PDA

Zobacz pełną wersję : Lord'pall


Karooleq
23-06-11, 19:13
szanowny planie B , prosze bardzo

20:10 Chichi [30]: zza co ?
20:10 Chichi [30]: za co ?
20:10 Lord'Pall [61]: sorki chcialem przegonic cie z expa
20:10 Lord'Pall [61]: tylko
20:10 Chichi [30]: kurwa
20:10 Chichi [30]: jasne
20:10 Chichi [30]: przeciez
20:10 Chichi [30]: wychodzilem -.-
20:11 Chichi [30]: co to kurwa ma byc ?
20:11 Lord'Pall [61]: z kad moglem wiedziec
20:11 Chichi [30]: starczylo zapytac
20:11 Chichi [30]: a nie za darmo buic
20:11 Lord'Pall [61]: chodz oddam deda
20:11 Chichi [30]: a kase na exp tez oddasz?
20:11 Chichi [30]: na mlv .. ?
20:12 Lord'Pall [61]: chodz po deda
20:12 Lord'Pall [61]: i nie pierdol
20:12 Chichi [30]: ide ale to byl oczyste pa
20:13 Lord'Pall [61]: nie pa bo na exp sie wjebales widziales ze wybite
20:13 Chichi [30]: bez zadnego slowa , ded za nic
20:13 Lord'Pall [61]: to sie pchales
20:13 Chichi [30]: hahahahaahahahahahha
20:13 Chichi [30]: gdzie jest kurwa list?
20:13 Lord'Pall [61]: listu nie musi byc




wlasnie padlem za nic ,a ta rozmowa to jest dowod ze wlasnie za nic , przepraszam za wulgaryzmy zwykle ich nie uzywam ale ponioslo mnie ;)

mam nadzieje ze skoro walczycie z pa to zrobicie cos i z tym , btw zdazylem przebiec prawie caly resp az do wyjscia zanim padlem wiec przeganianie z respa to raczej nie bylo

i nie chodzi mi tu o jakiekolwiek żalenie sie tylko o to zeby zarząd gildi cos z tym zrobil o ile dalej podtrzymujecie idee walki z Pa

Dark Fury
23-06-11, 19:49
List/label powinien zawsze być ... Tyle z mojej strony.

Wiked[KaZ]
23-06-11, 20:12
widzę że lord sobie ładnie leci :/
ps. pisze sie skąd nie "z kad " Lordzie ^^

Tron
23-06-11, 20:13
Zdjęcia nie dało się zrobić? ;) Chociaż on także nie jest dowodem, hehe.

Karooleq
23-06-11, 20:19
nie sadze aby zdjecie bylo potrzebne nie powinien sie wykrecac tego co napisal a ja nie mam czasu fejkowac ;)

Wiked[KaZ]
23-06-11, 20:25
Zdjęcia nie dało się zrobić? ;) Chociaż on także nie jest dowodem, hehe.
jak ja bym robił zdjęcia z np : gdy wiele osób High Level obrażają lub dyskryminują inne osoby [ nie na żarty( i nie mam zamiaru podawać nicków)]
co podlega regulaminowi gry było by czyściej na serwerze.
Ps. Alkoholik nie sądze abyś ty na to wpadł wtedy :)

snooze
23-06-11, 20:33
Po 1 nie stosuje PA...
Po 2 wszedłeś mi na expowisko chodź widziałeś że moby były wybite...
Po 3 oddałem ci plecak więc się nie sap
Po 4 nie chciałem cie zabić tylko wygonić bo nie lubie jak ktoś wchodzi mi na exp
Po 5 chciałem użyć manasa i odpaliłem odes kpiro a tego nie da się już zatrzymać


To tyle z mojej strony
P.S
Jeszcze nie rozumiem jednej rzeczy po co wypłakujesz się na forum
Mam nadzieje że to koniec tematu bo nie chce mi się tłumaczyć bo nie mam z czego dalsza dyskusja niema sensu....

Karooleq
23-06-11, 20:40
po 1 widac ;]
po 2 moby moga byc wybite jak ktos wychodzi z respa rownie dobrze wiec to jest zadne uzasadnienie, pytam po raz kolejny gdzie byl list jesli tak sprawe stawiasz ;]
po 3 a no fakt bo jakiemu 60 lv zrobi roznice 2 plecaki mf
po 4 starczylo tylko powiedziec , jak zauwazyles gdy cie spotkalem zapytalem czy tu expisz a nie zaczynalem ci cos wybijac wiec strasznie glupio i dziecinnie sie tlumaczysz
po 5 dziwne ze to bylo chyba 4 czy 3 odes kpiro od ciebie ;]


ps ; temat jest nie do ciebie tylko do wazniejszych ludzi w planie b

Wiked[KaZ]
23-06-11, 20:43
coś mi tu Lord'Pall śmierdzi wałkiem :/ nie ładnie

Tron
23-06-11, 20:47
jak ja bym robił zdjęcia z np : gdy wiele osób High Level obrażają lub dyskryminują inne osoby [ nie na żarty( i nie mam zamiaru podawać nicków)]
co podlega regulaminowi gry było by czyściej na serwerze.
Ps. Alkoholik nie sądze abyś ty na to wpadł wtedy :)

Obrażanie jako takie jest legalne. Sprzeczne z regulaminem jest obrażanie w obecności MG/SG i na kanałach publicznych (takich jak: Pomoc, Czat-Gry, nie kanał główny). I powtórzę to jeszcze raz: zdjęcia nie są dowodem. Więc mógłbyś mi tutaj wysłać album zdjęć z kolekcji jesiennej przekładane przez obrażanie graczy, ale i tak byś nic nie wskórał.

No i widzicie, bez bezpodstawnych dowodów możecie się kłócić do końca świata. Snooze będzie stał przy swojej wersji, a Karooleq przy swojej. Karooleq, sądzę że lepszym pomysłem byłoby napisanie do lidera Planu B o wyjaśnienie sprawy, a nie szerzenie propagandy na forum.

Wiked[KaZ]
23-06-11, 20:52
masz racje (i chyba jeszcze Priv ale pewien nie jestem) ale sytuacja się stała Chichi padł. jedna osoba mówi prawdę , druga ściemnia. jak dla mnie bardzie wiarygodny jest Kforev.

snooze
23-06-11, 20:55
Kur** jak bym chcial cię zabil specjalnie to plecaka bym nie oddal...
Co ci to da że napiszesz do "Ważniejszych ludzi z Plan B" skoro specjalnie cie nie zabilem...
Po prostu skończ temat podnieś glowe do góry i graj dalej a nie ciagniesz tą dyskusje dalej...To i tak niema sensu

Tyle mam do powiedzenia

Karooleq
23-06-11, 21:08
mam nadzieje ze to ostatnie takie zachowanie z twojej strony i na nastepny raz nie klam tylko sie przynaj

dobra EOT

Toku
23-06-11, 22:45
Ludzie przesadzacie -.-! Każde morderstwo dokonane przez członka planu b musi być udokumentowana na forum? Jak się pada to się mówi trudno i żyje się dalej ewentualnie załatwia sprawę prywatnie... Chciał Cię zabić to Cię zabił... Miał do tego pełne prawo, liczył się z konsekwencjami (czaszka). Na tym m.in. polega ta gra

Luop
23-06-11, 23:43
po 1 widac ;]
po 2 moby moga byc wybite jak ktos wychodzi z respa rownie dobrze wiec to jest zadne uzasadnienie, pytam po raz kolejny gdzie byl list jesli tak sprawe stawiasz ;]
po 3 a no fakt bo jakiemu 60 lv zrobi roznice 2 plecaki mf
po 4 starczylo tylko powiedziec , jak zauwazyles gdy cie spotkalem zapytalem czy tu expisz a nie zaczynalem ci cos wybijac wiec strasznie glupio i dziecinnie sie tlumaczysz
po 5 dziwne ze to bylo chyba 4 czy 3 odes kpiro od ciebie ;]


ps ; temat jest nie do ciebie tylko do wazniejszych ludzi w planie b


Po 10 jestem tak samo wazny w Planie B jak Lord'pall i inni z tej gildi
Po 11 nie podoba Ci sie to nastempny razem padniesz 2x i bp nie odzyskasz nara elo ! i zaczynasz mnie denerowowac

snooze
23-06-11, 23:48
Po 10 jestem tak samo wazny w Planie B jak Lord'pall i inni z tej gildi
Po 11 nie podoba Ci sie to nastempny razem padniesz 2x i bp nie odzyskasz nara elo ! i zaczynasz mnie denerowowac



Dokladnie... Dostal bp i jeszcze sie sapal...
Robisz koles z igly widly i mowie po raz kolejny ze specjalnie cie nie zabilem
Nie chce sie juz powtarzać dlatego prosze o zamkniecie tematu, jak ktos ma cos do powiedzenia jeszcze prosze pisac mi na priv i nie plakac na tym forum...

Tyle w tym temacie.

jakub00s
24-06-11, 05:54
Heh... To jest to właśnie pilnowanie porządku przez plan. Nie tolerują random pk, a lord całkiem przypadkowo włącza czar i zabija gracza.

maja1414
24-06-11, 07:21
Dobra nie ma co się kłócić :D

Karooleq
24-06-11, 09:41
noon

pisze się 'następny' we 2 z tym pa lordem'pallem jestescie analfabetami czy jeszcze jest was kilku :>?

leavemealone!
24-06-11, 11:51
nie rozumiem cię człowieku...
Najpierw wypłakujesz się na forum, później zawracasz mi dupę w grze, później napinasz się na tym forum, obrażasz członków naszego klanu, a następnie oczekujesz jakiegoś polubownego załatwienia tej sprawy.
Będę bił brawo osobom, które będą chciały Cię zabić i nikogo nie będę zatrzymywał.

Proszę administrację o zamknięcie tego tematu, ponieważ sprawę uważa się za zamkniętą.

pozdrawiam, Ormo:B

Karooleq
24-06-11, 13:50
szkoda ormo ze raz mowisz jedno a raz drugie , dobrze wiesz ze nie byloby ani jednego wiecej posta zeby bylo tak jak sie dogadalismy , a nie niby ty mu zwrociles uwage ( "dostal opierdol'' ) a godzine pozniej wpada z noonem i mnie bije ;)


ogarnij sie ty i cala twoja gildia pa ;]

snooze
24-06-11, 14:05
Cała ta sprawa dawno miała by już finał gdybyś się nie sapał...
Dostałeś bp i mogłeś grać dalej lecz ty wolałeś nam ubliżać a w szczególności mi dlatego ja ci nie odpuszczę...

Tyle na ten temat.

jakub00s
24-06-11, 14:51
I bardzo dobrze zrobiłeś. Niech ci wielcy "bogowie" z planu nie wyobrażają sobie nie wiadomo czego. Publiczne wyjawienie ich działań jest karane huntem :D

Lord'Pall... Jak to było? Kolega zabił ci drugą postać bo się wbiłeś na exp i nie chciałeś wyjść, za co otrzymał payment. Żałosne... Znów działasz wbrew sobie.

Nathaniel1991
24-06-11, 15:00
haha to samo spotkalo mnie.

Kolezanka powiedziala ze ktoś sie jej wbił na exp wiec postanowilem go zabic gdyż taki mialem kaprys i za to ONA dostała hunta i payment. Coś tu chyba nie gra... no ale ch... z tym;p

snooze
24-06-11, 15:43
I bardzo dobrze zrobiłeś. Niech ci wielcy "bogowie" z planu nie wyobrażają sobie nie wiadomo czego. Publiczne wyjawienie ich działań jest karane huntem :D

Lord'Pall... Jak to było? Kolega zabił ci drugą postać bo się wbiłeś na exp i nie chciałeś wyjść, za co otrzymał payment. Żałosne... Znów działasz wbrew sobie.


Nie przypominam sobie takiej sytuacji może przypomnisz mi...

Karooleq
24-06-11, 18:22
mam nadzieje z w koncu znajdzie sie taka ekipa (szkoda ze nam sie nie udalo) ktora rozwali ta wasza "niby nie pa" gildie ;) btw nie ma to jak wczoraj wpasc we 3 , 2x 60 i raz 100+ po 33 maga :D

pozdro&poćwicz zerowcu

jakub00s
24-06-11, 21:29
"Wszystko co dobre kiedyś się kończy" Ahh... Dziś to dopadło mnie, może w przyszłości was. Tyle ode mnie. Ja juz tu nie wrócę. Miło się tutaj z wami grało. Pozdrawiam, Vizus/Vathea.

Ps. Konto powędrowało w bardzo dobre ręce :)

Luop
24-06-11, 21:35
haha to samo spotkalo mnie.

Kolezanka powiedziala ze ktoś sie jej wbił na exp wiec postanowilem go zabic gdyż taki mialem kaprys i za to ONA dostała hunta i payment. Coś tu chyba nie gra... no ale ch... z tym;p

Gościu próbowałeś zrobić random pk pech chciał trafiłeś na nieodpowiedniego chara.

"Wszystko co dobre kiedyś się kończy" Ahh... Dziś to dopadło mnie, może w przyszłości was. Tyle ode mnie. Ja juz tu nie wrócę. Miło się tutaj z wami grało. Pozdrawiam, Vizus/Vathea.

Ps. Konto powędrowało w bardzo dobre ręce :)


Sugerujesz sharing or tradeing chara? A czy to jest legalne?

mam nadzieje z w koncu znajdzie sie taka ekipa (szkoda ze nam sie nie udalo) ktora rozwali ta wasza "niby nie pa" gildie ;) btw nie ma to jak wczoraj wpasc we 3 , 2x 60 i raz 100+ po 33 maga :D

pozdro&poćwicz zerowcu

"szkoda ze nam sie nie udało" ahhahahahahahaahahahahahhahahhahahahahahahahaha no szkoda panie ogar widać trzeba poćwiczyć parę spraw jak odzywki, mw, akus bala etc. no i nie można mieć 2 kilo w spodniach jak openka przychodzi :(

Karooleq
24-06-11, 22:16
tu akurat nie ma co sie rozwodzic na ten temat bo kazdy potrafi wygrac 93845203 vs 10 ;] tak sie sklada ze wszystko mielismy wycwiczone i nikt nie mial niczego w gaciach w przeciwienstwie do ciebie ^^

no i ja potrafie sie przyznac ze przegralismy a ty do randoma ktory robisz wraz z kolegami to sie nie potrafisz przyznac ;)


btw pisales gdzies ze prawie masz inzyniera

to takie proste pytanie ; gdzie dają papier inzyniera analfabetom ;>?

Klawizna
25-06-11, 08:44
<oczy> :>

tu akurat nie ma co sie rozwodzic na ten temat bo kazdy potrafi wygrac 93845203 vs 10 ;] tak sie sklada ze wszystko mielismy wycwiczone i nikt nie mial niczego w gaciach w przeciwienstwie do ciebie ^^

no i ja potrafie sie przyznac ze przegralismy a ty do randoma ktory robisz wraz z kolegami to sie nie potrafisz przyznac ;)


btw pisales gdzies ze prawie masz inzyniera

to takie proste pytanie ; gdzie dają papier inzyniera analfabetom ;>?

inz. whaaat +)))

leavemealone!
27-06-11, 17:08
haha to samo spotkalo mnie.

Kolezanka powiedziala ze ktoś sie jej wbił na exp wiec postanowilem go zabic gdyż taki mialem kaprys i za to ONA dostała hunta i payment. Coś tu chyba nie gra... no ale ch... z tym;p

Czy aby na pewno tak było?

Jak dla mnie sytuacja wyglądała trochę inaczej. Krótko:
Bandyci Ankardia - PUBLIC
nie chciałem wyjść - twoja koleżanka nasłała ciebie, abyś mnie wygonił.
Ja padłem - ona ma problem.

piokkoko
03-07-11, 16:55
Tak z ciekawości wytłumaczcie mi jedno czemu mają służyć tematy w których ludzie wypłakują się , że ich zabito i błagają o pomoc? rozumiałbym jakby to było zabronione albo co . jednak w sytuacji gdy ktoś został zabity (nawet za nic) i jest to całkowicie dozwolone przez regulamin to uważam , że zakładanie tematów "Omg on mnie zabił halp plax" jest po prostu żałosne

maja1414
03-07-11, 17:47
Tutaj nie ma "niby" Radom pk :)

Karooleq
03-07-11, 23:21
piokkoko jakbys nie widzial temat umarl jakis czas temu wiec nie widze sensu zebys sie tu odzywal tym bardziej ze nie masz nic ciekawego do powiedzenia a sprawa nie dotyczy ciebie


btw. chociaz pokaz swoj nick ;)

piokkoko
04-07-11, 08:39
Tu nie chodzi tylko o ten temat tylko o całe forum a tu pisze bo temat cieszył się największym zainteresowaniem


I mój nick jest taki sam jak na forum