PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Event wspólnymi siłami.


Heralder
30-08-10, 17:59
Dobrze pamiętam słowa Prakta:

Dodatkowo, jeśli odnotujemy rekord graczy w postaci ponad 20 zalogowanych jednocześnie, czeka Was dodatkowa nagroda, mianowicie zaserwujemy Wam sporą porcję screenów z głównego kontynentu!

Dodatkowo pamiętam, że propozycja była wciąż aktualna po zakończeniu smoczego eventu. 20 graczy, to niezbyt dużo, w szczególności, że bardzo dużo osób się pojawia właściwie nie wiadomo skąd. Może nawet udałoby się uzbierać więcej osób, co zaplusowałoby dodatkową nagrodą? ;) Propozycja więc jest prosta. Zorganizujmy wspólnymi siłami jakiś event. Myślałem nad czymś ala gry i zabawy na Archipelagu Licor. Jakieś wyścigi, zapasy (polegające na przesuwaniu postaci), koncert na instrumentach, gra w piłkę skrzynkami (może ktoś nam podrzuci piłkę? ;) ) i wiele innych. Administracja, jako przyszli bogowie mogliby nam uatrakcyjnić festiwal. Czy pomysł zyskał Wasze uznanie? Może ktoś ma jakieś konkretne propozycje? Zapraszam do dyskusji.

Obles
30-08-10, 21:42
Myślę, że można urządzić też zabawę typu "Znajdź ukryty przedmiot" i kto pierwszy znajdzie otrzymuje jakąś nagrodę :) Oczywiście wszytko symboliczne bo wiadomo że to TS.
Generalnie dobry pomysł.

dół#
Już poprawiłem, zmęczony byłem wczoraj :p

Drakonno
30-08-10, 22:43
"Znajdź odszukany przedmiot"

Po co szukać czegoś, co zostało znalezione ^^
Tak wiem, o co Ci chodzi. Nie wiem czy na TS są jakieś skrawki papieru do zapisania, ale można zrobić jakieś zagadki. Odpadają raczej rzeczy w stylu "przynieś 5 łap wilka". Tak samo biegi z jednego miejsca do drugiego, ktoś kliknie tam gdzie mamy dojść i po zabawie, tak samo im wyższy poziom tym szybciej biegasz. Zapasy... Może by przeszło, ale podobnie jak tam, kto wcześniej popchnie, ten wygra.