PDA

Zobacz pełną wersję : Na temat wojny.....


Luop
13-06-11, 22:49
Mozna uznac ze wojna sie skonczyla. Pozostaly jakies niedobitki. Co jak co ale czuje sie rozczarowany, myslalem ze Pana Eksterminatora stac na wiecej niz na jedenego deda. Ustaluilismy z paroma osobami, by wynagrodzic chec do walki takich ludzi jak Stary Bohater, Mistrz Miecza itd. Zycze wam milej gry chlopaki.
Od dzis nie ma PA na servie czekamy az Altaron sie rozwinie a moze to tylko zrobic dzieki grajacym na nim ludziom. GL HF !! Czekamy moze wkrotce znajdzie sie ktos i stawi nam czola i bedzie to naprawde godny przeciwnik, i ze nie beda to puste slowa "teraz juz sobie pograliscie".

Dzejko
13-06-11, 22:59
Wez skoncz.

Kosiara
13-06-11, 23:20
Oj debilku, wujcio wrócił do rl lajfa. Też ci tego życze!



over & out (:

Krzychu2
13-06-11, 23:27
Oj debilku, wujcio wrócił do rl lajfa. Też ci tego życze!



over & out (:

Czyli widzę że nie umiałeś pogodzić gry z życiem smutne lecz prawdziwe :(
Nie każdy ma takie problemy jak Ty, że nie umie oddzielić rl life od zabawy ^^

Tomek119
14-06-11, 09:19
@wywiadpl

Śmieszny jesteś.. wypowiadasz się na jego temat w ogóle go nie znając, nie snuj przypuszczeń na jego temat z zawiści że ma największy lvl czy coś.. on te 2 lvle mógłby odrobić w 1-2 dni.

Kosiara
14-06-11, 10:49
@up
w 3-4h.

siwyus
14-06-11, 11:32
Ale że eks kończy gre... szkoda

Sosna
14-06-11, 12:58
no szkoda ale może wróci jeszcze. Dużo osób ma teraz pauze. Anyway zapisany w karcie servera :) miłego kosiara i być może do kiedyś tam :*

Tomek119
14-06-11, 17:22
Eks jeszcze tu wróci \o/ On mnie nigdy nie opuści !!

zipek
14-06-11, 18:11
Nieźle mu dupę liżecie.. konczy to konczy i h*j koniec tematu...-.-

Sacred
15-06-11, 16:30
Koniec pa... szkoda ze to dopiero poczatek tego pieknego PA. Jeszcze troche i tak liczba bedzie spadac i spadac :p.. nie mowie o sobie bo mowilem ze mam to w d**** czy padne czy tez nie. Gram for fun. Bylem w warze bo tak mi sie chcialo, a to ze u was na vt dalej figuruje tekst: "wazne ze zyd padl" to trudno sie mowi. Hardy polecial z gildii i to mnie cieszy bo typek uzywal tego wyrazenia i mowil ze jest rasista. Gorzej, wrzucal tez na moich rodzicow nie znajac ich ani mnie, a dlaczego? BO BYŁEM W SECURUM ! HURRA. Dodam też, że pomimo przegranej codziennie systematycznie się logowałem i kupowałem SS, pomimo iż bylem jestem i będe hunted. OFC, napinacze swoje musza powiedziec, a szczegolnie ci, ktorych nie bylo jak securum i spectrum walczylo.

Ku lepszemu altaronowi.

Nathaniel1991
15-06-11, 16:55
Koniec pa... szkoda ze to dopiero poczatek tego pieknego PA. Jeszcze troche i tak liczba bedzie spadac i spadac :p.. nie mowie o sobie bo mowilem ze mam to w d**** czy padne czy tez nie. Gram for fun. Bylem w warze bo tak mi sie chcialo, a to ze u was na vt dalej figuruje tekst: "wazne ze zyd padl" to trudno sie mowi. Hardy polecial z gildii i to mnie cieszy bo typek uzywal tego wyrazenia i mowil ze jest rasista. Gorzej, wrzucal tez na moich rodzicow nie znajac ich ani mnie, a dlaczego? BO BYŁEM W SECURUM ! HURRA. Dodam też, że pomimo przegranej codziennie systematycznie się logowałem i kupowałem SS, pomimo iż bylem jestem i będe hunted. OFC, napinacze swoje musza powiedziec, a szczegolnie ci, ktorych nie bylo jak securum i spectrum walczylo.

Ku lepszemu altaronowi.

niez znam Cie ale dobrze to ujełeś... :D

ale nie kazdy odrazu chce robić PA... bez kitu czepiacie sie planu B jak oni nigdy kurwa PA nie zrobili :P a jak ktoś od nich zrobił pewnie dziś jest w BMF:P

blanko2222
15-06-11, 17:09
niez znam Cie ale dobrze to ujełeś... :D

ale nie kazdy odrazu chce robić PA... bez kitu czepiacie sie planu B jak oni nigdy kurwa PA nie zrobili :P a jak ktoś od nich zrobił pewnie dziś jest w BMF:P

nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj

bilsom
15-06-11, 17:14
niez znam Cie ale dobrze to ujełeś... :D

ale nie kazdy odrazu chce robić PA... bez kitu czepiacie sie planu B jak oni nigdy kurwa PA nie zrobili :P a jak ktoś od nich zrobił pewnie dziś jest w BMF:P

uahhahahah to Ty chyba na innej planecie się urodziłeś przynajmniej 3-4 osoby w Planie B są co robili PA nie wiem jak jest teraz, może obecny lider dobrze trzyma ich na smyczy ale kwestia czasu kiedy pieski zaczną szczekać na swojego pana i go pogryzą :)

a tak z innej beczki czy tylko mi się zdaje czy ilość graczy znów zmalała??

Sosna
15-06-11, 17:55
@up przyglądaj się cyferkom aktywnych użytkowników. Jak zaczynałem grac było około 8k... Looknij ilu jest teraz :o

Maffy
16-06-11, 13:25
jak sprawdzić ile osób gra?

Obles
16-06-11, 13:51
jak sprawdzić ile osób gra?

Nie masz takiej możliwości.

zipek
16-06-11, 14:41
@up przyglądaj się cyferkom aktywnych użytkowników. Jak zaczynałem grac było około 8k... Looknij ilu jest teraz :o

Dziwicie się? Jak administracja ma ten server w du*** nic nie robia zeby ulepszyc ta gre czemu? bo chca wasze pieniazki tylko...

Łucznik dziadostwo...
2 miasta? troche zamało (Ankardia to bardziej plemie niz miasto)
Za mało itemków..
mało respawnów
Brak zadkich itemkow typu Buty szybkości itp.

Róbcie tak dalej a zanim się obejrzycie bedziecie musieli dawać z własnej kieszeni na server na ktorym nikt nie bedzie grał :D:D:D

Karooleq
16-06-11, 16:47
ehh zipek ty chyba nie ogarniasz ile to roboty i tylko narzekasz, w rl tibi masz latke co pol roku z nowym terenem a ten server ma niecale 2 miesiace


dalej hejtujcie ...

DavisX
16-06-11, 17:33
2 miasta? troche zamało (Ankardia to bardziej plemie niz miasto)


Pam pam ram pam pam! Nie wiem jak Ty, ale ja znalazłem co najmniej 2 inne miasta.

cintorek1
16-06-11, 18:21
@DavisX

Idź kradnij labele.
Mam dowód w postaci filmiku gdzie Davis kradnie labela!:http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0&feature=r%ADelated

Choratio
16-06-11, 18:39
@DavisX

Idź kradnij labele.
Mam dowód w postaci filmiku gdzie Davis kradnie labela!:http://www.youtube.com/watch?v=oHg5S...ure=r%ADelated


niezly dowod!

oby takich wiecej!

HAHAHA

DavisX
16-06-11, 20:18
Coś takiego jak miasto krasnoludów albo raindar się nie liczy

Do miasta krasnoludów się nie da póki co dostać, albo nikt nie zna sposobu, co do Raindaru - to co by nie mówić - jest to miasto ;]

#Szeryf:
Hahaha ! Mam dowód, że Szeryf mi pomaga w kradzieżach w postaci filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=3xbfFAYTN-g

Choratio
16-06-11, 21:40
ja sobie moge kiedy chce isc do miasta krasnoludow (np zeby wypic z nimi piwo bo lubia to!)
wystarczy miecz glejt i juz

ale to i tak nie jest miasto tylko wioska najwyzej bo miasto powinno miec swiatynie i depozyt

ziomboy1101
16-06-11, 22:21
Dzieki chłopaki za gre miło sie z wami grało ale po prostu ten server mnie na tyle znudził że wole oglądac w TV 1 miłość niż expic :P Z dnia na dzień osób ubywa, nie długo będzie update pewnie liczba osób grających podniesie sie do 50 w górę ale co to da skoro znowu szybko spadnie :)

Pozdro dla wszystkich

P.S Dzięki za podziękowania, za gre

tygrys21
16-06-11, 22:30
ja sobie moge kiedy chce isc do miasta krasnoludow (np zeby wypic z nimi piwo bo lubia to!)
wystarczy miecz glejt i juz

ale to i tak nie jest miasto tylko wioska najwyzej bo miasto powinno miec swiatynie i depozyt

...i browarnie :p

DavisX
17-06-11, 08:46
#Choratio & Skuper:
Taski mam zrobione i dziwi mnie, że nie wiecie, iż teren ten jest tylko krasnoludzką stacją, natomiast do miasta - Ajsoru - dostępu póki co nie ma ;]

zipek
17-06-11, 09:01
ehh zipek ty chyba nie ogarniasz ile to roboty i tylko narzekasz, w rl tibi masz latke co pol roku z nowym terenem a ten server ma niecale 2 miesiace


dalej hejtujcie ...

No dobrze tylko porównaj rl tibie do altarona...

Karooleq
17-06-11, 11:32
No dobrze tylko porównaj rl tibie do altarona...

to porownaj ile lat rozwija sie Tibia a ile Altaron ;)

bilsom
17-06-11, 12:50
to porownaj ile lat rozwija sie Tibia a ile Altaron ;)

tyle że na tibii wraz z rozwojem wzrastała liczba graczy do momentu w którym niestety zaczeli bawić się w masowe bany i ingerować w system pvp i unjustów

a tutaj liczba graczy spadła o połowę i ciągle spada mam takie wrażenie....

Karooleq
17-06-11, 13:27
tez mam takie wrazenie ze spada nawet patrzac na to , jak zaczynalem grac to robilem misje na 100 szczurow w kanalach przez godzine moze teraz zrobilem w 10 minut

a co do wojny

Nill 2011-06-17 13:07:13 Gracz zginął na poziomie 49 , zabity przez Eksterminator, , zabity przez warga.

Nathaniel1991
17-06-11, 14:47
ohohohoho;P To sie popisał Ekst... pewnie bił Nilla do wyczerpania potionow, az dziwne ze nie zawołał do pomocy swoich smiesznych koleżków...

bilsom
17-06-11, 15:05
ohohohoho;P To sie popisał Ekst... pewnie bił Nilla do wyczerpania potionow, az dziwne ze nie zawołał do pomocy swoich smiesznych koleżków...


śmieszny to Ty jesteś i te twoje posty a co do eksterminatora chciał się zabawić i się zabawił przynajmniej chłopaki z planu b się nie nudzili bo sobie trochę pobiegali tylko że coś im nie pykło

siwyus
17-06-11, 15:35
Trochę ciężko się biega za takim 106 lvl ;] Ale zawsze to jakaś frajda. Szkoda tylko że Nill padł...

Kosiara
17-06-11, 17:43
ohohohoho;P To sie popisał Ekst... pewnie bił Nilla do wyczerpania potionow, az dziwne ze nie zawołał do pomocy swoich smiesznych koleżków...

Fakt, do wyczerpiania potionów :B

@up

Szkoda tylko że Nill padł...


Szkoda tylko ze Akvilo padła. (pare dni temu)


Oboje nie mieli nic do wojny poza tym, że bujali się ze swoimi. Oko za oko!

Deamon
18-06-11, 15:55
Na miejscu Administracji zrobił bym taki myk:
Przez pierwszy miesiąc wyłączył bym PVP i po tym miesiący normalnie bym odpalił PVP ,jestem pewny tego ,że na servie grało by po 500 ludzi ;]

-Mam nadzieje ,że Administracja zainwestuje w jakieś reklamy podczas wakacji ;]

Tron
18-06-11, 20:08
Wydaje mi się że jedyna reklama jaką ma Altaron to ta która kisi się na stronie głównej tibia.pl a wisi tam od samego startu serwera. To był błąd. Po jakiego ciula ktoś umieścił reklamę na takiej beznadziejnej stronie pełnej "noobów", a teraz wszyscy się dziwią że padają pytania: "a som training monki?" "10lvl na maina? lolwootyafud".

Skoro Altaron to nie Tibia to co ta reklama robi na stronie dot. Tibi?

Reklamy na t.pl powinno nie być, i na serwerze byliby tylko gracze którzy byli z projektem od jakiegoś czasu i interesowali się nim, a nie gracze którzy natknęli się na taką reklamę w poszukiwaniu drogi na Desert Quest.

Sosna
18-06-11, 21:19
@up coś w tym jest. Ja nigdy na tibia.pl nie zaglądałem xD altarona zauważyłem dość dawno na otservliście :o teraz tam już nie ma nic ^^

Engardo
18-06-11, 23:48
Nie zgadzam się tak do końca, gdyby nie reklama Altaronu to bym w ogóle tu nie grał. :d

Mervakis
19-06-11, 00:27
I z tematu o wojnie zrobił się temat o reklamach.
Tak dla przypomnienia WOJNY JUŻ NIE MA SKOŃCZCIE JUŻ TEN TEMAT