PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwsza godzina wytrzymałości


Rozowa Landrynka
21-06-11, 23:48
Witam, gram w Altaron około godzinki, maksymalnie dwóch dziennie. Kupiłem konto szlacheckie ponieważ było napisane że przez pierwszą godzinę wytrzymałości dostawać będę 150% doświadczenia. To był jedyny powód dla którego wydałem na nie pieniądze. Dzięki temu miałbym jakąś szanse aby nie zostawać zbytnio w tyle poziomem za innymi graczami. Jednak zauważyłem że są z tym ogromne problemy. Raz czekałem ponad 2 dni aby stamina się naładowała i nie naładowała się nawet w połowie (naładowało się około 16 minut) Bardzo często po prostu po przelogowaniu się wytrzymałość nagle tajemniczo zmniejszała się o 30 minut. Z tego co wyczytałem to nie ja jeden borykam się z takimi problemami. W związku z tym bardzo proszę o zamrożenie mojego konta premium do czasu rozwiązania tej usterki.


pozdrawiam

Slythia
21-06-11, 23:50
Znajdź mi informację na stronie, że ss daje premium staminę.

Poza tym - https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1555

Rozowa Landrynka
22-06-11, 00:07
Znajdź mi informację na stronie, że ss daje premium staminę.

Być może było napisane i ktoś tę informacje zedytował być może nie. W każdym razie przed kupnem szczegółowo dopytywałem się czy opcja z dodatkowym doświadczeniem przy pierwszej godzinie staminy działa tak samo jak w prawdziwej tibi i dostałem odpowiedź od mistrza gry że tak właśnie jest.
Było to dla mnie priorytetem przy kupowaniu SS z powodu że nie mam zbyt wielu czasu na grę.

Dlatego proszę ponownie o zamrożenie mi SS do czasu rozwiązania tej usterki lub rozwiązania tego problemu w jakikolwiek inny sposób.


pozdrawiam

Slythia
22-06-11, 00:09
Na stronie nie ma słowa o tym, że szlachcic dostaje ową staminę. To jest taki mały 'bonus' od nas, którego jednak w umowie nie było.

Poza tym, dałam link do tematu, w którym wyraźnie napisałam, że stamina jest najprawdopodobniej naprawiona. Sama nie mam możliwości sprawdzić, więc proszę o to graczy.

Rozowa Landrynka
22-06-11, 00:17
Na stronie nie ma słowa o tym, że szlachcic dostaje ową staminę. To jest taki mały 'bonus' od nas, którego jednak w umowie nie było.
jak przed chwilą napisałem pytałem się mistrza gry przed zakupem SS czy dodatkowa stamina działa tak samo jak w tibi i dostałem pozytywną odpowiedź więc POWINNA być mi zagwarantowana

Poza tym, dałam link do tematu, w którym wyraźnie napisałam, że stamina jest najprawdopodobniej naprawiona. Sama nie mam możliwości sprawdzić, więc proszę o to graczy.

stamina nie jest naprawiona bo od 20 godzin mojego nie expienia urosła mi o 8 minut.

Slythia
22-06-11, 00:21
Tyle, że błąd nie polegał na jej rośnięciu... Owszem, działa jak w Tibii, ale rośnie nieco wolniej.

Rozowa Landrynka
22-06-11, 01:03
Jejku, jak ja nie lubię takiego zachowania jak twoje slythia
Oboje wiemy o co chodzi.
Kupiłem SS w konkretnym celu.
Zapewniano mi że stamina działa tak samo jak w tibi.
Teraz Ty próbujesz mi powiedzieć że nie ma żadnego problemu bo ona tylko wolniej rośnie i jest spoko.
Nie zaproponowano mi żadnej rekompensaty a mój pomysł co do zamrożenia dni SS do czasu naprawienia usterki został zignorowany.
Czuje się oszukany.
Czuje się że macie mnie kompletnie w dupie.
Na pewno nie kupię więcej konta szlacheckiego bo nie lubię gdy się mnie oszukuje i leci ze mną w kulki.

tyle ode mnie
Można zamknąć temat.

Slythia
22-06-11, 01:11
Przeczytaj regulamin na który się zgodziłeś przy zakupie statusu szlacheckiego, dopiero później proś o jakąś rekompensatę.

Nie, nie wiem o co chodzi. Zasada działania staminy jest taka sama - premium ma bonus, zwykła nie, krytyczna ma mało expa. Proste, logiczne. Mogę się założyć, że nie spytałeś się o czas regeneracji, który usterką NIE jest. Tak było, tak jest, tak będzie. Przecież nawet w rl premium stamina regeneruje się bardzo wolno.

Usterka najpewniej była, owszem. Lecz z jakiej racji mam ci zamrażać ss skoro została naprawiona... z dzisiejszym zapisem gry? Do jakiego czasu mam ci zamrozić tego ss? Dzisiaj rano?

Nie chodzi o to, że mamy kogoś 'w dupie'. Po prostu w tym przypadku nie mam żadnych podstaw by uczynić to, czego chcesz. Pominę fakt, że stamina jest bonusem, nie jest oferowana automatycznie wraz ze statusem szlacheckim (na liście jej przecież nie ma), oraz że nie przeczytałeś regulaminu na który się zgodziłeś.

Zembolx
22-06-11, 06:05
Mi stamina jak jestem wylogowany ani nie rośnie ani nie maleje teraz xD

snooze
22-06-11, 06:34
Mi też stamina nie rośnie od 2 dni i już mam 30h staminy bo ani 1min mi nie urosła...Problemy z staminą były i są. W ciągu 10h przez które nie grałem ani 1min mi nie urosła staminy...Proszę o naprawienie tego błędu...


PS

Proszę o odpowiedz na temat "kupna domku" który napisałem i nie otrzymałem odpowiedzi...Napisałem drugi post i to samo może w końcu mi odpowiecie??...

Szotu8
22-06-11, 21:23
dołanczam do pytania ! dlaczego w ciagu 19 godzin nie urosła mi ani minuta wytrzymałosci ??? tez kupiłem SS po to by miec exp 150% !! po nic innego mi nie było potrzebne ! czuje sie oszukany ! Kupiłem to wymagam . A i od razu mowie nie chce słyszec odpowiedzi typu "stamina rosnie tylko powoli" bo nie rosnie ! albo "czytaj regulamin" bo to jest zwykłe oszustwo !!!! domagam sie tylu dni darmowego SS ile stamina nie rosła ! mi juz trzeci dzien nie rosnie wogule ! Chcecie by ludzie grali w tą gre ?? to naprawcie błedy ! I nie wmawiajcie ze jest dobrze ! na tibii jakos nie było tego problemu było drozej ale bezbłednie i nikt nie miał zarzaleń.:\:\:\ Oczekuje sensownej odpowiedzi a nie takiej jak czytałem wyzej.. Miłego wieczoru..:\:\:\

Slythia
22-06-11, 21:25
Przeczytaj newsa.

Dlaczego tekst 'przeczytaj regulamin' jest oszustem? Wg mnie jest wyjaśnieniem, że niedziałająca stamina oszustwem nie jest.

Przykładowo to, że od paru dni dostaję przed uczelnią darmową colę nie oznacza, że jak jutro jej nie będzie to mogę biec ze skargą do coca-coli...

w ogóle*

Tron
22-06-11, 21:36
dołanczam do pytania ! dlaczego w ciagu 19 godzin nie urosła mi ani minuta wytrzymałosci ??? tez kupiłem SS po to by miec exp 150% !! po nic innego mi nie było potrzebne ! czuje sie oszukany ! Kupiłem to wymagam . A i od razu mowie nie chce słyszec odpowiedzi typu "stamina rosnie tylko powoli" bo nie rosnie ! albo "czytaj regulamin" bo to jest zwykłe oszustwo !!!! domagam sie tylu dni darmowego SS ile stamina nie rosła ! mi juz trzeci dzien nie rosnie wogule ! Chcecie by ludzie grali w tą gre ?? to naprawcie błedy ! I nie wmawiajcie ze jest dobrze ! na tibii jakos nie było tego problemu było drozej ale bezbłednie i nikt nie miał zarzaleń.:\:\:\ Oczekuje sensownej odpowiedzi a nie takiej jak czytałem wyzej.. Miłego wieczoru..:\:\:\

Tylko zauważ nigdzie nie jest napisane, że jak kupimy status Szlachecki to dostaniemy 150% przez godzinę. Takie udogodnienie nie jest w ofercie statusu Szlacheckiego, więc przymknij się w końcu i ciesz się, że ta stamina w ogolę jest, równie dobrze mogłoby jej nie być, a ty byś miał gówno do gadania.

Szotu8
22-06-11, 21:38
to pierdole taką gre . straciliscie własnie jednego gracza i mysle ze nie tylko jednego.. daje max rok i Altaron upadnie. BB wracam do Tibii

Slythia
22-06-11, 21:39
to pierdole taką gre . straciliscie własnie jednego gracza i mysle ze nie tylko jednego.. daje max rok i Altaron upadnie. BB wracam do Tibii

Fajnie. Straciliśmy gracza przez to, że błąd jest już naprawiony i czeka na restart serwera. Dobre :D.

Wiem, jestem wredna, lecz ile razy można tłumaczyć jedną, banalną rzecz?

Mervakis
22-06-11, 21:46
HAHAHA 2 dni stamina nie działa, w sumie jest jej 42h to co Ty expiłeś po 20h na dzień, że jej już nie masz? Mi 42h starczają jak gram normalnie nawet na tydzień gdybym był online 24/7 i expił po 5h co mi się bardzo rzadko zdarza.

Szotu8
22-06-11, 21:55
a tak apropo to w newsach nic nie ma. Ja niewiem jak wy sobie to wyobrazacie ... zarabiacie na graczach na tym ze kupują SS . Powinniscie byc mili i naprawiac takie błedy. Nie wyobrazam sobie gdybyś miała jakis sklep.. ktos by kupił (dajmy na to Paluszki solone 500g) a po otwarciu było by 100g i nie solone. poszedlby do kasjerki wyjasnic sprawe a ta by mu wjezdzala ze ma czytac regulamin i ze ją to nie obchodzi. .. do tworcow tibii i pracowników brakuje wam bardzo wiele.. oni by sobie nie pozwolili nawet na taki błąd:\

Mervakis
22-06-11, 21:58
No mają niewiele, CipSoft traktuje to jako interes i zatrudnia ludzi, tutaj MG pracują z własnej woli i nie mają z tego żadnych pieniędzy, nie są to profesjonalni programiści z doświadczeniem lecz starają się robić co mogą. I akurat tutaj administracja słucha graczy a na tibii ma ich głęboko w du***.

Szotu8
22-06-11, 21:58
Ciekawe czy sami utrzymacie tą gre.. jesli wiekszosc graczy odejdzie. mowie daje max rok i Altaronu nie bedzie

Slythia
22-06-11, 21:59
Tylko ty nie kupiłeś staminy, zrozum to wreszcie.

Pozwól, że będę miła i pokażę ci tego newsa:
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1560

Niestety, dla zachowania równowagi okazało się, że nie mogę poradzić sobie ze zmęczeniem, które dopadło mnie po polowaniu. Próby odpoczynku a nawet parogodzinnego snu nic nie dały. Nie tylko ja mam ten problem. Czyżby pogoda tak źle na nas wszystkich wpływała? Jestem pewna, że jutro wszystko wróci do normy.
Zmęczenie = stamina. Jeśli nadal nie rozumiesz sensu tej opowiastki to niżej w postach wszystko wyjaśniłam, na przykład tutaj - https://forum.altaron.pl/showpost.php?p=14632&postcount=27

Cóż jeszcze tak złego uczyniłam? CipSoftem być nie zamierzam, nigdy.

Szotu8
22-06-11, 22:00
hehe bo na Tibii nie ma takich problemow :P tam mają znow problem z botami ale to juz wina innych programistow co ciagle chca uproscic sobie gre

Slythia
22-06-11, 22:03
hehe bo na Tibii nie ma takich problemow :P tam mają znow problem z botami ale to juz wina innych programistow co ciagle chca uproscic sobie gre
Nie znasz się - nie wypowiadaj się. W pierwszych dwóch miesiącach istnienia Tibii (Altaron jest dostępny dla graczy od kwietnia) ledwo można było chodzić. Do dzisiaj po każdym update pojawia się masa błędów, niektóre, jak log bug na cały dzień blokujące ci postać! są nienaprawione. Jeśli zaś chodzi o jakikolwiek dialog z nimi - spychologia i odpowiadanie nie na to, co trzeba. Spytaj się każdego, kto próbował z nimi rozmawiać.

Przestań gadać bzdury. Nawet news który wg ciebie nie istniał magicznie się zjawił...

Mervakis
22-06-11, 22:04
Grałeś w tibie kiedy miała 2 miesiące? Wątpię... Tam dopiero były błędy o zgrozo. Tutaj jak na 2 miesiące funkcjonowania servera błędy zdarzały się bardzo rzadko, crashe? na rl tibii nadal się zdarzają... błędy w cenach NPC? zaraz po wprowadzeniu opcji sellania MPA 3 miesiące temu i innych itemów zarobiłem na tym 4kk. Więc nie chwal tak CipSoftu bo oni dopiero odwalają fuszerkę.
Był to błąd w cenie jakiegoś łuku, kupowałeś za 2k sellałeś za 10 ;)

Szotu8
22-06-11, 22:06
zwracam honor w sprawie newsa. Myslem ze to zwykła opowiastka. ale szczerze ? wole juz nawet OTS niz Altaron po takim czyms. a napewno bezinteresownie tego nie robicie . to jest polska. Tu nie ma nic za darmo :P takie kity to mozecie cisnac dziecia z podstawowki :P tym bardziej ze teraz przecietne zarobki wynoszą 900 zl :P na reke.

siwyus
22-06-11, 22:07
Ciekawe czy sami utrzymacie tą gre.. jesli wiekszosc graczy odejdzie. mowie daje max rok i Altaronu nie bedzie


A co Ty jakiś jasnowidz?? "Daje max rok" -hahaha, dobre... Dawać to sobie możesz ... Nie od Ciebie zależy kiedy server upadnie...

Szotu8
22-06-11, 22:08
tez napewno nie grales jak Tibia miala 2 miesiace :P haha . ja gram od 2005 roku i jakos zadnych bledow nie zauwazylem . a taki blad z tym sellaniem za 10 k to bardziej na reke :P

i widzicie ? to jest wlasnie wasze podejscie .. mialem nadzieje ze was tym tekstem zmobilizuje do jakiejkolwiek pracy nad błedami i zrozumieniem ludzi. ale to nie ma sensu. dobra zawijka bo Pall czeka na skill :P BB

Tron
22-06-11, 22:18
tez napewno nie grales jak Tibia miala 2 miesiace :P haha . ja gram od 2005 roku i jakos zadnych bledow nie zauwazylem . a taki blad z tym sellaniem za 10 k to bardziej na reke :P

i widzicie ? to jest wlasnie wasze podejscie .. mialem nadzieje ze was tym tekstem zmobilizuje do jakiejkolwiek pracy nad błedami i zrozumieniem ludzi. ale to nie ma sensu. dobra zawijka bo Pall czeka na skill :P BB

Coś mi się wydaje, że w 2005 to ty podstawówkę zaczynałeś, albo nawet przedszkole.

Mervakis
22-06-11, 22:18
Po 2 miesiącach nie grałem ale wiem co się działo 8 lat temu i było dużo gorzej niż tu ;]

Slythia
22-06-11, 22:22
i widzicie ? to jest wlasnie wasze podejscie .. mialem nadzieje ze was tym tekstem zmobilizuje do jakiejkolwiek pracy nad błedami i zrozumieniem ludzi. ale to nie ma sensu. dobra zawijka bo Pall czeka na skill :P BB
Jakie podejście?

Jeśli zapłaciłbyś za staminę - byłyby przeprosiny. Jednak... nigdzie nie jest napisane, że go dostaniesz. Nie można domagać się gratisów.

Przy próbie naprawy staminy pojawił się błąd, który naprawiony został tego samego dnia, co go zauważyłam. Bardzo długo, prawda? Mogę zrobić, by zaczęła ona działać teraz, lecz musiałabym wyłączyć serwer.

Jeśli zaś chodzi o teksty o CipSofcie... wiem o nich dość sporo, na Tibii także się znam. Mogę z pamięci wyrecytować ogromną ilość błędów, z którymi od lat spotykają się lub spotykali gracze. Taki urok zajmowania się stronami o tej grze. Jeśli jednak ktoś twierdzi, że dążymy w jakikolwiek sposób, by być jak oni to zaliczam klasycznego facepalma. Porozmawiaj z kimkolwiek z kadry hunted.pl i spytaj się, jak oceniamy CipSoft.

Szotu8
23-06-11, 09:14
haha i juz sie zaczyna podstawowa kłutnia :P haha "w2005 roku to ty podstawówke konczyles" haha. no dobra nie wtrącam sie :P ale te teksty to są juz nudne . A tak apropo to ty mogłbys do mnie Tato mowic :P hahaha

Sly-jest-thia-fajna
23-06-11, 09:23
Z jednej strony Szotu ma rację , dużo osób kupuje pacc ze względu na zieloną staminę na ktorej jest 150% expa. Bo po co kupować pacc? dla nowych strojów? - nie ma addonów, dl nowych czarow? woj i pall mają po jednym , dwa pozytencze czary
Moim zdaniem nie powinniscie oddawać pacc , ale zrobic premium stamine przez 5h , przzez jakiśczas pozdrawiam

siwyus
23-06-11, 10:17
O tak 5 h premium staminy. Już widze tu te 200 lvl za miesiąc ;p

dvd85
25-06-11, 20:14
Stamina nadal nie działa ...

Mervakis
25-06-11, 21:49
I dobrze że nie działa, powinni ją usunąć całkiem, kto jest za usunięciem staminy niech tu napisze :)

dvd85
25-06-11, 23:39
I dobrze że nie działa, powinni ją usunąć całkiem, kto jest za usunięciem staminy niech tu napisze :)

Ja jestem za naprawieniem gdyż expuje max 1 h dziennie xD

archy3
26-06-11, 21:54
Osobiście jestem za usunięciem staminy.. na rl była potrzebna gdyż powstrzymywała boty.. ale tu? jest raczej zbędna ponieważ mamy naszego SG :P

Mad Pirat
14-07-11, 23:35
Ja także jestem za usunięciem stamy :)

a co do tych błędów na tibi a altaronem - parę dni temu npc na yalahar dawał 100 expa za wypowiedzenie magicznych słów Hi -> Mission, ten bug trwał ok. 24h :)

Wiked[KaZ]
15-07-11, 00:00
I dobrze że nie działa, powinni ją usunąć całkiem, kto jest za usunięciem staminy niech tu napisze :)

Jestem Za Usunięciem !
i tak jest denerwująca jak jej nie bedzie to będzie mniej postu "Czemu stamina jest zepsuta ??? ! " .

Osobiście jestem za usunięciem staminy.. na rl była potrzebna gdyż powstrzymywała boty.. ale tu? jest raczej zbędna ponieważ mamy naszego SG :P
Ale tutaj Premium Stamina a nie ogólnie stamina :)