PDA

Zobacz pełną wersję : Serwer Testowy - kolejne sukcesy, kolejne błędy


Prakt
12-08-10, 21:43
Zacznijmy od najważniejszej, chociaż mniej przyjemnej rzeczy. Podczas przebudowy zarządzania kontem gry, w wyniku nieprzewidzianych okoliczności, hasła wszystkich kont zostały zmienione. Jeśli pragniecie odzyskać swoje hasło, możecie skorzystać z działających już bez zarzutu funkcji "Przypomnij hasło" i "Zmień hasło", które znajdziecie w sekcji Zarządzanie Kontem. Za utrudnienia z tym związane, serdecznie przepraszamy.

Żeby wynagrodzić Wam to, uchylę teraz rąbka tajemnicy nad tym, co szykujemy dla Was, a czego nie zauważyliście może.

- SYSTEM ZIÓŁ!
Wiele roślin w świecie Altaronu nosi swoje specjalne nazwy. Być może zauważyliście już, że niektóre z nich można zrywać ręcznie lub ścinać sierpem? Cenniejsze z nich możecie sprzedać do sklepu lub innym graczom - a może wolicie stworzyć własną miksturę, zagłębiając się w tajniki, które zagwarantuje alchemia?

http://altaron.pl/Cache//images/gallery/2ff97e166a.jpg
Jeśli wybierasz się na poszukiwania rzadkich ziół, zaopatrz się w niezbędne narzędzia.

- SYSTEM ZESTAWÓW!
Od teraz, gdy założycie na siebie jakikolwiek zestaw ekwipunku tego samego rodzaju, z wyjątkiem podstawowego zestawu skórzanego, (np. zestaw myśliwego - zbroja myśliwego, nogawice myśliwego itd.) dostaniecie dodatkowe bonusy do Waszych atrybutów! Tarcza sama w sobie nie jest niezbędnym składnikiem zestawu, mając na uwadze przyszłe używanie broni dwuręcznych, jednak założenie jej do odpowiedniego zestawu da Wam jeszcze więcej mocy!

http://altaron.pl/Cache//images/gallery/f92680b21a.jpg
Wykorzystaj możliwości i korzyści, jakie niesie ze sobą skompletowanie pełnego ekwipunku!

To jeszcze nie wszystkie z innowacji. Większość jest już gotowa albo w trakcie tworzenia, natomiast pewne jest to, że z każdą chwilą zbliżamy się do nieuchronnego startu. Na mapie kontynentu pojawiają się ciągle nowe potwory, na naszych oczach ich osady zapełniają się po brzegi, pająki gnieżdżą się w piwnicach i kanałach, dziwacy łażą po dalszych dzielnicach Neolithu, a w powietrzu czuć smród walki. Czekamy już tylko na Was!

Przy okazji, często odwiedzajcie naszą stronę, ponieważ start serwera będzie BEZPOŚREDNIO związany z Waszą frekwencją. Póki co nie musicie się tym bardzo przejmować. Więcej informacji o tym już wkrótce.

Drakonno
13-08-10, 13:49
Tak, zaloguję się do konta i zmienię hasło żeby... móc się zalogować do konta! Genialne w swojej prostocie. Coś nie tak, bo nie ma opcji "przypomnij hasło" przed zalogowaniem się do konta, a skoro mógłbym się zalogować, to po cholerę mam sobie przypominać?

Trav
13-08-10, 14:04
Jest jest, jak pyta o hasło do gry to poniżej widzisz takie "Przypomnij hasło", nie?

Drakonno
13-08-10, 14:27
Ja widzę twarze w dziwnych miejscach, jak znajdziesz tekst "przypomnij hasło" to przyznam, że "masz lepsze zioło". W ogóle co trzeba ćpać żeby taki Altaron wymyśleć... Ja stawiam na wyobraźnię, ale mogę się mylić. Trochę zszedłem z tematu, przepraszam. A więc tu masz screen jak u mnie to wygląda:
http://img708.imageshack.us/img708/1132/altaron.th.jpg (http://img708.imageshack.us/i/altaron.jpg/)

Trav
13-08-10, 14:59
Sam z niego korzystałem wczoraj, w końcu wszystkich zmiana hasła trafiła.

http://img535.imageshack.us/img535/5953/hejze.th.jpg (http://img535.imageshack.us/i/hejze.jpg/)

A ten obrazek zrobiłem przed chwilą gdy się wylogowałem, usunąłem wszystkie ciasteczka mające w sobie "altaron" i zalogowałem znowu. Może też spróbuj? A jeśli wciąż nie to mów, takie rzeczy w końcu się naprawia. Tylko się upewnij, spróbuj kilka razy.

Drakonno
13-08-10, 15:13
Działa, trzeba usunąć ciasteczka. Tylko, że tego nie powiedzieliście, dzięki za pomoc. :D

Prakt
13-08-10, 15:16
I trzeba wyzywać ludzi od ćpunów? Polskie prawo tu też obowiązuje, wystarczy chwilę pomyśleć i poczekać.

Drakonno
13-08-10, 15:19
Nie no, to nie było obraźliwe... przynajmniej nie w takim kontekście to mówiłem.

Właśnie... Może to u mnie ale napiszę, jak dam nową odpowiedź do tematu to pojawia się biała strona z moją postacią, niby się ładuje ale muszę tak jakby "zaakceptować URL" i dopiero wtedy wrócę do tematu.

zamsta
29-08-10, 11:28
jak w temacie prosze o odp :)

guhav
29-08-10, 19:55
Na stałe? Puki co trwają testy i to na razie tylko odpowiednika tibijskiego "rooka". O wydaniu gotowej wersji nikt pewnie jeszcze nie myśli, co więcej nie wiadomo jeszcze - przynajmniej z tego co wiem- kiedy będzie można testować większy obszar (kontynent). Z drugiej strony sądzę, że nastąpi to szybciej jeśli liczba graczy będzie rosła, bo twórcy zauważą wzrost zainteresowania. Także zapraszam do testowania i do zobaczenia w Altaronie :).

P.S. Nazywanie Altarona OTSem jest w niektórych kręgach źle postrzegane. Upraszam więc o zachowanie wysoce idącej ostrożności w tejże sprawie.

inferniak
11-09-10, 10:01
Dzieje się jeszcze coś z tym projektem? Jak na razie ani widu ani słychu.

Small Pall
07-10-10, 18:10
Test Serwer jeszcze działa?
Chciałbym trochę pograć i przetestować Altaron ;).

Ma ktoś może jakiegoś linka do Klienta? :P

Tavir
07-10-10, 18:33
http://www.speedyshare.com/files/24225331/AltaronKlient3.zip