PDA

Zobacz pełną wersję : [dyskusja] Plan B vs BMF


Slythia
11-06-11, 10:03
Dyskusja na temat wojny Plan B vs BMF.

Przeniosłam posty z fragów.

sadysta
12-06-11, 12:25
te 2 screeny akurat z nudów dzisiaj zrobiłem :p

wastowanie Ogryza
http://img822.imageshack.us/img822/7624/fragd.jpg

Stary Bohater

http://img18.imageshack.us/img18/1940/trapikx.jpg
(http://imageshack.us/photo/my-images/18/trapikx.jpg/)

Mationus
12-06-11, 15:14
te 2 screeny akurat z nudów dzisiaj zrobiłem :p

wastowanie Ogryza
http://img822.imageshack.us/img822/7624/fragd.jpg

Stary Bohater

http://img820.imageshack.us/img820/2786/fragv.jpg

Na drugim screenie widac aktywnego bota na odliczanie magicznych sciana ban dla pana ;)

sadysta
12-06-11, 15:19
odliczanie?;oo

DavisX
12-06-11, 15:25
M wall timer? Nieładnie, nieładnie

bilsom
12-06-11, 15:26
ahahahha sadysta już usunął screeny edyt posta ahahahah nie wiem co na to administracja ale powinieneś bana dostać jak każdy kto dostał za używanie botów....

Lai jak już zakładasz temat z fragami z wojny to weź się za to dobrze, wstaw ogólny wynik wojny i wszystkie fragi obydwu gildii

Mervakis
12-06-11, 15:34
Edytował żeby dodać pytanie, na jego screenie jakoś nie ma żadnych cyferek :o

xahiv
12-06-11, 15:36
Z tego co się orientuję, to Slythia niejednokrotnie powtarzała, że screen to nie dowód, aczkolwiek też mnie ciekawi jak to się potoczy :)

Mationus
12-06-11, 15:47
Edytował żeby dodać pytanie, na jego screenie jakoś nie ma żadnych cyferek :o

No coz tak tak wszyscy tak na rpg boterow jedziecie a sami nie lepsi jestescie nie umiecie walczyc bez botow??

Screen zacytowany w moim pierwszym poscie i i mozecie zobaczyc po jakim czasie od mojego posta byl edytowany jego post administracja moze to dokladniej sprawdzic ze przed moim postem nie robil zadnych edycji i nagle po sie obudzil...

Tak screen to nie dowo ale fakty ktore przedstawilem wyzej juz sa dowodem na to ze cos jednak ma ten screen na rzeczy skoro nie potrzebowal edytowac posta przez 3h a po moim poscie juz musial to zrobic :D

bilsom
12-06-11, 15:54
ta z edytował posta po tym jak go z cytowałeś, ze screenów na pytanie "jaki ogólny wynik??" a potem znowu na te screeny z tym samy tekstem ale już bez "magicwall timer"

Mervakis
12-06-11, 15:55
Wstaw mi tu screena na którym stoisz koło m walla to dodam cyferki tak jak Ty.

bilsom
12-06-11, 16:02
dobra tak se tłumacz wiem że screena można sobie przerobić bo to nie problem ale sam czytałem to forum i widziałem co się działo po tym jak ten typ go z cytował od razu znikły screeny a żeby 5-10 minut później znowu je dodać - już samo to w sobie śmierdzi łajnem na odległość bez obrazy.

a co do tego ze możesz dodać cyferki to tak samo można je usunąć, ja tam wiem że bana i tak i tak nie dostanie bo screen to nie dowód ale dla mnie wszystko jest jasne :)

Mationus
12-06-11, 16:04
Wstaw mi tu screena na którym stoisz koło m walla to dodam cyferki tak jak Ty.

Tak probuj dalej moze to akurat sylthia tobie uwierzy ;);)

Ale jak pomysli i sprawdzi czasy edytowania postow ktore moze w panelu administracji to niestety wszystko wyjdzie na jaw ;)

hafcik
12-06-11, 16:04
jasne... nie dajecie rade, to pora na fejkowanie a moze noz ktos bana sobie wyrwie, bedzie nam lzej prawda?... dziecinada.

Mationus
12-06-11, 16:07
jasne... nie dajecie rade, to pora na fejkowanie a moze noz ktos bana sobie wyrwie, bedzie nam lzej prawda?... dziecinada.

Pewnie ladnie sie szkrobie po lebie ten typek od was ze byl taki glupi i dal takigo screena na forum i moze bana dostac ;) no coz poczekamy zobaczymy co mg z tym zrobia ;]

EDIT: w opcji panelu administracyjnego jest chyba mozliwosc zobaczenia posta przed jego edycja i po edycji wiec screen ktory zacytowalem powinien tam byc ;)

Brando
12-06-11, 16:12
Wiadomo że ss to nie dowód... ale w przypadku kiedy Ty chcesz go użyć jako dowodu przeciw komuś. Kiedy koleś sam daje ssa ze swojej postaci i widać na nim wszystko to powinno wystarczyć administracji.

Na forum istnieje coś takiego jak historia edycji, będzie w niej widać co koleś dał więc sprawa jest jasna... jednak co zrobi administracja? No cóż... zobaczymy czy prawo jest równe dla wszystkich czy nie :)

hafcik
12-06-11, 16:13
no ja wiele razy edytuje swoje posty poprawiajac bledy, ktore czesto robie... :)

Wicked
12-06-11, 16:25
Cóż.
Dwa inne zdjęcia są w poście i potem w edycji. Widać, że było przerabiane. Zdecydujemy co z tym zrobić jeszcze dziś, a nie ma reakcji już, teraz, zaraz, jako, że to dość nietypowa sprawa.
(Screen, forum, itp.)
Skończcie offtop, o sprawie już wiemy.

bilsom
12-06-11, 16:28
a więc wyszło szydło z worka

xahiv
12-06-11, 16:48
Zważywszy na dotychczasową postawę administracji odnośnie banowania za screeny, to prawdopodobnie skończy się na częstszym sprawdzaniu ów osobnika podczas expa i warów i próbie przyłapania go na bocie, auto heal czy coś, a to nawet w sumie dobre wyjście. Dziwne byłoby gdyby administracja nagle zmieniła swoją postawę odnośnie screenów. Już widzę te masowe tworzenie tematów z fake screenami by pozbyć się konkurencji po obu stronach :D

Mationus
12-06-11, 16:50
Zważywszy na dotychczasową postawę administracji odnośnie banowania za screeny, to prawdopodobnie skończy się na częstszym sprawdzaniu ów osobnika podczas expa i warów i próbie przyłapania go na bocie, auto heal czy coś, a to nawet w sumie dobre wyjście. Dziwne byłoby gdyby administracja nagle zmieniła swoją postawę odnośnie screenów. Już widzę te masowe tworzenie tematów z fake screenami by pozbyć się konkurencji po obu stronach :D

Nie chodzi o to czy oni go zbanuja za tego screena bo jest fake tylko ze administracja moze sprawdzic histori edytowanych postow i tam jest ow screen ktory jest edytowany i to nie zabiera duzo czasu ;) gdyz sam oskarzony mial taki screen w swoim poscie :D

bilsom
12-06-11, 16:52
tylko w tej sytuacji on sam sobie sprawił taki bonus nie zapominaj o tym :) nikt inny tego screena nie wysłał no chyba że będzie się tłumaczył młodszą siostra która na złość chciała mu zrobić :)

xahiv
12-06-11, 17:02
tylko w tej sytuacji on sam sobie sprawił taki bonus nie zapominaj o tym :) nikt inny tego screena nie wysłał no chyba że będzie się tłumaczył młodszą siostra która na złość chciała mu zrobić :)

Nawet jeśli sam wysyła, to przecież zawsze może powiedzieć, że specjalnie sobie wstawił cyferki nad mwallem. Nawet jeśli to będzie największe kłamstwo, to przecież w necie są setki screenów na których widać owego bota, który pokazuje czas trwania mwalli itp. Wystarczy wyciąć cyferki i wkleić na innego screena.
Niech np. pójdzie w zaparte, że zrobił to celowo, co zupełnie nie jest zabronione, bo nikt nie może mu zabronić przerabiać screenów i wrzucać ich na forum, to administracja ma związane ręce, bo nie ma podstaw żeby dać bana, bo niby za co? Za to, że przerabia swoje własne screeny? Phi, każdy to może robić, to nie jest zabronione. A nie udowodnią mu, że tego screena nie przerobił.
Każdy może dodawać do własnych screenów efekt używania bota, wklejać grafiki super przedmiotów, zwiększać liczbę swojego hp, mp, wszystko można zrobić.

Równie dobrze może stwierdzić, że pierw specjalnie wstawił przerobionego screena by obudzić internetowe trolle i wzbudzić zainteresowanie tematem, a gdy to się już udało, to wstawił oryginalny. Jak już wspomniałem, screen to żaden dowód, bez względu na to kto go wrzuca.

bilsom
12-06-11, 17:08
akurat kto w taką bajeczkę uwierzy gdyby tak było to by napisał to od początku a nie zaraz mervakis i hafcik w jego obronie stawali i pisali ze ten koleś co go z cytowal to fakea wstawił ale potem jak koleś napisał że istnieje możliwość podglądu edytowanych postów to już tacy waleczni nie byli ehh... sam sobie strzelił samobója

hafcik
12-06-11, 17:19
po pierwsze nie mam zamiaru sie juz wyklocac a po drugie jest to temat do podliczania statystyk z wojen a nie do rozmow. wiec dziekuje i prosze o nie pisanie juz wiecej.

xahiv
12-06-11, 17:20
akurat kto w taką bajeczkę uwierzy gdyby tak było to by napisał to od początku a nie zaraz mervakis i hafcik w jego obronie stawali i pisali ze ten koleś co go z cytowal to fakea wstawił ale potem jak koleś napisał że istnieje możliwość podglądu edytowanych postów to już tacy waleczni nie byli ehh... sam sobie strzelił samobója

No właśnie, najlepsze jest to, że nikt nie musi w tą bajkę wierzyć. Niech nawet wszyscy wiedzą, że takiego wspomagacza ma/miał, ale i tak nikt mu tego nie udowodni. Jeśli pójdzie w zaparte, to mimo tego, że doskonale wiesz, że z takiej pomocy korzystał, to nie udowodnisz mu tego. On stwierdzi, że specjalnie przerobił screena i dokleił czas, a Ty nie masz żadnych dowód że tego nie zrobił.
Jak pewnie wiesz (o ile się nie mylę), żeby kogoś ukarać, to trzeba zebrać wystarczające dowody na czyjąś winę, a screen niestety tym dowodem nie jest, bo każdy może go przerobić, nawet sam zainteresowany.

kaka
12-06-11, 17:26
Chociaż lubie sadyste, to imo TAKI screen to dla mnie dowód;) z tego powodu ze SAM go wrzucił, z mwall timerem, no ale nie życze mu bana za to;), btw okrbot czy elf?:D

Slythia
12-06-11, 17:29
Screen swojej postaci wrzucony na forum ze swojego konta z botem traktujemy jako przyznanie winy.

kaka
12-06-11, 17:56
sadysta kolejny oldschool player banned;D

blanko2222
12-06-11, 18:30
oldschool? Taki gracz sie nie zalicza do tego grona osób. Bot = bozia niedała rąk i tyle.Grasz na bocie jesteś zerem papapapapa

@down może i nie jest ,ale jaka pewność ,że nie używał czegoś więcej? A bez tego nie mógł grać? Nic więcej mu nie zarzuce bo niemam dowodów.

xahiv
12-06-11, 18:57
Screen swojej postaci wrzucony na forum ze swojego konta z botem traktujemy jako przyznanie winy.

No cóż pozostaje tylko zaakceptować decyzję Slythi.
Jednak takie pytanie: co jeśli naprawdę sobie sfejkował screena by rozruszać temat? Pytałaś go w grze o ten screen, żeby wyjaśnił? Chcesz go zbanować (no chyba, że już ma bana) bez żadnych dowodów, mimo, że do tej pory zawsze powtarzałaś (albo to może Kael), że screen to żaden dowód. Dziwna zmiana decyzji w tych ciężkich czasach :P

Rozumiem, że teraz na forum nie można wklejać fake screenów, bo będziecie banować postacie? Hmm naprawdę dziwna zmiana polityki i to tak nagle :)

voagar
12-06-11, 19:02
No cóż pozostaje tylko zaakceptować decyzję Slythi.
Jednak takie pytanie: co jeśli naprawdę sobie sfejkował screena by rozruszać temat? Pytałaś go w grze o ten screen, żeby wyjaśnił? Chcesz go zbanować (no chyba, że już ma bana) bez żadnych dowodów, mimo, że do tej pory zawsze powtarzałaś (albo to może Kael), że screen to żaden dowód. Dziwna zmiana decyzji w tych ciężkich czasach :P

Rozumiem, że teraz na forum nie można wklejać fake screenów, bo będziecie banować postacie? Hmm naprawdę dziwna zmiana polityki i to tak nagle :)

Albo jestes na tyle nierozgarniety zeby nie zrozumiec zaistnialej sytuacji, albo poprostu jest Ci na reke wprowadzanie takiego zametu.

xahiv
12-06-11, 19:31
Albo jestes na tyle nierozgarniety zeby zrozumiec zaistniala sytuacje, albo poprostu jest Ci na reke wprowadzanie takiego zametu.

Ależ ja doskonale rozumiem zaistniałą sytuację, tylko dziwi mnie ogólne podejście do tematu:

Od początku servera administracja twardo obstawała przy zasadzie "screen nie jest żadnym dowodem", a teraz nagle zmieniają swoją dotychczasową postawę i informują, że jednak screen jest dowodem.

To zupełnie tak jakby ustalali zasady pod własne zachcianki. Kiedy im nie pasuje, to nie akceptują screenów jako dowodów, kiedy jednak im się zachcę to ów dowód zaakceptują.

Moim zdaniem botowanie to delikatna sprawa i nie powinny iść bany za screeny, które fejkuje się w kilka minut. Skoro od początku utrzymuje się, że screen to nie dowód, to trzeba być w tym konsekwentnym do końca, a nie zmieniać zasady, bo taki mamy kaprys (sytuacja: ktoś wstawia screen na którym jestem ja i widać na nim bota, każdy krzyczy "fake", za chwilę ja wstawiam ten sam screen, każdy krzyczy "bana mu", a jaka jest różnica między screenami? żadna, więc na jakiej podstawie ban? na tej, że to ja wrzuciłem screen, a nie ktoś inny? Podrobiony screen będzie zawsze podrobionym screenem, bez względu na to kto go wrzuci dlatego banowanie gracza na podstawie screenów, to totalna głupota i do tej pory administracja miała podobne zdanie.

Hmm, skoro je zmienili, to albo zmądrzeli, albo zgłupieli...

Logiczne że jeśli np. jakiś gracz używa programu, który pokazuje mu ile trwa mwall, to używa też innych, nikt nie ściąga wspomagaczy dla 1 funckji. Należałoby raczej pochodzić za nim na expie, warze, sprawdzić czy nie botuje, zjechać go 1 hitem do 10hp (MG pewnie ma takie możliwości) i sprawdzić czy nie ma auto heal itp. Po prostu złapać na gorącym uczynku.

Slythia
12-06-11, 19:36
Wyjaśnij mi jedno.

Dlaczego ktoś miałby bawić się godzinę w paincie po to by przyznać się że używa bota!? W przypadku kogoś powód jest jasny - chęć wrobienia, lecz jak można chcieć samemu siebie się wkopać!? Gdzie tu logika?

Tak samo bana dostanie się za przyznanie się w grze/na forum do używania forum...

Kosiara
12-06-11, 19:42
http://uploadonline.pl/images/popcorn.gif

sadysta
12-06-11, 21:00
Bot = bozia niedała rąk
ta, timer = meega cziter wallhacker, god mode.
co mają ręce do timera? liczysz na palcach kiedy zniknie mw? czy jak?

oldschool? Taki gracz sie nie zalicza do tego grona osób.
A co ty o mnie możesz wiedzieć? Ja expiłem kiedy ty robiłeś nową postać, 0.

apropos
Byłem naprawdę wiele razy sprawdzany i ani razu nie było żadnego autoheala czy cave~shitu o czym SG Kael dobrze wie, bo to on mnie sprawdzał. Decyzja zapadła, honorowo się przyznałem, odpoczynek mi dobrze zrobi :rolleyes:
Na Altaronie nawet nie musiałem patrzeć na ten cały timer w sumie nie wiem po co go miałem włączony, bo jakby nie było Plan B to ogarnięci ludzie. ;)
Niech ten ban będzie przestrogą dla graczy którzy używają bardziej pomocnych wspomagaczy :)
I przestańcie się spinać, kto ma podniete niech sobie .... :p


peacee & wróce z wolnymi fragami ^^

blanko2222
12-06-11, 21:41
Zwracam honor bo się przyznałeś. Jak nie używałeś autoheala itp to jednak bozia dała rączki 3maj się

Mationus
12-06-11, 21:43
I po co była ta cala spina ze nie urzywales a screen ta fake?? oraz jak zwykle falszywa obrona twoich ziomali co moze swiadczyc ze nie tylko ty uzywasz nielegelnego oprogramowania do gry z twojej gildi ;)

Choratio
12-06-11, 21:48
hmm

nasza gildia jest wyjatkowo czesto sprawdzana w sprawie botow

SG Kael moze to z pewnoscia potwierdzic ze lubi nas odwiedzac i pytac "witaj, co tam?", itp

ja na przyklad dostalem od niego hita za 750 po czym odrazu mnie uleczyl za tyle samo ^^

siwyus
12-06-11, 22:15
@up

Ja to wgl myślałem, że jest ze mną cos nie tak jak drzwi na srodku expa zaczely sie same otwierac i zamykac ;p

Niestety ( lub stety) SG Kael już tak często mnie nie odwiedza. Chyba zrozumiał, że nie ma po co ;] Pozdro :)

Zembolx
13-06-11, 00:31
:) wizyty Kaela poprawiają mi humor xD

Van Taron
13-06-11, 00:44
:) wizyty Kaela poprawiają mi humor xD

Czasami stanę by komuś coś napisać i nagle jestem "posuwany" przez Kaela o kilka kratek :D hehe

Wicked
13-06-11, 03:25
Zaprzeczam plotkom, jakobym kogoś posuwał. A już na pewno nie facetów.

@odnośnie sprawy z SS'em

Jako, że to dość nietypowa sytuacja, to i nietypowe środki podjęliśmy. Miast typowego bana na 30 dni jak to zwykle jest przy bocie, w tym wypadku zostało wlepione 7. Głosy urażonych botowiczów - dajcie sobie spokój. Dowód w postaci screena był, ale gracz sam się przyznał do tego i wcale nie udawał, że jest inaczej. A z racji, że to taki strasznie okropny bot, co to niemal wszystko robił za niego (odliczanie, łał) i ze względu na inne okoliczności łagodzące, podjąłem decyzję o takim, a nie innym ukaraniu gracza. Podejrzewam, że starczyłoby i słowne upomnienie, niemniej sprawiedliwość być musi i dla jej dopełnienia taki, można by to tak ująć, symboliczny ban.

@topic,

Koniec offtopa. Sprawa wyjaśniona, nie poruszajcie już tego tematu, bo zwyczajnie nie ma po co.

Mervakis
13-06-11, 03:50
Godzina 4 rano massloga nie ma;/ (na forum pokazuje inną godzinę dodania posta). A tak na Was liczyłem BMF.

Karooleq
13-06-11, 08:05
own3d ^^ hah

EmaZiom
13-06-11, 09:50
aha, czyli możemy legalnie używać bota, puzniej trochę popłaczemy i powiemy że służył nam tylko do odliczania m wali, znam ludzi którzy dostali dostali bana za bota na leczenie, przyznali się do tego i jakoś nikt się nad nimi tak nie litował i nie skracał kary.

Plan Botów

Mationus
13-06-11, 10:23
A co to za roznica jakiej opcji z tego bota uzywal??

Bot to bot i powinien byc karany tak samo za kazda jego funkcje. Powinniscie brac przyklad z tibia oni sa konsekwentni w tym co robia.

A historia z przyznaniem sie do winy no kurde od teraz niech kazdy przylapany przyznaje sie bo zamiast 30 dni dostanie 7. No coz kazdego ots'a kreuje gm i jego reguły ktore w wiekrzosci przypadkow sa conajmniej dziwne ;)

Agri
13-06-11, 10:23
Kael, nie kończmy tego tematu jeszcze. Myślisz że jest taki bot który tylko i wyłącznie odlicza czas m walla i nie posiada żadnych innych funkcji ? Uświadomię Cię - NIE ma takiego bota. Sadysta z pewnością jechał na Elfie bądź Neo, czy co to tam teraz jest, bo na obecnym rynku botów słabo się orientuję. Ale mogę się założyć, że odliczanie m walla było tylko jedną z kilkunastu/kilkuset czynności które bot robił za Sadyste :).

Toku
13-06-11, 10:25
Odliczanie jest tylko jedną z funkcji bardziej rozbudowanego bota, którego pewnie wykorzystywano do innych celów... Ale proponuje zakończyć te pogadanki i poopowiadać co się na froncie dzieje :P

EmaZiom
13-06-11, 10:41
a za bota na robie run na ile dostane bana ? to też nic takiego
albo za bota na antyparala?
:> może powinniście zrobić jakąś tabele z karami skoro bot botowi nie równy

Nathaniel1991
13-06-11, 11:16
LEpiej sie wezcie za te kurwy z BMF, te chuje to dopiero boca... jajko pieniazek jajko pieniążek i nie mozesz ich przesunac... i mysla ze jak maja taki bot to sa ogary, otoż moi drodzy jak macie takie boty to jestescie NIE OGARY;) z botem to kazda psiuteczka umie grac :D

Pozdro !

Kael, nie kończmy tego tematu jeszcze. Myślisz że jest taki bot który tylko i wyłącznie odlicza czas m walla i nie posiada żadnych innych funkcji ? Uświadomię Cię - NIE ma takiego bota. Sadysta z pewnością jechał na Elfie bądź Neo, czy co to tam teraz jest, bo na obecnym rynku botów słabo się orientuję. Ale mogę się założyć, że odliczanie m walla było tylko jedną z kilkunastu/kilkuset czynności które bot robił za Sadyste :).

Sam ejdzie na elfie patolog a tu swiruje... idz ty pajacu padniesz jeszcze z 6 razy w ciagu jednego dnia to nabierzesz ogłady troche... pajac...

Obraza innego gracza. 5 punktów karnych dla Gryfindoru.
Rekhyd.

hafcik
13-06-11, 12:25
Miałem juz sie nie udzielac, ale.. masz jakies inne dowody, ze używał heala lub innych pomocy? NIE !? wiec o co wam chodzi? byl nie jednokrotnie sprawdzany, zawsze byl czysty. A co do ciebie Agri to potwierdzam skrypt na antypusha ;) moze Ciebie tez kiedys zlapia ;)

Mervakis
13-06-11, 12:42
To nie miała być dyskusja nt. botów co wg regulaminu skutkuje banem... bo jest zakaz pisania o tym, tylko to miał być temat odnośnie wojny, każdy kolejny post nie na temat powinien skutkować ostrzeżeniem.

ps. jak dla mnie wymienienie rodzajów botów, które tu działają przez Agriego jest równoznaczne z namawianiem do ich używania i należy mu się ban, ale ja tu nie mam nic do gadania.

Nathaniel1991
13-06-11, 14:14
Merv co ja CI poradze nie mam takiej cierpliwości jak ty mowie poraz kolejny. A jak jakas pajac antypusha ma i nie mozna go przesuwac to jest nie zgodne z zasadami, moim zdaniem jest nikim...

Wicked
13-06-11, 15:00
Jeśli ktoś z was chce podważać moją decyzję - zapraszam na PW.
Ktoś ma obiekcje do moich metod, uważa, że jestem stronniczy - zapraszam na PW do Prakta.
Nie będę kolejny raz tłumaczyć, skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem.
A z racji, że temat zamienił się na flejmowisko - zamykam.