PDA

Zobacz pełną wersję : Kartki


Ememems
23-10-15, 16:08
Do usunięcia.

Rahilux
23-10-15, 16:28
Jestem na Tak, takie historie prawdziwe czy Meszurjany chętnie by się czytało podczas skillowania or skillowania xD

Altrel
08-11-15, 02:35
Nie jestem pewien czy chodzi o przedmiot książkę, którą Gracz miałby sam edytować czy o aktualne książki?

Obles
08-11-15, 10:23
Jestem za. Brak mi takich notatników, w których mógłbym sobie pisać co mi na duszy leży. Proste zadanko, w którym oddajemy x kartek i y skór i dostajemy po z czasie książkę. W zależności od skór, które dajemy książka mogłaby różnić się wyglądem.

Noratl
08-11-15, 10:56
Jestem za. Brak mi takich notatników, w których mógłbym sobie pisać co mi na duszy leży. Proste zadanko, w którym oddajemy x kartek i y skór i dostajemy po z czasie książkę. W zależności od skór, które dajemy książka mogłaby różnić się wyglądem.

klikasz ikonkę w lewym dolnym rogu ekranu "start", w okienku wyszukiwarki wpisujesz notatnik.
Ewentualnie jest druga opcja: klikasz prawym przyciskiem na pulpit > nowy > dokument tekstowy i włala.

Marancza
08-11-15, 11:03
klikasz ikonkę w lewym dolnym rogu ekranu "start", w okienku wyszukiwarki wpisujesz notatnik.
Ewentualnie jest druga opcja: klikasz prawym przyciskiem na pulpit > nowy > dokument tekstowy i włala.

Made my day :uśmiech7:

Obles
08-11-15, 11:29
klikasz ikonkę w lewym dolnym rogu ekranu "start", w okienku wyszukiwarki wpisujesz notatnik.
Ewentualnie jest druga opcja: klikasz prawym przyciskiem na pulpit > nowy > dokument tekstowy i włala.

Nie grałeś w żadne rpgi co?

Arkon
08-11-15, 16:03
jestem za! napisze RPG story, problemem jest ograniczenie ilości znaków chyba... bo początki wojny mają kilka tomów, ale chyba otc to załatwi :P