PDA

Zobacz pełną wersję : Kartki

Ememems
23-10-15, 15:08
Wiadomo, że z niektórych potworów wypadają kartki, na których można coś zapisać. Proponuję, żeby po zebraniu odpowiedniej ilości kartek - może to być 50, może być i 100 - było możliwe oddanie ich do npc, który za pewną opłatą zrobiłby dla nas książkę.

Rahilux
23-10-15, 15:28
Jestem na Tak, takie historie prawdziwe czy Meszurjany chętnie by się czytało podczas skillowania or skillowania xD

Altrel
08-11-15, 01:35
Nie jestem pewien czy chodzi o przedmiot książkę, którą Gracz miałby sam edytować czy o aktualne książki?

Ememems
08-11-15, 09:09
Mi chodzi o książkę, którą gracz może edytować. Jak ktoś ma chęć to zawsze może sobie wtedy przepisać jakąś książkę z biblioteki albo stworzyć własne dzieło.

Obles
08-11-15, 09:23
Jestem za. Brak mi takich notatników, w których mógłbym sobie pisać co mi na duszy leży. Proste zadanko, w którym oddajemy x kartek i y skór i dostajemy po z czasie książkę. W zależności od skór, które dajemy książka mogłaby różnić się wyglądem.

Noratl
08-11-15, 09:56
Jestem za. Brak mi takich notatników, w których mógłbym sobie pisać co mi na duszy leży. Proste zadanko, w którym oddajemy x kartek i y skór i dostajemy po z czasie książkę. W zależności od skór, które dajemy książka mogłaby różnić się wyglądem.

klikasz ikonkę w lewym dolnym rogu ekranu "start", w okienku wyszukiwarki wpisujesz notatnik.
Ewentualnie jest druga opcja: klikasz prawym przyciskiem na pulpit > nowy > dokument tekstowy i włala.

Marancza
08-11-15, 10:03
klikasz ikonkę w lewym dolnym rogu ekranu "start", w okienku wyszukiwarki wpisujesz notatnik.
Ewentualnie jest druga opcja: klikasz prawym przyciskiem na pulpit > nowy > dokument tekstowy i włala.

Made my day :uśmiech7:

Obles
08-11-15, 10:29

Nie grałeś w żadne rpgi co?

Ememems
08-11-15, 10:46

https://s.yimg.com/iu/api/res/1.2/sfSIfTyM8zQtHKnfdTAXKQ--/YXBwaWQ9eXZpZGVvO2ZpPXVsY3JvcDt3PTYzMztoPTM1NDtkeD 03O2R5PTE7Y3c9NjI2O2NoPTM1MTtxPTcwO249MTtyb3RhdGU9 YXV0bw--/https://s.yimg.com/ea/img/-/150828/trap_1au0pfi-1au0pgp.jpg

Arkon
08-11-15, 15:03
jestem za! napisze RPG story, problemem jest ograniczenie ilości znaków chyba... bo początki wojny mają kilka tomów, ale chyba otc to załatwi :P

Ememems
09-11-15, 05:16

Myślę, że niekoniecznie muszą to być różne rodzaje skór. Mógłby być to też jakiś jeden rodzaj skóry np. minotaura i barwniki albo materiały.