PDA

Zobacz pełną wersję : [rekrutacja] Arkon Zbiera siły!


Arkon
28-03-15, 16:02
Witajcie!
Mam zamiar stworzyć nowy klan z dobrymi ludźmi, więc jeśli masz zamiar grać, masz ss, czy chcesz stworzyć klan - możesz zrobić to ze mną!

Poszukuję dwóch viceliderów z SS, oraz całej masy ludzi!
GRAMY!

a i jeszcze jedno, chętni na vice, może podać propozycje nazwy klanu.
jeszcze jedno! za spiny z innymi klanami są kary, oczekuję ludzi przestrzegających regulamin gry.

jakieś heheszki w tym temacie będę prosił o usuwanie.

joł.

CySiO
28-03-15, 16:16
Arkon, proponuję nazwę "Fani Rekerafiego" hahhaahahha. Nie no joke. Powodzenia :D.

Arkon
28-03-15, 23:04
propozycja ciekawa, lecz to nie to.
jak nie zbiorę ekipy w kilka dni odwołuje akcje, szukam osób grających popołudniu lub w nocy.

Arkon
29-03-15, 23:33
zamykać akcje?
może ktoś zaoferuje miejsce dla mnie w gildii? ;p

Mcree
30-03-15, 00:14
Arkonie!

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam ponownie na stare śmieci.

Na wstępie chciałbym krótko rozjaśnić sytuację.

Posiadamy niepisany sojusz z Czerwonymi Bananami Antyzagłady- mamy pewne ustalenia co do przyszłych polowań i wypraw na bossy, był nawet pomysł, żeby się połączyć, ale w sumie nie wiem czemu tak się nie stało. Oczywiście pomagamy sobie wzajemnie, choć wydaję mi się, że z naszej strony jest to chwilowo pomoc na zasadzie nie przeszkadzania.

Obecnie zbieramy się do zakupu Twierdzy Strażnika.

Nawiązując do mnie, nie oczekuj zbytniej aktywności ze względu na konieczność odrobienia "strat" w moich umiejętnościach, no i prywatnie się trochę pozmieniało.

Tyle :oczko:

Arkon
30-03-15, 00:25
Czy chcesz aby postać Arkon dołączyła do klanu Sleepwalkers.

ogólnie, chciałem znowu stworzyć własną gildie taką jak wtedy, gdy założyłem Strażników pierwszym vice byłeś Ty Hordan... tzn takim prawdziwym Vice, co dbał o ludzików, następnie się potoczyło dałem ci lidera, transferowałeś ludzi do SWS itd. nie widzę już żadnych sprzeciwów powrotu do Klanu w którym są osoby jeszcze z Strażników.

dołączyłem już do Sleepwalkers. Polecam klan, nie słuchajcie opinii innych sami sprawdźcie.