PDA

Zobacz pełną wersję : SPOSÓB na bug ze stamina premium!!


kaka
02-07-11, 15:11
Podziękowania dla Sacred , jego sposób faktycznie działa opisze go teraz,
Macie dość tracenia calej staminy przy wylogowaniu? oto jak w prosty sposób, uniknąć tej straty:)

Najpierw wytłumacze na przykładzie, Logujemy się, mamy 42:00 premium staminy, poszliśmy expic zostało nam 41:40 żeby nie stracić tych 40 min teraz musimy iść do depo i niestety poczekać w tym depo, bez opuszczania PZ 20minut, po czym możemy się wylogować i nasza stamina jest bezpieczna, czyli, tyle ile staminy stracilismy na exp tyle DOKŁADNIE musimy odczekać w depo przed wylogowaniem, żeby nie stracić tej która została,
No dobra, ale co jak zalogowałem się i nie expiłem w ogóle, ale nie mam full staminy? Wystarczy dać loga w depo, ewentualnie dla pewności zabić 1 monstera minute, lub dwie, w zależności ile spadło stamy
Jeżeli sposób będzie wam działał, piszcie potrzebuje więcej osób do dokładniejszych testów, żeby wiedzieć czy sposób zawsze zadziała, ja narazie testowałem na staminie zbitej pare minut z fulla i działało, to samo na low staminie 5-7minut też nie spadała ale narazie nie expię, więc nie wiem czy po pół godziny expa, i stania w depo też zadziała, ale myślę że tak skoro po kilku min expa i odczekaniu tych paru minut nie spadła, a zwykle spadała

Dinoo20
02-07-11, 16:49
troche to uciążliwe ale jesli dziala to moze okazac sie zbawienne dla osob ktore po 10min expienia musza wyjsc z expa a zostalo dajmy na to jeszcze 50min prem staminy,

stestuje

Karooleq
02-07-11, 21:10
zrobilem tak i troche dziwna sprawa bo zwykle zabiera mi stamine do 41;14 a po tym mialem 41;57 a jest 41;40 , lepszy ryc niz nic ;p

kaka
02-07-11, 21:12
spróboj poczekać odrobine dłużej dla pewnosci, mi działa:P

maketakunai
04-07-11, 10:29
Składam hołd założycielowi i proszę o przyklejenie tematu ^^.

Felt Down
04-07-11, 22:17
Dzięki Ojczul za opublikowanie :).. pomoże to graczom na pewno.

Pozdrawiam, Sacred.

Karooleq
04-07-11, 22:56
Dzięki Ojczul za opublikowanie :).. pomoże to graczom na pewno.

Pozdrawiam, Sacred.

hahahah ! dobre jajca xD

Dark Fury
09-07-11, 08:29
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ten sposób nie działa.

Pompa
09-07-11, 12:11
To działa !!;)8)

Nathaniel1991
09-07-11, 14:26
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ten sposób nie działa.

hahaha :] albo nie umiesz zrobić :] skoro im dziala Tobie nie to chyba cos znaczy

Dark Fury
09-07-11, 21:05
hahaha :] albo nie umiesz zrobić :] skoro im dziala Tobie nie to chyba cos znaczy

Mhm zrobiłem identycznie jak jest opisane w pierwszym poście. Miałem jeszcze 31 premiowanej staminy do wykorzystania, po czym odczekałem w depo ponad godzinę i dałem loga. Po zalogowaniu miałem już tylko 14 minut premiowanej staminy.

Felt Down
10-07-11, 00:58
Tyle ile na expa wywaliłeś tyle masz odczekac (co do minuty).