PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja dla stałych wyspiarzy


tefendy
03-07-15, 19:14
Przydało by się by stały wyspiarz miał własne leczenie (coś w stylu Tawisa ale dla stałych)
Czaru tego można by nauczyć się u Maga Alojzego
za 300 miedziaków. (Czy wymagałby SS to już od administracji zależy)
Leczyłby w zależności od mlvla (nie za dużo ani nie za mało)
1mlvl-10-15hp
2mlvl-12-17
3mlvl-14-19
itd można to różnie przypisać.
Przydało by się zmniejszyć też ceny tych podróż przez statek, bo 300 miedziaków za lewane czy anan? a potem z powrotem. Trudno jest zdobyć dla początkującego wyspiarza takie pieniądze w szczególności dla stałego wyspiarza bez SS bo bez wydanych pnów w 1h czy dista to zbytnio nie ma się szans dużych na expienie na Rozbójnikach czy orkach / minotaurach (czerwie jakoś ujdą, ale one to tylko prawdziwka raz na jakiś czas lub to różowe coś xD) (nie pamiętam nazwy). Jeszcze napisze dlaczego przyda się ten czar, potiony hp są kosztowne + taszczenie ich po 1 na każde miejsce w bp to gdzieś parę bp a to waży, nie każdy robi wszystko pod siłę, więc nie będzie mieć dużego udźwigu i nie uniesie tych 2-3-4bp zwłaszcza jeśli potem ma wracać z lotem. Niech inni stali wyspiarze lub osoby popierające ten pomysł się wypowiedzą. (niech mi ktoś powie że spalić licor to udusze!!!!)

paaaprikos96
03-07-15, 19:53
Gruuuuczooooł czeeerwiaaa xD
Co do tematu, można by dodać coś leczącego (tu mogłoby wejść owla tawis, nazwa z dawnego leczenia, jednak lecząca o wiele mniej niż normalnie, adekwatnie do archipelagu licor). :uśmiech:

tefendy
03-07-15, 20:04
Proszę się wypowiadać na 2 propozycje XD :D Czyli Koszt podróży statkiem i czary, w sumie zapomniałem dodać jakie były by koszty tego czaru, na licor mało jest many to fakt, więc powinno być za 10-15

Bajceps
03-07-15, 21:16
Koszt podróży statkiem jest odpowiedni. 300 miedziaków to nie tak dużo. Poza tym gracze mający SS mogą popłynąć za jedyne 100 miedziaków.
Co do leczenia... Nie ma sensu. Hmm... A może by tak dodać jeszcze czar taki jak 'pela aluk' tylko dla wyspiarzy? A później może jeszcze możliwość robienia run? Albo subprofesje dla wyspiarzy! Ooo, usuńmy maina i grajmy tylko na licorze! Będzie fajnie.
Wprowadzanie jakichkolwiek zmian na licorze według mnie nie ma sensu, no ewentualnie usunięcie Archipelagu Licor byłoby jakimś fajnym urozmaiceniem.
Spalić Licor, pozdrawiam. :)

tefendy
04-07-15, 09:24
Nie grasz stałym wyspiarzem więc nie wiesz jaki to uciąg gdy będziesz bił grupówke a potem sobie taszcz lota... Arkon cię widzę na ciemną stronę Neolithu przekabacił, 300 miedziaków łatwe? dopóki nie będzie jakichś dziennych questów to po 0-13 miedziaka z szkieleta / orka / minosa to mało bo trzeba jakiś czas na to poświęcić.

EDIT: Czy ktoś wogóle mówił o subprofesjach? Będziesz własne propozycję dawał? to osobny temat.

Psimgoth
04-07-15, 09:47
Licor to tylko przejściówka. Wprowadzanie takich zmian jak leczenie tudzież zmniejszenie kosztów wyprawy byłoby bezsensu. Nie ma sensu ułatwiać gry, licor z reguły powinien być trudny, dzięki czemu odnosi się większą satysfakcję z gry, niż wtedy gdy miałoby się wszystko podane na tacy. Usunięcie wyspy byłoby bezsensu, gdyż ona nadaje klimat altaronowi. Wiadomo że niektórym nie chce się tworzyć na nowo postaci ze względu na "lenistwo" Czy wyobrażacie sobie nasze postacie z n-tym poziomem na kontynencie zaczynając gre? Byłoby to bardzo nieekonomiczne ze względu na dużą ilość noob-charów

Moim zdaniem na archipelagu powinny być jakieś taski.. albo wiecej dziennych w postaci zabij xxx potworów... wtedy większość stałych została zachęcona do expenia swojej postaci.

Tylko pytanie.. ile stałych gra? Moim zdaniem idzie policzyć na palcach jednej ręki :)

tefendy
04-07-15, 10:08
Na jednej nie na 3-4 :D + jeszcze pvp coś jest

Kapralski
04-07-15, 11:00
Nie grasz stałym wyspiarzem więc nie wiesz jaki to uciąg gdy będziesz bił grupówke a potem sobie taszcz lota... Arkon cię widzę na ciemną stronę Neolithu przekabacił, 300 miedziaków łatwe? dopóki nie będzie jakichś dziennych questów to po 0-13 miedziaka z szkieleta / orka / minosa to mało bo trzeba jakiś czas na to poświęcić.

EDIT: Czy ktoś wogóle mówił o subprofesjach? Będziesz własne propozycję dawał? to osobny temat.

z pszczół leci 0-7 plastrów miodu które mozna sprzedac za 10-12 miedziaków U NPC, w taki sposób można zarobić ogromne kwoty w dosłownie chwilkę, zanim zaczniesz sie wypowiadac na temat licor/anan pierw go poznaj

Aceb
04-07-15, 11:03
wtedy większość stałych została zachęcona do expenia swojej postaci.



Lol, sam decydujesz się na granie stałym wyspiarzem, a potem potrzebujesz do tego zachęty? Co to za pokrętna logika? Wyspa nowych w przeciwieństwie do kontynentu już dawno została odkryta w 99% i będąc stałym wyspiarzem wiesz na co się decydujesz.

tefendy
04-07-15, 11:42
Kapralski, tylko że jest jeden problem, nie zawsze tak leci, dzisiaj wbiłem 3-4 razy na resp pszczół (obok tego śpiącego kolesia) (resp nigry i dalej) i wylocilem 3 plastry miodu, nie każdy wyloci i zarobi "ogromne sumy"

Bajceps
04-07-15, 12:17
Nadal uważam, że 300md to nie dużo. Możesz iść na misie, plastry miodu 10md/szt, łapy z tego co pamiętam 12md. I po problemie.
Jeśli chodzi o subprofesje dla wyspiarzy to raczej mnie nie zrozumiałeś. ;)
Napisałem to by pokazać, że zaraz będziesz chciał z tego zrobić drugiego maina. Nie ma sensu tego rozwijać, bo tak jak Psimgoth napisał, to jest tylko przejściówka. Szukasz prawdziwej gry to idź na maina.

A Arkon nie przeciągnął mnie na żadną ciemną stronę. Jeśli już to na tą jasną i racjonalnie myślącą. ;D

Wyrosuaw
04-07-15, 12:26
Eloooo,
mam licor w paluszku lewej stopy.
Po upie nie ma sensu na nim grać i tak mówi to niegdyś zapalony stały wyspiarz :P
odkąd tu gram walka o licor skończyła się tylko na dodaniu kilku rzeczy na sprzedaż u zielarki, dodaniu początkowych questów za hajs i poprawieniu paru pierdół!
Przed upem słyszałem że mają być dodane nowe tereny na expa czy też potwory na licorze, niestety się to nie znalazło! Bez pnów nie ma gry, jest to męczarnia a żeby rozdać pny musisz zapłacić hajs.
Obczaj TO (https://forum.altaron.pl/search.php?searchid=433654&pp=25&page=3)
Widzisz ile było propozycji? i tak pewnie o wiele więcej bo funkcja szukaj nie wynajdzie ci tu wszystkiego.
Nie masz o co walczyć, nie jeden taki był ;)
Leć do Neolith, tam będziesz się lepiej bawił i mogę się założyć że sprawi Ci to większą przyjemność!
To nie te czasy jak latałem grupką 10 osób po licorze i robiliśmy co się dało, wtedy aż była chęć żeby wbić ten 50 lvl.
Bardziej bym płakał nad usprawnieniem gry na dystans na archipelagu niż o takie pierdółki bo aktualnie nie opłaca się grac na licorze niczym innym niż 1h ;)

Psimgoth
06-07-15, 19:22
dokładnie! Jedynym logicznym sposobem szybkiego wbicia poziomu to walka 1h.. a może za jakiś czas wprowadzą na liorze walkę 3h? :D kto wie... XD granie stałym i rozdawanie pnów w walkę dystansową automatycznie powoduje że "niszczysz" dosłownie swoją postać. No chyba że to Twój noob stały do bossów :) tylko przypominam 1 komputer = 1 gracz! :D

tefendy
06-07-15, 20:50
Gdyby były punkty reputacji postawiłbym wam reputke, 2h tez da sie bic na licor (jeżeli ktoś jest na tyle wytrwały by z rozbójnika zlocić czekan (18 dmg) ale to jest nie opłacalne w porównaniu gladiusa/korbacza, (lub dual wielding z gladiusami) rzeczywiście, distance fighting na licorze to porażka. Jeśli kiedykolwiek powstanie takie coś jak gildia stałych wyspiarzy to może stworzyć jedną wspólną na Kochaw? przecież tam (jeśli wogóle stworzyliście taką wyspe) jest dużo miejsca do zagospodarowania (pewnie...) lub dodania nowych respów np tylko krasnoludy (bez szeregów chyba że tylko zejscie i 1 jest bo tak to bez potek się nie obejdzie [lub dodanego czaru leczenia])

Rahilux
18-07-15, 20:54
Jestem na tak z tym leczeniem, ale mam własną propozycję by zwiększyć loot z rozbójników bo leci tam tak dużo potek na waste a po 3-5 miedziaków na każdego! powinno się to zmienić, i czy admini patrzą na czary jakieś dla stałych?

neilran
18-07-15, 21:14
Ja mam propozycje taką, żeby na licor było leczenie, ale leczenie sojusznika, mlvl by sie wreszcie przydał do czegoś, a byłoby to wielce przydatne w team huntach.

Naturalnie takie leczenie miałoby moc potka licoryjskiego(?), na odpowiednim mlvl troche mocniejszą.

Rahilux
19-07-15, 04:33
rażel powiedz mi na co nam takie leczenie sojusznika, mało kto gra na licor w obecnych czasach i żeby nwm expić potrzebuje 10 lvl noobka który będzie mnie siochał? Non Profit, zwłaszcza jeśli mam jeszcze włóczniami rzucać które drogie w ciul są! wczoraj z psimem i dzikiem na 2x mlody smok i nic ;d tylko waste!

neilran
19-07-15, 06:30
Było by bardzo przydatne na wspólnych huntach na rozbójników/młodego smoka/pokraka. Nawet na minohell ;P

Spowodowałoby że gra party na licor byłaby przyjemniejsza i bardziej opłacalna niż samemy ;)

Rahilux
19-07-15, 06:34
już jest opłacalna, ale gdybyś miał tawisa to każdy mógłby leczyć się samego za mniejszy koszt + miksty których na kochawie się nauczysz ;] / I jeśli jakiś MG to zobaczy to niech zrobi se 30 lvl stały wyspiarz i poproboje z 50 potkami mieć + z takiego expa, one w ogóle nie dają miedziaków 5-20 dostajesz? jak miksta to 50 minimum a na 1 rozboja z 2-3 idą...

neilran
19-07-15, 06:38
Nom, robie licor shootera to będe je orał przez płotek >.<

Ale powinny dawać troche więcej złota.

Rahilux
19-07-15, 06:41
Ale weź przejdź kufa no na PVP tu masz 4-5 stałych którzy aktywnie grają a na non tylko takich co poprosisz by wbili na chwilke i logają d;

neilran
19-07-15, 07:03
Człowieku ja tutaj mam szczerbiec xD

Rahilux
19-07-15, 07:08
No i co, zdobędziesz nowszego lepszego może mniej używanego ;D

Psimgoth
19-07-15, 10:30
hahahaha, ja na miejscu Kupca tez bym się nie ruszał, gdybym zdobył na niewiadomo jakim chu*** świecie szczerbca to bym tam został. To jest największy skarb jaki mógłby przypaść licorstayerowi. Razel, na którym poziomie go wyciągłeś? Byłeś już stałym? Jakie efekty (ponoć czerwone gwiazdki) są po wyciągnięciu miecza?

neilran
19-07-15, 11:24
Tak, takie podobne do tych gdy rzucasz oreh wrek, ale o ile pamiętam tylko w jednej kratce ;)

Byłem stałym wyspiarzem już, chyba 11-12 lvl.

Rahilux
19-07-15, 14:21
A jesteście na tak z leczeniem? A jesteście na tak z osłabieniem tych Rozbójników? A jesteście za tym by dać lepszy loot z rozbójników? By było 3x Tak i altrel to zobaczył!

Obles
19-07-15, 17:45
Obiecuję, że w momencie, gdy będziemy w dalszym etapie prac nad Kochaw, stworzymy specjalne tematy, w których pytać będziemy Was - stałych mieszkańców Archipelagu, co sądzicie na dany temat.
Jak na razie wszystko czytam i notuje, także zachęcam do dalszej dyskusji :uśmiech:.

Boltzer
19-07-15, 18:07
Na serwerze 20 osob max w tym 0-1 rookstayer, ktory nic do rozgrywki nie wnosi, a wy posiwecacie czas na rozbudowę rooka. Skupcie się na tej wersji angielskiej, i wrzuccie altaron na normalną stronę z otsami.

Psimgoth
20-07-15, 15:55
wersja angielska koniecznie potrzeban - przyciągnie na prawdę wiele obcokrajowców. Jeśli chcecie rozwijać altaron, wpierw powinniście pomyśleć nad wersją obcojęzczną! :)

dzik2
20-07-15, 15:59
```````````

neilran
20-07-15, 16:19
Jak na razie wszystko czytam i notuje, także zachęcam do dalszej dyskusji :uśmiech:.

Dzięki za odzew :D

brave12013
20-07-15, 16:26
Altaron jest zbyt mał by przyjąć obcokrajowców. Już sobie wyobrażam te expy 10 teamów na jednym respie. Najpierw trzeba go rozwinąć by było więcej miejsca dla graczy.

Rahilux
20-07-15, 16:52
uleukuleeleeukulelee Ukuleleelee :D To jest propozycja dla stałych wyspiarzy a wy o angielskiej wersji... nie podoba się to stworzyć własny temat a nie żalić się tym że angoli u nas niema ;___;, Admini czy tak trudno jest zmienić dmg potworków? Widziałem jak to kolega robił na otsie i podmieniał tylko daną wartość u potworka w jakimś programie, a to było tylko wyszukanie go i zmiana cyferek, (jeśli tak tutaj nie jest to bardzo przepraszam).

neilran
20-07-15, 17:15
Rozbójnicy mają być trudni. Jeśli można coś zmieniać, to wpływ skillu obrony na archipelagu, tak aby opłacało sie robić blokera ;)

Marancza
20-07-15, 17:20
Z rozbójników buty myśliwegoo dropią chyba rzadziej niż mosiężne buty z dezertera...

Rahilux
20-07-15, 17:38
Razel oni sa mocniejsi od mlodych smoków, + waste masz tam jeszcze większego niż trudność zdobycia korbacza -.-

neilran
20-07-15, 17:51
Młodego smoka solo nie zabijesz dłuugo, rozbujnika na 20 lvl bez problemu. Niższa obrona, nie leczą sie, jedynie nieuchronne (wave można uniknąć) obrażenia większe. Na młodym też jest waste i to nie małe.

Rahilux
21-07-15, 08:50
Wczoraj we 3 chyba 10-15 potek poleciało na 10 smoków a lot to miksta hp łuska i mięsko, wojownik 1h 2h mają waste na 1 z 2-3 potki, ja shooter miałbym większy bo moge tylko 2-3 wystrzelać a dalej się nie zagłębie no to pozdro bez czarów leczących lub zmniejszenia ich dmga nie opłaca się tam siedzieć choćby dla samych butków myśliwego C;

Marancza
21-07-15, 09:57
@up ja tam na nich siedzę już 2 dni i nie narzekam motywuje mnie loot czekana i butków :uśmiech6:

kaczkaspa
21-07-15, 11:04
Proponuje jeszcze dodać drop parceli podczas łowienia które bardzo się przydają na rooku ;)

Rahilux
21-07-15, 11:37
ooo ostuś właśnie, to jest dobry pomysł. Wyjaśnie może dlaczego, Skrzynie/Skrzynki/Beczki dużo ważą a niektórych nie da się podnieść i trzeba to taszczyć kilometry przed siebię i tracić czas, nie każdy daje w siłę więc nie ma możliwości by to wszystko brać, szczególnie shoter który włócznie ma...

Marańcza a ile przygotowywałeś się z potami na to D:? Drop parceli na tak, leczenie na tak prosze dodajcie je *.* lub osłabcie moc tych walonych rozbojnikow, niech mi ktos powie że one się nie leczą, rozpisze teraz smok vs rozbójnik, Co z tego że ubije rozbójnika z mikstami? jak i tak mam większe szanse na deda przez nie niż na smoku, w 3 osoby 15 potow na 10 smoków lot ujdzie bo to licor, 3 osoby 50 potow 30-40 rozbojnikow loot 200-300 mdz profit -2000000000.0000000001/2 <- tego nie brać na serio ale podobnie jest.

Marancza
21-07-15, 13:41
Ubiłem ze 100 rozbójników loot: parę rabatkowców, 1 potek księżycowy, hajs i kaptur kolczy +1...

Miałem przy sobie 3 poty, ale grałem tak, że ani jeden mi nie zszedł więc miałem z 1k profitu, ogólnie ja bym zwiększył szansę na zdobycie czekana, bo nigdy prawie nie leci czyli 2h jest nieopłacalne i zwiększył md w sakiewkach z rozbójników do minimum 20 maksimum 50

Rahilux
21-07-15, 13:48
no tak ale ty masz szczerbiec + eq mocne ;p

dzik2
21-07-15, 14:03
marancza ja ubiłem ich dużo więcej i nawet nie dostałem kaptura +1 xd

Rahilux
27-08-15, 16:41
I tak o to właśnie temat poszedł w czarne zapomnienie ;-; Altrel będzie coś z tego ??