PDA

Zobacz pełną wersję : Wikipedia oraz stronka altaron.pl


Dather
11-08-15, 13:17
Mianowicie jak i na głównej stronie altaronu tak i na wikipedi
Brakuje adminów czy tutorów nie wiem jak poprawnie sie to nazywa wiem natomiast że nikt nie uzupełnia tych stron na bieżąco a wielka szkoda.

Brakuje na stronie altaron w zakładkach np potwory (upiorzycy,proroka, tyrana ITP.)
Proponuję o zatrudnienie kogoś do tego, chętnych nie brak.

A informację zamieszone szczegółowo na stronie/ach bardzo pomagają w rozgrywce.
Nie trzeba zadawać głupich pytań a na forum wszystkiego niema.

Dodatkowo przydała by się ogólna mapa świata(Tylko mapa/zdjęcie z lotu ptaka bez żadnych opisów.

Jako że zaczynacie uwzględniać głosy/propozycje graczy mam nadzieje ze pomyślicie o tym.

Altrel
11-08-15, 14:01
Te potwory celowo nie były umieszczane (istnieją dłużej niż Ptaszniki/Upiory/Lodowe Wiwerny). Postanowiliśmy, że zostaną dodane, gdy obie antagonistyczne strony zadania zostaną wykonane, ze względu na pozostawianie przez te potwory przedmiotów, których nie da się zdobyć nigdzie indziej. Strona jest uaktualniana na bieżąco, najczęściej po 5 dniach od wgrania łatek ze względu na fakt, że w tym czasie mogą nastąpić niewielkie poprawki.

Jeżeli chodzi o wiki.altaron.pl to tworzą ją Gracze.

Mapa poglądowa znajduje się w galerii i ona faktycznie, jest trochę nieaktualna.

MrMavado
11-08-15, 14:10
Jeżeli chodzi o mapę gry, to jej istnienie psułaby nieco satysfakcję graczy z eksplorowania nieodkrytych terenów. Oczywiście można powiedzieć, że kto nie chce jej oglądać ten nie musi, lecz takiego samego argumentu można użyć w kwestii tworzenia opisów misji, na co administracja nie pozwala.

Zielu
11-08-15, 14:17
Mapka w formie jakiej jest dziś na stronie jest ok, ale fajnie by było ja uaktualnić :)

Windykator
13-08-15, 21:31
Najlepiej gdyby mapa była niedrobiazgowa, oznaczenie szlaków, oznaczenie pasm górskich, lasów, nie jest powiedziane, że niektóre odległe (ukryte) lokacje mogłyby być pominięte ze względu na to, że kaligraf (tak to się pisze?) nie dotarł aż tam ze względu na ogólne niebezpieczeństwo danych krain.