PDA

Zobacz pełną wersję : Rybacy Archipelagu or Domek Archipelagu


Rahilux
22-10-15, 11:26
Mam propozycję dodania NPC na archipelagu Licor,
nazywał by się on Rybak Andrzej (nazwa własna)
skupowałby od nas wszystkie ryby
-Szprotki 1mdz
-Szczupaki 5mdz
-Pstrągi 5 mdz
-Sumy 10 mdz
itd itd,

Sprzedawałby
-Robak 5-7 mdz sztuka ( czemu tak? bo duże zarobki by były za same szczupy itd, można też bez sprzedawania od niego robaków )
-Wędka 50 mdz sztuka (można by odciążyć balastem jednego npc :D)

Dawałby

Misja: Złów dla mnie (Ryba|ilość)
Nagroda: Exp, czasem PN

Można by brać tą misje raz na 1 dzień.

+ Nowi gracze by zarobili, a nie narzekali "buuuu, nie mam kasy na seta zwiadowcy ;-; buuuuu!)

Npc znajdowałby się w tym Budynku
http://i.imgur.com/FotR6yn.jpg






Jakbyście na to się nie zgodzili to zróbcie z tego domek do użytku Licorstayerów.
Tzn 1 z licorstayerów mógłby go kupić (jako że jestem gościnny zaprosiłbym paru znajomych do domku :D)

Opłata miesięczna 2-3k Miedziaków :)
SS do kupienia domku.


P.S nie jest to priorytet, ale miła odmiana od 100 szałwii :P

A wasze Spalić licor mam głęboko w d**ie


Edit @Down. Prosze administracje o to by usunąć ten zbędny komentarz, propozycje są nie po to by robić offtop... Uiop zaśmiecasz tylko forum tymi nic nie wartymi komentarzami...

...Zapomniałem dopisać by Exorit się nie udzielał tutaj...

Uiop
22-10-15, 11:52
My mamy też \/

19960314
22-10-15, 12:52
Spalić licor mam głęboko w d**ie

paladin123
22-10-15, 13:01
Podzielam stwierdzenie "spalić licor".

Irdorath
22-10-15, 14:12
Precz z imigrantami z Licoru!

I spalić Licor!

Kapralski
22-10-15, 14:39
pomysl fajny misja spoko byle by bez pn !
jestem ZA

byłbym zapomniał

SPALIĆ LICOR

Shrime
22-10-15, 16:10
Rybak na + jak najbardziej, szprotki po 1mdz, szczupaki i inne po 4-5, a krewetki po 20.
Za to robaki po 2 mdz sztuka.

P.S
Ugasić Licor

Mervakis
23-10-15, 03:23
Ekhm, moim skromnym zdaniem powinno dojść do usunięcia wielu gatunków ryb z wód otaczających Licor, przecież to ocean, w którym ryby słodkowodne by nie przetrwały. :<

Rahilux
25-10-15, 15:33
Czekam na odpowiedź administracji, i proszę o wypowiadanie się z sensem :) ( < do graczy)

i jeszcze raz powtarzam, nie ma to być priorytet, sam gram na mainie i wiem czego niema a co jest więc proszę o wyrozumiałość.


P.S
Powtarzacie się z waszą opinią na temat licoru (1 trzy posty) od roku, nie nudzi się wam?


@Down, o co chodzi Ci xd?

Walles
25-10-15, 15:42
Wyjebać skilowanie z Altaronu!

Taco
25-10-15, 18:07
Świetny pomysł
ps.
Spalić licor

Total
25-10-15, 20:02
Licor jest przyczyną odejścia 95% nowych graczy którzy tu zaglądają.
Spalić go.

Rahilux
25-10-15, 20:22
Licor jest przyczyną odejścia 95% nowych graczy którzy tu zaglądają.
Spalić go.

No i dobrze, przez to wiadomo że 95% graczy nie jest na tyle umiejętne by przeczytać co trzeba na zadania, reszta w tych 95% czyli jakieś 5% które by przeszło, dostało łapke niedźwiedzia, gdyby dodano rybaka (exp dla rdzennych jak i stałych) przeszło by 10-15% co zwiększyło by populacje altaronu, co zaowocowało by:
- Kupowaniem statusów
- Większą ilością rąk do tępienia abitańców
- Większą ilością stałych którzy by pomagali rdzennym (edit: tfu większą ilością, administracja po prostu zachęciła by do gry starych stałych wyspiarzy :| )

Nie wiem co wy macie do stałych, apropo sprzedałem 2 osobom startpacki i dziękowały za to że im pomogłem, gdy teraz się spytam ich to nie przyznają się do tego i mówią wciąż (je&ać licor) nie ogarniam was ludzie :)
Wbijcie 30 poziom na licorze i powiedzcie że licor jest łatwy, wtedy pogadamy:)

@Down co do wojownika puszczy, nie jestem skrótowcem :) Dla mnie Stfu, czy Tfu znaczy jakby ktoś splunął. Ale jeśli Ci to nie pasi to edytuje :)

Total
25-10-15, 20:40
Nie w tym rzecz, licor w założeniu miał być szkółką dla nowych graczy a w praktyce jest zupełnie inaczej, odstrasza nawet najbardziej wytrwałych, zamiast przyciągać uwagę to irytuje.
Początek gry powinien być łatwy, przyjemny i szybki aby ktoś kto już poświęcił czas na zrobienie konta nie dał "exita" po 2 minutach gdy nie da rady zabić szczura bo skille są teraz od 0 czy 1, w dodatku ten pierwszy skill który trzeba nabić ciągnie się w nieskończoność.

wojownik puszczy
25-10-15, 22:19
(edit: stfu większą ilością, administracja po prostu zachęciła by do gry starych stałych wyspiarzy :| )


znaczenia:

skrótowiec

(1.1) = shut the fuck up → wulg. Zamknij się, kurwa

Arkon
25-10-15, 22:38
se odrzucam ten pomysł
/zamykam proponuje proponowac propozycje później

edit. spalić licor

oczywaszki
27-10-15, 09:04
Zrobione !
http://vpx.pl/i/2015/10/27/Beztytulu.jpg