PDA

Zobacz pełną wersję : Oszukaństwo !


Dark Fury
01-07-11, 14:29
Witam, dzisiaj tj. 1 Lipca 2011 o godzinie 15:14 zostałem brutalnie oszukany przez zarządcę i władcę gildii wojowników o imieniu Zawisza. Ten oto oszust, po oddaniu mu swoich całych oszczędności [40k] poinformował mnie, że nauczyciele w gildii wojowników [Aragorn i Shaakta] będą w stanie nauczyć mnie czegoś nowego. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak duży przeżyłem wstrząs i rozczarowanie, gdy po odwiedzeniu wyżej wymienionych nauczycieli otrzymałem tzw. 'figę z makiem', czyli zupełnie nic. Proszę administracje o rekompensatę za poniesione przeze mnie straty moralne i materialne.

Pozdrawiam: Kreedz

Ps. Znając charakter ludzi zamieszczam tutaj wycinek z rzutu ekranu w którym owy zarządca informuje mnie o kontynuacji mojej nauki.

http://img7.imageshack.us/img7/9337/oszustwow.png

Trav
01-07-11, 15:04
Mówisz? Aha, chodzi o tę drugą promocję! Hm. Okej. No to idź popytaj w gildiach dodatkowych. A na zwroty nie licz, bo promocje dają poza czarami inne korzyści.

Dark Fury
01-07-11, 15:24
Za Twoją radą odwiedziłem dzisiaj gildię duchownych i niestety żadnych dodatkowych korzyści ona nie oferuje :(.

Ale skoro zarządca gildii wojowników mówi mi, że Aragorn i Shaakta na pewno czegoś nowego mnie nauczą, a nie uczą to jest to po prostu oszustwo. Zrozumiał bym gdyby powiedział, że być może lub prawdopodobnie czegoś nowego mnie nauczą, ale skoro mówi na pewno to na pewno i już.

Eresol
01-07-11, 15:49
Kreedzu dodatkowe korzyści w gildi duchownych to te czary na 60-90 poziom
a u alchemików jako elita możesz zrobić 3 krąg alchemiczny

Dark Fury
01-07-11, 15:58
Ano tak, niby skąd miałem wiedzieć skoro nie mam levelu na te czary :(. Ale to nie zmienia faktu, że Zawisza wprowadza ludzi w błąd :(

Trav
01-07-11, 16:12
Już nie będzie.

Dark Fury
01-07-11, 16:21
Oczywiście ten temat był pisany pół żartem pół serio. Chciałem tylko zwrócić uwagę na pewne niedociągnięcia i rzeczy wymagające poprawy w najbliższym updacie.

Pozdrawiam.



<ale tak z 10k rekompensaty moglibyście dać :p>