PDA

Zobacz pełną wersję : Antyspam


pawello13
17-10-15, 10:21
Jestem za tym aby w rozmowie z npc zniesiono antyspam. Przeszkadza w kupowianiu potów, składników itd. Antyspam blokujący wypowiedzi na 12 min jest przegięty, rozumiem jeżeli chodzi o default, ale na "pw" z npc móglby nie obowiązywać.

cewix
17-10-15, 13:03
dostaniesz odpowiedź w stylu "nie pierdol, to nie jest takie denerwujące, da sie to ominąć" a czemu dostaniesz taką odpowiedź? Bo administracja albo nie umie tego zrobić, albo im sie nie chce

pawello13
17-10-15, 22:31
trochę racji masz, bo nie ma odzewu.

Windykator
17-10-15, 23:19
nikt Ci nie pomoze, bo ilebys o tym nie plakal to i tak kazda wplywowa osoba ma doradce i jej ograniczenia 'mute' nie obowiazuja = nie wie o tym jak chujowo sie gra z tą opcją :(((

Czlowiek
18-10-15, 10:45
Więc jeżeli nie da się znieść ograniczenia ilości wypowiedzi po których dostaje sie chat bana, to nie lepiej by było wprowadzić możliwość kupowania większej ilości przedmiotów/składników u NPC.

Wiem, że to było proponowane, ale dużo osób się na to skarży, wiec temat wciąż aktualny

s8n
18-10-15, 12:02
Tym bardziej, że niektóre rzeczy da się kupować po 1000, np. amunicję dla broni dystansowych czy chociażby robaki na ankardii.

kompromis
18-10-15, 12:14
Zwiększenie ilość kupowanych składników równie proponowałem, lecz nie ma takiej możliwości na obecnych skryptach npc (taka odpowiedz padla, mnie nie pytaj). Moim zdaniem wszystko zmieni sie w ot cliencie który administracja może w calosci edytować (prawa autorskie cipsoftu do obecnego klienta), dzieki czemu będzie można np. ustawić npc Chanel na zasadach pw z graczem (mute tam nie obowiązuje).