PDA

Zobacz pełną wersję : Pare rad.


Luop
21-06-11, 09:48
Widzę, że coraz więcej ludzi pisze jak to oni nie są pokrzywdzeni bo Panowie z Planu B ich zabili. Hmmm a może to ty coś zrobiłeś by zasłużyć na deda?


Pare rad by nie leżeć na trawce i się opalać:
- nie wbijaj na respa, czytaj listy, i nie rób skwaszonych min czy nie rzucaj głupich odzywek jak usłyszysz ze ktoś będzie expił więcej niż kilka h.
- nie ubliżaj.
- nie pekuj na niższych lvl.
- nie zasłaniaj się Planem B.
- nie rób propagandy, gdyż takim ludziom się nie popuszcza.
- sprzedawaj itemy według price listy, która jest po to by gospodarka się trzymała na odpowiednim poziomie.

Oto pare rad. Jakoś wiele ludzi expi, i nie mają z nami problemów. Jak pokazaliśmy, dajemy grać innym. Jest mnóstwo 60 lvl jak i też są 90 lvl, które są neutral. Podam nawet przykład Klimczak Potato czy Kreator. Nie wyklucza się spornych sytuacji bo to się zdarza ale można z nami porozmawiać jak najbardziej zawsze znajdzie się ktoś w gildi kto z tobą pogada i postara się rozwiązać problem. PS. Co do gildi które jakowo chcą współpracować z panem eksem... My wiemy o was :P i naprawdę zastanówcie się czy chcecie expic czy nie? Jak wybierzecie drogę wojny to nie płaczcie na forum po raz enty. Służę pomocą jeśli, potrzeba wam wyjaśnień. Oczywiście pm w grze bo na forum rzadko wchodzę.

bilsom
21-06-11, 09:55
ooo znalazł się następny forumowy troll który zakłada beznadziejne tematy!!!!

Post całkowicie pozbawiony treści merytorycznych, +2 punkty dla Gryffindoru.
Rekhyd.

blanko2222
21-06-11, 12:50
PS. Co do gildi które jakowo chcą współpracować z panem eksem... My wiemy o was :P i naprawdę zastanówcie się czy chcecie expic czy nie? Jak wybierzecie drogę wojny to nie płaczcie na forum po raz enty. Służę pomocą jeśli, potrzeba wam wyjaśnień. Oczywiście pm w grze bo na forum rzadko wchodzę.


Zabijajcie każdego bo każdy może być waszym wrogiem w przyszłości.