć, żeby sobie zrobić 2wnękowy secik, a co dopiero 3wnękowy - jest po co grać, nie tylko expienie jak w Tibi.

Więc nadal twierdzisz, że w pare dni pokazali by wszystko? Niektórych rzeczy nie da się pokazać, niektóre trzeba samemu doświadczyc, synku

W sumie po co ja to pisze, jeszcze Cie zachęcę do powrotu, a nikt by tego nie chciał.

Ogólnie pisane na szybko, argumenty takie sobie, ale wystarczą, żeby pokazać jak te dwie gry obecnie się różnią.

c770832
22-11-15, 14:50
Wszystko co piszesz lufers jest prawda tylko, ze to jest tak, ze w chwili obecnej tibia jest juz dnem, bo jest tworzona nie dla graczy, a dla pieniedzy.
Nie mozesz jednak zapomnieć, ze tibia miala swoje 4-5 lat swietnosci kiedy gralo w nia po 60 tysiecy ludzi, a na kazdym serwerze po 800-900 graczy. Tutaj takiej swietnosci nie widzielismy i chyba nie zobaczymy wiec troche smieszy mnie twoje porownanie altaronu do tibi.

paaaprikos96
22-11-15, 15:30
Szkoda też, że wiele jest osób z Tibii, co niby coś próbuje z altaronami, ale jak się dowiaduje że nie można bocić, albo dostanie bana za bota to już nie gra, bo po co skoro nie może używać bota. To porażka ;_;

Graata
22-11-15, 16:25
To jak dobrą grą była niegdyś Tibia wspominałem już wiele razy z wieloma osobami tak jak większość z Was na pewno. Nie da się tego zapomnieć bo były to dobre czasy, gdzie każdy ziomeczek z podwórka grał. Niestety stoczyła się na tyle, że śmiało już można powiedzieć, że obecny Altaron, który niegdyś nie dorastał jej do pięt, dziś bije ją na głowe pod każdym względem oprócz pod względem graczy. Chociaż głównie teraz to same boty, a graczy, którzy nie bocą lub nie grają tam dla zarobku idzie policzyć na palcach jednej ręki. W momencie, gdy na Tibii się już nie będzie dało zarobić, wtedy upadnie. Pózniej zaś, na rynku będzie brakowało tibijczykom tej 2D gierki i taki Altaron może zając jej miejsce. Chociaż zanim do tego dojdzie to jeszcze dobre kilka, a nawet kilkanaście lat minie.

Tak jak powiedziałeś, Tibia jest obecnie tworzona nie dla graczy, a dla pieniędzy. Zaś Altaron odwrotnie. Problem w tym, że ciężko zreklamować serwer, który jest kopią upadającej niegdyś dobrej gry bo większość widząc streama Altarona, zadaje nam pytania: co to za OTS? bo na pierwszy rzut oka tak właśnie wygląda.
Więc nie ma co liczyć na takie świetności jak w starej Tibii.
Z drugiej strony nie trzeba tutaj dużo graczy bo 200 w zupełności wystarczy, a 200 graczy to jest nic, porównując do takiego lola, gdzie gra kilkanascie milionów. Jestem pewien, że gdyby tu grało 200 osób to każdy, nawet Ty byś wrócił. Samym streamem oczywiście nie zyskamy tyle osób, ale gdyby z 10 osób zaczeło streamować to myślę, że kilkadziesiąt starych weteranów Tibii by zagościli na Altaronie bo by znalezli coś czego Tibii już od dawna brakuje. A pózniej to już z górki do tych 200.

Lunaar
22-11-15, 16:57
wystarczy żeby gra była po angielsku, a już uchodźcy zagraniczni zasilą braki w szeregach, oczywiscie przed tym mapka altaronu powinna być 3x taka bo nie widzę możliwości gry z ponad setką nowych graczy.

Windykator
22-11-15, 17:04
wyjątkowo podzielam zdanie Luffego.

@topic
dobra robota Fasol.

paaaprikos96
22-11-15, 17:13
To jak dobrą grą była niegdyś Tibia wspominałem już wiele razy z wieloma osobami tak jak większość z Was na pewno. Nie da się tego zapomnieć bo były to dobre czasy, gdzie każdy ziomeczek z podwórka grał. Niestety stoczyła się na tyle, że śmiało już można powiedzieć, że obecny Altaron, który niegdyś nie dorastał jej do pięt, dziś bije ją na głowe pod każdym względem oprócz pod względem graczy. Chociaż głównie teraz to same boty, a graczy, którzy nie bocą lub nie grają tam dla zarobku idzie policzyć na palcach jednej ręki. W momencie, gdy na Tibii się już nie będzie dało zarobić, wtedy upadnie. Pózniej zaś, na rynku będzie brakowało tibijczykom tej 2D gierki i taki Altaron może zając jej miejsce. Chociaż zanim do tego dojdzie to jeszcze dobre kilka, a nawet kilkanaście lat minie.

Tak jak powiedziałeś, Tibia jest obecnie tworzona nie dla graczy, a dla pieniędzy. Zaś Altaron odwrotnie. Problem w tym, że ciężko zreklamować serwer, który jest kopią upadającej niegdyś dobrej gry bo większość widząc streama Altarona, zadaje nam pytania: co to za OTS? bo na pierwszy rzut oka tak właśnie wygląda.
Więc nie ma co liczyć na takie świetności jak w starej Tibii.
Z drugiej strony nie trzeba tutaj dużo graczy bo 200 w zupełności wystarczy, a 200 graczy to jest nic, porównując do takiego lola, gdzie gra kilkanascie milionów. Jestem pewien, że gdyby tu grało 200 osób to każdy, nawet Ty byś wrócił. Samym streamem oczywiście nie zyskamy tyle osób, ale gdyby z 10 osób zaczeło streamować to myślę, że kilkadziesiąt starych weteranów Tibii by zagościli na Altaronie bo by znalezli coś czego Tibii już od dawna brakuje. A pózniej to już z górki do tych 200.

Podzielam Twe zdanie ^^

Wgl co spadło z plugastewka?

c770832
22-11-15, 18:09
Owszem wrocilbym nawet jakby gralo tu 150 osob i caly czas na to czekam, jednak widzac w tygodniu o godzinie dajmy na to 18 pięć osob online z top sto to szczerze powatpiewam ze w najblizszym czasie cos takiego bedzie mialo miejsce. Jak dla mnie to wszystko jest robione za wolno te latki, aktualizacje ktore prawie nic nie wnosza do gry, a sa robione pol roku. Nie chce nikogo obrazic, przyzwyczailem sie do tego i nie zalezy mi na tym zeby tu grac, jednak troche szkoda mi czasu spedzonego tutaj widzac, ze ten projekt jest jaki jest...
i jest w tym sto procent racji, ze nowi widzac 250 lvle traca chec grania w ta gre. Moim zdaniem od resetu nie przybylo tu za wiele graczy a jak przybylo to jest to nieodczuwalne wiec mozna sobie szczerze powiedziec, ze reset byl niepotrzebny i nieprzydatny.

Trixis
22-11-15, 18:14
w sumie reset dał nam dobre 3 miesiące ciągłego napierdalania . Nic po za tym , i tez popieram takowe reklamy

Kr92
22-11-15, 18:20
Zaproponuję to co mi proponowano jak swojego czasu streamowałem: włącz w twitchu archiwizację filmów, robi to się automatycznie i jest fajną sprawą, każde nagranie można obejrzeć później na Twoim profilu.
Niechciane filmy oczywiście możesz później usunąć.

carlcoxxx
22-11-15, 18:34
Tak z górki szczególnie ze wejdzie w ranking popatrzy 300+lvl na non i 260lvl na pvp i pomysli po co ma zaczynac od zera skoro nigdy nie bd miał możliwosci równych szans.

Akurat na non pvp gdzie nie ma power abusingu to obecność wysokich lvli nie powinna nikogo zniechęcać. Skoro ktoś poświęcił czas i wbił lvl to ty nie możesz zacząć od zera? Każdy zaczyna od zera. W tibiozie ludzie jakoś nie patrzą na to że latają po serwie 600+ poziomy :uśmiech9:

makmej
22-11-15, 20:13
Zapraszam na stream!

Wyprawa na BOSSA! LILITH
twitch.tv/makmej12345

LukaszNiesforny
22-11-15, 22:48
@Luffy
Dobrze prawisz.

Jak sam nie grałem w Tibie, ani żadne OTSy przez ponad dobre 5 lat, bo bot na bocie botem poganiał, a zabicie kogoś nie przynosiło żadnej satysfakcji (walka z botem ? szanujmy się).

Któregoś nudnego wieczora w wakacje stwierdziłem, że zobaczę jak to teraz wygląda, oczywiście szukałem jakiegoś OTS bo rl juz dawno na psy zeszła, po kilku nieudanych próbach trafiłem na Altaron.
Pierwsze myśli; "ale jak to nie ma żadnego fajnego mnożnika expa?" (szukałem czegoś na krótką chwilę dla zabicia czasu), jednak świadomość gry bez botów ... no nie może być, wchodzę w to !

Gra nie jest doskonała, ale świadomość, że każdy do wszystkiego doszedł sam (tym bardziej nie zraża mnie w tym wypadku różnica lvlowa z top listą), trzyma mnie przy tej grze.
Nie gram długo, więc nie trapią mnie myśli, ze aktualizacje są robione za wolno, ale wierzę, że niedługo nadejdą dobre zmiany, bo na chwilę obecną mapa na pewno nie wyrobi dużego przypływu nowych graczy (marzenie) , te 100-200 osób online na początek było by w pytę.

Podsumowując, takich jak ja na pewno jest wielu i nie jeden z sentymentu do dawnego klimatu zagrał by w Altaron, a przy dobrej reklamie na pewno znalazło by się wielu chętnych co nawet o Tibii nie słyszało :)

Stros
23-11-15, 16:45
Boruta live

Dather
24-11-15, 12:12
Zaproponuję to co mi proponowano jak swojego czasu streamowałem: włącz w twitchu archiwizację filmów, robi to się automatycznie i jest fajną sprawą, każde nagranie można obejrzeć później na Twoim profilu.
Niechciane filmy oczywiście możesz później usunąć.

popieram .

Kre Donau
24-11-15, 15:07
też byłbym za to wdzięczny , zobaczyć jeszcze raz antyczny miecz +3 i ulepszenie go w kostce

kaczkaspa
24-11-15, 15:28
Ale archiwizacja filmów może nieść za sobą spoilerowanie questów,dojścia do bossa itp.
Ale i także poprosił bym o to :)

carlcoxxx
24-11-15, 15:44
A ja ciekawy jestem kiedy nastepny stream bo nudno na trainie...:uśmiech9:

makmej
09-12-15, 21:40
Witam serdecznie zapraszam na streama z walk w altaronie! GOGO MAM NADZIEJE ZECOS SI EBDZIE DZIALO http://www.twitch.tv/makmej12345

makmej
20-12-15, 12:12
Witam serdecznie zapraszam na Streama z Areny PVP ALTARON!
http://www.twitch.tv/makmej12345

ezzak
20-12-15, 13:31
-- problemy techniczne