PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrz Miecza wyjaśnienie by sie należało.


Luop
13-06-11, 20:20
Witam znowu pojawia się nieprzyjemna sytuacja. Dziś Mistrz Miecza aka Sebek skilował na bocie. Niestety zanim pojawił sie MG odmulił, lecz przyznał się na Głównym, że bota używał i za to dostał bana. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego po paru godzinach stoi w depo? Sadysta przyznał się też, na dodatek osobiście się przyznał używając jedynie m wall timera i dostał bana wiec jaka tu sprawiedliwość ? Moim zdaniem znowu Slythia maczala w tym palce, gdyż już dawno napisała ze nie daży nas sympatią a każdy dobrze wie, że Agri to jej dobry kolega.

Slythia
13-06-11, 20:22
Y.
Aha.
Fajnie.
Szkoda, że dziś prawie się nie logowałam, a o tej sytuacji dowiedziałam się od ciebie :>.

Za to wczoraj zbanowałam Sebka!

Choratio
13-06-11, 20:22
oj nieladnie, nieladnie

z mojej strony wyglada to tak ze dostal bana tylko zeby nie zostal ubity i potem przywrocony do gry ;(

zipek
13-06-11, 20:23
Daje miesiąc i bedzie grało 20 osob max ... bo MG tutaj to <cenzura>

Tyle w temacie ...

Luop
13-06-11, 20:24
Y.
Aha.
Fajnie.
Szkoda, że dziś prawie się nie logowałam, a o tej sytuacji dowiedziałam się od ciebie :>.

Za to wczoraj zbanowałam Sebka!




Okey to zwracam honor... Po prostu tak mi się wydawało.

Klawizna
13-06-11, 20:25
<oczy> Slythia !!

Slythia
13-06-11, 20:26
Choratio, zipek - co znów złego zrobiłam? Nie włączyłam altaronu, czy w tym jest mój błąd i wina? ;x.

Noon, nie wszystko, co złe w tej grze jest przeze mnie.

Czosnex
13-06-11, 20:26
Racja bylem przy tym ;x Dostal bana , a po kilku godzinach "miszcz" stoi sobie sczesliwy w depo.
Zostal odbanowany za co ? ze sie przyznal ?
To od dzis kazdy ktory sie przyzna otrzymuje druga szanse !
Czyli mozemy jechac na bocie i wystarczy sie przyznac to nei zostaniemy za to ukarani ? URAAA
Tak rozumiem akcje z "miszczem miecza" ;x
Pozdro.

Slythia
13-06-11, 20:27
Spokojnie, zaraz się dowiem ocb.

sadysta
13-06-11, 20:27
Slythia, nawet Agri się chwalił na vt , że to on specjalnie sprowokował Nositasaki ,że byłaś ustawiona żeby go bezpodstawnie zbanować.
Nie wiem ile w tym prawdy, tak w ramach ciekawostki piszę ;]
@topic
Osobiscie jestem rozczarowany tym. Skoro on miał bota na leczenie + autotrain i został jeszcze w tym samym dniu odbanowany to jaki jest sens banować? Ja się jakoś pogodziłem z banem i czekam na unban a taki koleś sobie gra dalej, jakby nigdy nic.
Mam nadzieję, że Trav i Prakt to jakoś ogarną, bo inaczej nie widze daleszego sensu gry na Altaronie.

Pozdrawiam

ziomboy1101
13-06-11, 20:32
Jak to Prakt go zbanowal nie Slythia xD

I odbanowal xD

Luop
13-06-11, 20:34
Jak to Prakt go zbanowal nie Slythia xD

I odbanowal xD

Szkoda ze nie umiesz czytać gosciu, gdyż przeprosiłem Slythie bo wasz kolega już mi przekazał co gadacie :P

tenzuy
13-06-11, 21:23
Na prawdę was nie ogarniam.

Owszem nastąpiła dziwna sytuacja, ban/unban, whatever. Nie będę się w nią zgłębiać, ale była na tyle poważna, że należało się wyjaśnienie od strony administracji. Od ADMINISTRACJI!

Dlaczego od razu głównym podejrzanym jest źródło-wszelkiego-zła-Slythia, która (jak twierdzi) owego dnia się nawet nie logowała?

Proszę, wyjaśnijcie mi to.

Okocim
13-06-11, 21:37
To proste... Mg Slythia jest najaktywniejsza, od Slythi najłatwiej się czegoś dowiedzieć i najłatwiej na Slythię coś zwalić. Reykhyd odkąd został SG też często jest winny.

Luop
13-06-11, 21:43
Mysle ze sprawa wyjasniona. Prosił bym o zamkniecie tematu.