PDA

Zobacz pełną wersję : Fragi wojenne


eremce
09-07-15, 13:53
Proponuję aby fragi wojenne wysiwetlaly się w zakładce danej wojny. Tak jak pod postacia.

Mastach
09-07-15, 14:32
Proponuje dodac blokade PZ, po zaatakowaniu innego gracza w systemie wojny.

Kr92
09-07-15, 14:35
Jak tu taki koncert życzeń to ja proponuję dodanie rankingu top fragerów i nagradzanie ich pnami.

Altrel
09-07-15, 14:57
Proponuje dodac blokade PZ, po zaatakowaniu innego gracza w systemie wojny.

"Usunięcie blokowania możliwości wejścia do stref bezpiecznych osobom walczącym w trybie wojny (system działa jak walki w party). Blokada wejścia do stref bezpiecznych włączać się będzie dopiero, gdy dobije się przeciwnika."

Była to celowa zmiana na zasadach, które panowały kiedyś w Tibii, by w przypadku nieuczciwych zagrywek (noobchary, masslog innej gildii wspierającej niebędącej w systemie wojny) strona walcząca uczciwie mogła się wycofać. Wojna jest dobrowolnie akceptowana przez obie drużyny, jest wyrazem chęci walki na równych zasadach, więc nie będzie to zmieniane.

Jak tu taki koncert życzeń to ja proponuję dodanie rankingu top fragerów i nagradzanie ich pnami.

Nie zostaną dodane żadne możliwości zdobywania PN, które dotyczą wyłącznie jednego typu serwera.

paaaprikos96
09-07-15, 14:59
Ja tam widzę tylko propozycje, a nie życzenia graczy :uśmiech:
Lista fragów wojennych myślę, że by się przydała, ale jeśli już to dostępna tylko uczestnikom wojny obydwu klanów. Byłoby wiadomo po prostu kto padł, bez szperania kolejno po profilu każdego z graczy i spisywania klęsk, jakie ponieśli.
Pozdrawiam :uśmiech:

Obles
09-07-15, 15:00
Frag lista to dobry pomysł. Widziałbym ją tak: na górze fragi z ostatniej sesji gry (od ss do ss) a na dole reszta fragów.

Altrel
09-07-15, 15:50
Przecież ten war mode nie ma ani sensu ani logiki...
15 osób bije zabija innego gracz i tylko 1 ma pz, a reszta może wejść sobie do dp ?
Lepiej aby wszyscy mieli blokadę tak jak przy odpaleniu pk...

Sens - umożliwienie walk, w których pokonanie Graczy nie zwiększa strat po śmierci za sprawą przypisania punktów pvp ani też nie można wbić czerwonej czaszki, która powoduje stratę ekwipunku = zwiększenie dynamiki walk.

Logika - dobrowolna walka pomiędzy dwiema stronami konfliktu, która jest analogiczna do walki 1 vs 1 w drużynie (pojedynek) stąd działa na tych samych zasadach.

Thudaron
09-07-15, 16:38
Dobry pomysł, jestem za.