PDA

Zobacz pełną wersję : Czas zbrojeń


szymongal
16-08-15, 12:49
W ramach jednego z zadań, pomagamy armii Altaronu dostarczając wiele materiałów do produkcji broni, amunicji, uzbrojenia, a nawet materiałów potrzebnych do uszycia mundurów, ale gdzie pomoc dla magów walczących z najeźdźcami?
Proponuje, aby do w.w. zadania dodać pomoc dla któregoś z npc należącego do gildii magów. Jeżeli chodzi o materiały dla niego wymagane, chyba administracja najlepiej będzie wiedziała, co dla wojska najbardziej potrzebne ;)
Nagrodą mogłoby być np. dodanie do naszego kostura/różdżki/naręcza bonusu do ataku/zasięgu. Tak jak kowal i płatnerz pomagają rycerzom (bonus do pancerza jest głównie dla nich), a jeden z członków gildii łuczników, zwiadowcom, tak magowie zasługują wartościowego wynagrodzenia trudów.

#RPG

CySiO
16-08-15, 14:42
Coś w tym stylu to pomoc alchmikom, tańsze mikstury, myślę, że to najbardziej w stronę magów jest zbrojenie.

szymongal
16-08-15, 15:35
@CySiO
Masz rację, chociaż przyznasz, że służy to wszystkim profesjom, nie tylko magom.
Pomijając, że moim zdaniem zniżka wcale nie jest tak znacząca, rabat na mikstury uzdrowiciela i wyzdrowienia nie jest kierowany do magów :P
Ale skoro już mowa o alchemikach, to myślę, że do zadania u magów powinien skierować nas właśnie Rojen, po wykonaniu u niego wszystkich zleceń.

CySiO
16-08-15, 20:08
Aczkolwiek, mogliby dodać jedną misję, której nagrodą by było dodanie 1/2 ataku do kostury/różdżki.

sokoskiiii
16-08-15, 20:54
Reke
Dobry pomysł, myślałem o tym samym ale, jakoś nie chciało mi się tego pisać ;d

szymongal
16-08-15, 21:26
Hej! To był mój pomysł :<<