PDA

Zobacz pełną wersję : Aura dla zwiadowców.


CySiO
22-09-15, 15:12
Witam chciałbym zaproponować aurę dla zwiadowców (pomysł podsunięty przez kolegę), która powodowałaby niewrażliwość na paraliż od potworów, na zasadzie mikstury potęgi żywiołów. Moją propozycje motywuje tym, że zwiadowca by atakować musi mieć określoną odległość od przeciwnika, a potwory w Altaronie, a przynajmniej większość na wysoki lvl paraliżują dosyć mocno i często.
Powiedzmy aura 1k many 10min niewrażliwości na paraliż. Na lvl 100+.

inbass
22-09-15, 15:20
Powiem tak:
Czy to po to, aby zwiad mógł solować wszystkie moby (party tylko ze zwiadów)?
Jestem na nie.

leavemealone!
22-09-15, 15:24
Proponuję aurę dla rycerza od 100 levela, która zwiekszałaby zasięg ataku z broni do 4 kratek. Jak wiadomo wiele potężnych potworów bije na dystans, co znacząco utrudnia polowania. Niech aura kosztuje 1000 many i działa 10 minut

kacpinio1
22-09-15, 15:41
Dałoby to zwiadowcy zbyt dużą przewagę. Lepsze byłoby np szansa na odparcie paraliżu 40% ?

Ale ogólnie jestem za jakimś buffem dla zwiadka magowie mają aury rycki caina darfe/grate,oreh tura a zwiadek nic

szymongal
22-09-15, 16:09
Ale holaa.
Aury nie są tylko dla magow, a cain głównie nie jest dla rycerzy, ale dla shooterow, tak z aur największe korzyści mają shooterzy, nie tylko magowie.
Są dostępne aury dla zwiada, tylko nie ich inkantacje.

kacpinio1
22-09-15, 16:27
No zgadzam się że cain i aury są dla drużyny ale zwiadowca nie ma czaru którym mógłby wzmocnic towarzyszy :)

ezzak
23-09-15, 08:52
ormo ty pismo do prokuratury ogarniaj tam,
co do aury, zwiad jest środkową pomiędzy rycerzem, a magiem, gdzie połączenie tych dwóch profesji umożliwia efektywne polowania za pomocą run/czarów obszarowych. Zwiadowca korzysta jedynie z obrażeń punktowych, co pozwalałoby na polowanie na pojedyncze okazy silniejszych potworów, gdyby nie paraliż.
Stąd taki pomysł.

kacpinio1
23-09-15, 10:57
Ale to co zwiadek robił by z taka aura to by było zbyt piękne
Na expach typu hydry,profany,warlocki,piaskowe byłby nie do zabicia i robił by zbyt duży exp :) jest to zbyt duży + dla zwiadka.

Gdyby np zabierała 100 dusz z czarnej czaszki to może by jakoś uszło,żeby poexpic z taka aurą godzinę musisz poświęcić z 30 minut na zbieranie dusz :)

kompromis
23-09-15, 18:22
Nie. Bawilem sie na praojcach bialymi potami. So easy & op

ezzak
24-09-15, 13:46
adam czekamy na ciebie! spalimy wonsa wierze

kompromis
24-09-15, 15:35
Daj mi miesiąc ;)