PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Targ


kasiula03
18-06-11, 14:30
Wpadłam na pomysł.
Wszyscy wiedzą, że stanie pod depo i pisanie na trade ofert, jest nużące, a mało kto doczeka się w końcu upragnionego kupca. Także ludzie, którzy są zainteresowani kupnem czegoś nie zawsze trafią akurat na osobę, która sprzedaje interesujący ich przedmiot.
Dlatego najlepszym rozwiązaniem i dla wszystkich korzystnym byłoby wprowadzenie takiego targu. Moja wizja jest taka: zrobić zamiast Handel, kanał Targ, po wpisaniu komendy np "oferty zbroji" wyskoczyłyby wszystkie zbroje, które są wystawione na targ, kupiec wypatrzył np. kolczugę za 50m więc po wpisaniu komendy "kup zbroje nr 2" pieniądze z jego konta automatycznie by znikły, a kolczuga pojawiłaby się w dp. A sprawa ze sprzedażą wyglądałaby tak: sprzedający ma na sprzedasz zbroję maga po wpisaniu komendy "wystaw zbroję maga" komunikat wyskoczyłby "jaką cene ustalasz? i dajmy na to pisze "3000", zbroja znika z jego plecaka, jeżeli w ciągu 7 dni nikt jej niekupi wraca z powrotem do jego dp. Myślę, że mój pomysł jest bardzo korzystny dla wszystkich, jednak zdaję sobie sprawę, że zrobienie czegoś takiego też nie jest jakieś banalne. Pozostawiam to do rozpatrzenia :)

Tron
18-06-11, 15:39
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=731&highlight=Propozycje+r%F3%BFne+tematy

Punkt 6. Całkiem podobny pomysł ;)

Nathaniel1991
18-06-11, 21:11
Swietny pomysł

Sosna
18-06-11, 21:23
dobry dobry bo W grach tibiopodobnych niestety nie da się zrobić czegoś takiego jak fm w ms ^^ a taki kanał targowy dobra rzecz :)