PDA

Zobacz pełną wersję : Poranna walka i nowości


Slythia
06-07-11, 11:54
Od dawna było wiadome, że złe siły czyhają na nasz świat, by przejąć go w swe władanie. Nie zamierzamy jednak poddać się tak łatwo. Zgromadziliśmy sporą liczbę obrońców, którzy ciągle śledzą poczynania sił ciemności i starają się na bieżąco reagować. Niestety, są tylko ludźmi...

Dziś o 10.30 został zarejestrowany atak ciemności na nasz świat. Jak zwykle rozległ się głośny alarm i obrońcy mieli rozpocząć działania obronne. Niestety. Pech chciał, że po wczorajszej małej uczcie niewielu było w stanie samodzielnie podnieść się ze swych łóżek, nie mówiąc już o obsłudze tak skomplikowanego urządzenia, jakim jest różdżka magiczna. Na szczęście, zadziałały nasze automatyczne mechanizmy obronne i atak został odparty, jednak Altarończycy odczuli go na własnej skórze poprzez chwilowe zakłócenie czasoprzestrzeni...

Mówiąc językiem normalnym - dziś rano miał miejsce drobny problem z serwerem. Przepraszamy za niedogodności a wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt w grze, postaram się jakoś wynagrodzić straty.

Jednak to nie koniec informacji ze świata Altaronu. Obserwując ciągłe prośby mieszkańców o pomoc przy odkryciu nowych terenów, broni czy nawet zwykłych zadań postanowiliśmy nieco uchylić rąbka tajemnicy. Już niedługo światło dzienne ujrzą pierwsze zapowiedzi nowości, które już niebawem pojawią się w altarońskim świecie!

Ostrzegam z góry - na wszelkie inne informacje trzeba będzie poczekać, nic więcej obecnie nie zdradzimy :).

Od jakiegoś czasu pojawiają się w grze drobne, okresowe lagi. Są spowodowane zapisem serwera, dotyczą także potworów, także nie ma powodu do obaw - nikt nie zginie.

Slythia
06-07-11, 12:03
Poprawiłam już ;).

jakup
06-07-11, 12:09
No cóż, to już chyba tutaj normalne. Człowiek wyrzeka się na 3 godzin normalnego życia, żeby nie odstawać poziomem od innych, a tu taki psikus...
Teraz znów serwer off, ale widzę, że coś się dzieje. "Serwer przechodzi przegląd" Mmm... może to wynagrodzi nasze poranne wypadki?

Slythia
06-07-11, 12:12
No cóż, to już chyba tutaj normalne. Człowiek wyrzeka się na 3 godzin normalnego życia, żeby nie odstawać poziomem od innych, a tu taki psikus...
Teraz znów serwer off, ale widzę, że coś się dzieje. "Serwer przechodzi przegląd" Mmm... może to wynagrodzi nasze poranne wypadki?

Jak znów off? Wszystko pięknie działa.

jakup
06-07-11, 12:32
Na jakieś 5 minut serwer został wyłączony, a przy próbie zalogowania się pisało: "Serwer przechodzi przegląd".

Slythia
06-07-11, 12:37
Na jakieś 5 minut serwer został wyłączony, a przy próbie zalogowania się pisało: "Serwer przechodzi przegląd".

Zapis serwera, na wypadek jakichś błędów. Wprowadziliśmy takie mini zapisy co parę godzin, jednak najwyraźniej uniemożliwiają jedynie zalogowanie, bo graczy nie wyrzuciło :). Trwało to aż 17s.

Mationus
06-07-11, 13:16
Uhahahaha kolejna bajka xDD

Moglibyscie odrazu napisac ze nie umiecie go zabespieczyc i pewnie byle typek go crashuje :D:D

A jak sie wam mowilo na poczatku to nie server jest dobrze zabespieczony, nic mu nie grozi, dlugie miesiace pracy przyniosa efekt... uhahahahaha ale mam polew :D:D

Ostrzeżenie i banik tyczasowy. Temu panu radzę zapoznać się z kulturą wypowiedzi i rozsądkiem własnym.
Rekhyd.

Tron
06-07-11, 13:17
Jednak to nie koniec informacji ze świata Altaronu. Obserwując ciągłe prośby mieszkańców o pomoc przy odkryciu nowych terenów, broni czy nawet zwykłych zadań postanowiliśmy nieco uchylić rąbka tajemnicy. Już niedługo światło dzienne ujrzą pierwsze zapowiedzi nowości, które już niebawem pojawią się w altarońskim świecie!

Czyli co? Spisy przedmiotów, listy zaklęć i poradniki jak przejść zadania? Oby nie. Wg. to się już robi śmieszne, teraz codziennie będą resety, "konserwacje serwera", "przeglądy"?

Slythia
06-07-11, 13:24
Czyli co? Spisy przedmiotów, listy zaklęć i poradniki jak przejść zadania? Oby nie. Wg. to się już robi śmieszne, teraz codziennie będą resety, "konserwacje serwera", "przeglądy"?

Update po prostu...

malpaa
06-07-11, 16:02
no to nic dodać nic ująć ...czekamy :)

dedereq
06-07-11, 19:05
To zróbcie update jeden i porządny, a nie tearz przez 2 tygodnie będą 'zapisy, przeglądy'... a jak zacznie wyrzucać z gry? i lvle pospadają?

Slythia
06-07-11, 19:07
To zróbcie update jeden i porządny, a nie tearz przez 2 tygodnie będą 'zapisy, przeglądy'... a jak zacznie wyrzucać z gry? i lvle pospadają?

Jakie znowu przeglądy? Update będzie, zapisy.. to coś w stylu ss. O co więc chodzi?

dedereq
06-07-11, 19:18
O nic... ile to bedzie trwało? tydzień, miesiąc?

Slythia
06-07-11, 19:25
O nic... ile to bedzie trwało? tydzień, miesiąc?

Ale co, update?

dedereq
06-07-11, 19:26
Ta, chodzi mi o uptade. I można sie dowiedzieć co tam mniej więcej będzie? ;p

Slythia
06-07-11, 19:28
Ta, chodzi mi o uptade. I można sie dowiedzieć co tam mniej więcej będzie? ;p

To pytanie nie powinno brzmieć 'ile będzie trwało' tylko 'kiedy nastąpi'. Niedługo pojawią się pierwsze porządne teasery, na razie nie chcemy zbyt wiele zdradzać.

dedereq
06-07-11, 19:30
Okej. Dzieki za szybką odpowiedź.

Tron
06-07-11, 19:32
Niedługo pojawią się pierwsze porządne teasery, na razie nie chcemy zbyt wiele zdradzać.

Trzymam kciuki żeby to było coś co przyciągnie tylu graczy ile na początku serwera. Być także ta aktualizacja zachęci mnie do gry ;) A można zapytać, co w sprawie serwera Non-PvP? Petycja (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=906&highlight=petycja) wisi na forum długo i niemało podpisów ona zebrała. Wiem, że odpalenie drugiego serwera nie jest łatwe, ale czy macie coś takiego w planach?

Slythia
06-07-11, 19:33
W planach mamy sporo, jednak są jakieś priorytety ;).

a432531
06-07-11, 22:36
Powoli i do przodu =)
Gdyby nie tak czeste crashe bylo by niesamowicie :)
Ale w sumie wszystko ma swoje plusy i minusy, gracze pozniej docenia brak jakichkolwiek utrudnien typu "lagi,crashe"

Berix
06-07-11, 22:37
A czy w lipcu doczekamy się update bo jak ja wiem to planujecie go już za długo chyba należą się graczom jakieś rekompensaty choćby w postaci ujawnienia przewidywanej daty updatu ;)

Slythia liczymy na ciebie i czekamy na odp.

CySiO
07-07-11, 07:58
Cieszy mnie fakt, że będzie upek :D, chociaż ta pierwsza cz. wiadomości mnie rozśmieszyła hahahahahaha. Szczerze bez różnych zadań mi się nudzi, m.in. dlatego nie gram na rl. Czekamy nie cierpliwie !!!!

Engardo
07-07-11, 12:29
O to super słyszeć że nie długo jakiś teaser sie pojawi.

Jak widze forumowy maruda wierci dziurę do końca, tak Zwariowany Alkoholik, to o Tobie. Co przeczytam twoją wiadomość to marudzenie, przeszedłeś na zawodowstwo? Tobie to chyba nikt tutaj nie dogodzi..

Dobrze że te zapisywanie co kilka godzin aka "freezy" albo jak to nazywacie lagi dotyczą również potworów, bo nie raz myślałem że zaraz padne jak się ten lag pojawiał.

Czekamy!


Señor Engardo.

Tron
07-07-11, 12:56
Jak widze forumowy maruda wierci dziurę do końca, tak Zwariowany Alkoholik, to o Tobie. Co przeczytam twoją wiadomość to marudzenie, przeszedłeś na zawodowstwo? Tobie to chyba nikt tutaj nie dogodzi..


Oh, jak miło że o mnie wspomniałeś. Cóż, taki jestem. Dla mnie szklanka zawsze będzie do połowy pusta. I nie przesadzaj, że aż tak marudzę. Bo pomyślę, że to zabronione :) Dałeś mi do myślenia. Pozdrawiam.

Tak czy inaczej, czekam z niecierpliwością na aktualizację. I mam nadzieję że nie będę miał nad czym marudzić.

@down: Zobaczymy co da się zrobić :)

Engardo
07-07-11, 13:07
Więcej pozytywnego myślenia panie kolego, więcej pozytywnego myślenia! :P

Wiked[KaZ]
07-07-11, 22:46
Prosze o kontakt na PW kogokolwiek z MG.
Z mojej postać zostały usunięte wszystkie przedmioty. :/

Maffy
08-07-11, 01:19
nie usunięto, tylko boty ściągałeś zapewne i <boom> keylogger ;)

towdas23
08-07-11, 02:11
:confused: może być.

Wiked[KaZ]
08-07-11, 13:10
nie usunięto, tylko boty ściągałeś zapewne i <boom> keylogger ;)

Maffy co do keyloggerów to mam chyba większe pojecie czego miałbym szukać i niestety nie jest dla mnie zabawa bocić na tym serwerze.

towdas23
08-07-11, 13:23
Pytanie kiedy.

dawid2910
08-07-11, 14:30
Tak to napewno bedzie wina błedu gry xD Miales haka i tyle nastepnym razem zamiast sciagac co popadnie czy tez wlazic na niektore stronki zastanow sie co robisz. Jak tobie oddadza itemki to czuje ze czesciej beda takie znikniecia xD

archy3
11-07-11, 20:38
21:38 Gamemaster: Witam, w czym rzecz?
21:40 Monkey D Luffy [30]: no bo kiedys z dawien dawna.. byla taka akcja ze serwer padl ok 24.. no i po tej calej sprawie i zaprzestalem gry.. ale ostatnio doczytalem na forum ze jakas rekompensata jest ;d
21:40 Monkey D Luffy [30]: a ze caly dzien patrzylem na szlam (ok 7 godzin) to chyba cos mi sie nalezy ;p
21:42 Gamemaster: No fakt, keidyś była taka akcja i w ramach rekompensaty każdy gracz otrzymał 2 dni statusu szlacheckiego
21:44 Monkey D Luffy [30]: nie, to nie ta akcja.. to ta następna.. ;p
21:45 Zamknięto twoje zgłoszenie.
Bezczelne.. dodatkowo na moje koncie niema nawet tych 2 dni statusu ;(

Ps.: Powiecie no-life? Odpowiem "tak"

tenzuy
12-07-11, 10:50
Była taka sytuacja dwa razy.
Za drugim razem, tym o którym mówisz, dwa dni statusu same się uruchamiały. Więc po prostu miałeś te dwa dni, ale już minęły. Daaawno.