PDA

Zobacz pełną wersję : Skróty


nightmarebl00d
25-09-15, 07:56
Witam
Moją propozycją jest utworzenie możliwości tworzenia grup skrótów, ponieważ każdy gracz grający większą liczbą postaci mających różne profesje musi zmieniać skróty na hotkeyach. Dużym ułatwieniem byłoby wprowadzenie możliwości utworzenia 3-4 grup skrótów dzięki czemu możnaby było przypisać każdy skrót do innej postaci bez konieczności ciągłego zmieniania czarów w tym jednym skrócie

szymongal
25-09-15, 08:05
Jeżeli technicznie wykonalne to na tak.
Bardzo przydatne

Mastach
25-09-15, 09:03
Jest mozliwosc napisania osobnego programu, bo na tym kliencie aktualnym raczej nie ma takiej mozliwosci ;]

Arkon
25-09-15, 11:40
będzie w przyszłości, było proponowane

cewix
25-09-15, 14:53
http://forum.hexana.net/threads/2510-Musisz-ci%C4%85gle-zmienia%C4%87-hotkeye-Jest-na-to-spos%C3%B3b!
Spróbuj z altaronem

luckystrike
25-09-15, 17:09
altaron.cfg zlokalizowany w X:\Users\user\AppData\Roaming\Altaron odpowiada za hotkeye i ustawienia, wystarczy podmieniac plik przed przelogowaniem (szybsze niz przepisywanie hotkeyow), zapisujesz hotkeye dla kazdej psotacie w roznych plikach i siemano

Pamela
27-09-15, 12:34
altaron.cfg zlokalizowany w X:\Users\user\AppData\Roaming\Altaron odpowiada za hotkeye i ustawienia, wystarczy podmieniac plik przed przelogowaniem (szybsze niz przepisywanie hotkeyow), zapisujesz hotkeye dla kazdej psotacie w roznych plikach i siemano

Właśnie w nocy myślałem o tym aby to napisać, po obudzeniu już było. Wyprzedziełeś mnie.