PDA

Zobacz pełną wersję : [rekrutacja] Envoys


Etna
25-03-15, 15:30
http://i.imgur.com/xVxFTjN.png

JESTEŚMY KLANEM NEUTRALNYM Do Klanu Rekrutacja Jest Otwarta Aczkolwiek Z Góry Uprzedzamy ,Nie przyjmujemy Graczy Którzy :
-Chcą uczestniczyć w wojnie
-Chcą Pekować

Tych którzy nie będą spełniać warunków neutralności Będą Automatycznie Wydaleni Z Klanu!!!


Członkowie gildi powinni również trzymać się razem, dbać o dobre imie gildi.
'Mocniejsi' gracze zawsze powinni pomagać tym 'mniej silniejszym'.


Rangi

Serafin - Anioł miłości, światła i ognia, Symbolicznie dotyczy wysublimowanego poziomu duchowego.Lider.

Regent - Zastępca Lidera

Cherubin - Strażnik gwiazd stałych, niebiański kronikarz, dawca wiedzy. . Gracze Którzy strzegą.

Tron - Przynosi sprawiedliwość. Symbolicznie dotyczy poziomu trudnych doświadczeń i wyzwań oraz niebezpieczeństw.

Archanioł - Opiekun ludzi i wszystkich rzeczy materialnych

Upadły Anioł- Gracze Których Przyjmujemy Na Próbę


Aby Dołączyć do klanu trzeba napisać podanie które wygląda tak:


-Jaki ma się Nick w grze:
-Profesja(jaką chcesz grać):
-Subprofesje Jakie będziesz robił:
-Dlaczego chcesz dołączyć własnie do nas:


Podania proszę pisać na forum

Jeżeli będą jakieś pytania proszę pytać.
Lidera ,Vice lidera na grzę lub na forum.
Postaramy się jak naszybciej odpisać :)

Dołączając sie do naszego klanu trzeba przestrzegać pewnej zasady:
Mianowicie gdy jesteśmy na expie i przyjdzie ktoś z dwóch głównych Klanów <Gang Albani> lub<Ranga> trzeba ustąpić puścić ich na exp jako że to są klany które prowadzą wojne a my jesteśmy na ich terytorium.

CySiO
25-03-15, 18:18
By zostać Klanem neutralnym musisz spytać o pozwolenie strony walczące. Także nie myśl o zapewnieniu neutralności członkom tego klanu. Jeżeli inne osoby to czytają. To także kieruje do innych klanów. Jedynie Hertagon jest postrzegany na razie jako klan neutralny.

begar321
25-03-15, 19:06
Jebać te wasze neutralności, na pvp nie ma tagiego czegoś . Byl ten reset to miałeś świadomie wybrać!!!
Edit.
Wogóle w tym klanie są postacie , które mają na swoim koncie zabójstwa więc?

Tron
25-03-15, 20:15
Fajna ranga, ten Tron :uśmiech4:

Etna
25-03-15, 22:00
Po pierwsze <nie miałeś > lecz miałaś
Po drugie wyrażaj się z kulturą .

A co do tego cytuje " na pvp nie ma takiego czegoś . Byl ten reset to miałeś świadomie wybrać!!!" Jak nie ma jak istnieje już Klan który jest neutralny i nikt nie czepia sie tego klanu Bo jest, tak mam na myśli Hertragon .

Dlaczego więc i ja nie mogę założyć takiego klanu z tego co przeczytałam na forum Hertragonu To przyjmują graczy powyżej poziomu 55 ,wiec dlaczego ja nie moge dać szansy nowym graczom którzy nie mają tego poziomu tylko mniejszy 10 czy 25 , którzy nie mają doświadczenia w tej grze .A co do zabójstw Klan powstał Dzisiaj żadna z postaci nie ma hunta nie wiem czy zauważyłeś ale to nasi gracze zostali zabici .
z wyjątkiem jednej aczkolwiek wyjaśniłam to i owo i ludzie wiedzą ze jeżeli chcą dołączyć do klanu nie mogą się huncić ani zaczepiać . Jeżeli taka sytuacja się wydarzy będą usuwani z klanu od razu i będą trafiać na czarną listę która będzie widnieć na forum.

Catthon
25-03-15, 22:08
Ograniczenie poziomowe ze strony jest jeszcze z przed resetu - obecnie jest to 20 poziom.
Tak czy siak jednak - rekrutację mamy zamkniętą a świat nienawidzi niszy :)

Powodzenia.

Walles
26-03-15, 01:13
Jebać te wasze neutralności, na pvp nie ma tagiego czegoś . Byl ten reset to miałeś świadomie wybrać!!!
Edit.
Wogóle w tym klanie są postacie , które mają na swoim koncie zabójstwa więc?

Doczekałem się :uśmiech8: w dodatku w wielkim Hertagonie są osoby które dość krótko przed restartem karciły biedne Collegium razem z bandą ch*ja (czyt.morgiana)

Zacznie ich zabijać gang albanii to pomogą Selbowi, zacznie ich zabijać Ranga to pomogą Złemu, prosta sytuacja wielce neutrale.

Avardian
29-03-15, 03:54
<Zwiadowca niepewnie przekracza próg budynku z herbem klanu Envoys>
-Halo, jest tu kto? <szepcze starając się nie być zbyt natarczywy>

<Po chwili w oddali usłyszał dźwięk kroków zbliżających się w jego kierunku i nagle jego uszy zostały pieszczone ciepłym "Witaj wędrowcze", a jego oczom ukazała się piękna, a zarazen silna kobieta mająca na sobie ciężką zbroję i lśniący miecz przy jej boku>

-Ja, ja... <onieśmielony pięknem damy przez chwilę miał problem z doborem słów> Ekhm, nazywam się Gres o Pani i chciałbym zasilić wasze szeregi.

<Wojowniczka bez słowa przyglądała się młodemu mężczyźnie od stóp po czubek jego kaptura po czym rzekła> -Ah tak, a dlaczegóż to miałabym Cię przyjąć do swego klanu?

<Speszony zwiadowca zawahał się chwilę po czym rzekł> Pani, jeśli mnie przyjmiesz obiecuję Ci bronić Twego honoru i towarzyszyć Ci w każdej nawet najtrudniejszej wyprawie.

-Powiedz mi, Gres <rzuciła twardym głosem> dlaczego właśnie ja? Dlaczego mój klan miałby dostąpić tego... honoru... <uśmiechneła się delikatnie> przyjęcia tak, jak sądzę po Twej posturze, silnego i zwinnego zwiadowcy?

-O Pani <odrzekł bez zajęknięcia Gres>, interesują mnie podróże, przygody, skarby! A wiele słyszy się, iż to właśnie Ty i Twoi kompani jak nikt inny specjalizują się w tego typu rozrywkach! Wybór był oczywisty, jeśli tylko pozwolisz, z dumą włożę herb Twojego klanu tu i teraz.

-Schlebiasz mi Gres, choć nie ukrywam, że to co mówisz jest prawdą. Powiedz mi jeszcze coś o sobie, muszę Cię lepiej poznać zanim podejmę taką decyzję. Wiec bowiem, że moi ludzie to zaufani wojownicy, którzy nie raz sprawdzili się w boju i nigdy nie splamili honoru tego klanu. A Ty? Jak czyste jest Twoje sumienie? Czy kiedykolwiek skrzywdziłeś bez powodu drugiego wojownika? <obdarzyła Gresa srogim spojrzeniem dając do zrozumienia, że zła odpowiedź momentalnie zakończy tą rozmowę>

-Nie o Pani! Jestem zwiadowcą, nie skrytobójcą! Nie splamiłbym swego honoru krzywdząc niewinnych ludzi! <stanął dumnie i nabrał powietrza próbując swą postawą dodać wiarygodności swym słowom>

-Dobrze zatem <odpowiedziała spokojnie kobieta>. Ja i moi doradcy rozważymy czy Twoja obecność w naszym gronie będzie dla nas korzystna. Lecz pamiętaj, mimo iż jesteśmy neutralnym klanem i szanujemy wszystkich bez względu na ich pochodzenie, zawód czy wiarę, to jednak jako przedstawiciel zakonu nekromantów będziesz pod ścisłą obserwacją. Nie da się ukryć, iż nieszczególnie darzę sympatią tych reprezentujących śmierć Nekromantów. Idź już <rzuciła obracając się i wracając do swoich obowiązków>. O naszej decyzji poinformujemy Cię wkrótce...

<Gres z lekkim uśmiechem na twarzy obserwował jak drobna sylwetka znika w cieniu po czym opuścił siedzibę klanu delikatnie zamykając za sobą drzwi>


TL;DR

Gres
Zwiadowca
Nekromanta (Alchemik?)
Interesuje mnie rozgrywka z naciskiem na przygodę i rozwój postaci. Jeśli możliwe stronię od walki z innymi graczami co nie znaczy, że jeśli trzeba będzie na ogień nie odpowiem ogniem.

Etna
29-03-15, 21:15
Dobrze Zatem ,po tak długiej i wyczerpującej rozmowie oraz próbach które przeszedłeś bez żadnych Większych Komplikacji Jestem Zobowiązana Do Przyjęcia Tak Dzielnego i Inteligentnego Wojownika Jak ty!

Wysyłam Więc Posłańca z Listem Potwierdzającym Przyjecie Do Naszego Klanu!

Avardian
29-03-15, 21:48
<Gres relaksował się popijając chłodny trunek gdy w oddali dostrzegł gońca z herbem klanu Envoys. Po cichu liczył, że ten zmierza właśnie do niego by obwieścić mu decyzję w sprawie przyjęcia go do klanu>

-Gres? <krzyknął głośno by przebić się przez tupot kopyt i szum powodowany przez ludzi wokoło> -Czyś Ty jest Gres, zwiadowca, który pragnął do nas dołączuć?

-Tak, to ja <odrzekł spokojnie, a jego oczy błyszczały się delikatnie oczekując dobrej nowiny>

-Przynoszę Ci wieści od naszej Pani. <wręczając mu kopertę dodał krótko> Powodzenia! <po czym zawrócił i poganiając swojego rumaka i czym prędzej udał się w kierunku swojej siedziby>

<Gres bez chwili zawahania otworzył kopertę licząc, że został on przyjęty. W zawartym kopercie liście ujrzał następującą treść:

Gres,

Gdy przekroczyłeś próg naszej siedziby bez żadnej zapowiedzi czy ostrzeżenia pomyślałam, że jesteś zaledwie kolejnym hultajem, który liczy na darmową strawę i schronienie w zamian oferując swoje ledwie użyteczne umiejętności. Niejeden już taki stawał w naszych drzwiach i choć nasz klan stara się pomóc jak może to jednak nie stać nas na to by troszczyć się o każdego kto tego potrzebuje. W trakcie naszej rozmowy zrozumiałam, że się myliłam i z biegiem czasu byłam coraz bardziej przekonana o Twojej wartości i potencjalnej przydatności w naszym klanie. Nasza rozmowa jakże krótka upewniła mnie w przekonaniu, iż przyjęcie Cię do naszego skromnego towarzystwa pozytywnie wpłynie na nasz rozwój i w związku z tym chciałabym Cię serdecznie powitać w naszych szeregach. Oczekuję owocnej współpracy i liczę, że już wkrótce znów się spotkamy.

Podpisano,
Przywódczyni oraz rada klanu Envoys

PS. W kopercie zamieszczam krótką notkę dla naszego krawca, który wyda Ci tabard z herbem naszego klanu. Noś go dumnie!

maciek99908
01-04-15, 19:59
-Jaki ma się Nick w grze: Szczyk
-Profesja(jaką chcesz grać): Mag
-Subprofesje Jakie będziesz robił:Posiadam elementaliste a druga nekromanta chyba ze rozgrywka zmieni sie bardziej w grupową to duchowny
-Dlaczego chcesz dołączyć własnie do nas:Ponieważ szukam klanu, który kładzie nacisk głownie na rozgrywkę drużynową, wspólne wykonywanie misji wypady na bosy itp. Jeżeli chodzi o walkę to jestem do niej ostatni, ponieważ jestem pokojowo nastawiony i trudno mnie zdenerwować ^^:uśmiech3:

Wszechwiedzacy
03-04-15, 17:03
-Jaki ma się Nick w grze: Wszechwiedzący.
-Profesja(jaką chcesz grać): Zwiadowca.
-Subprofesje Jakie będziesz robił: Nekromanta jako pierwsza. Nad drugą się jeszcze zastanawiam ale myślę że to będzie Elementalista.
-Dlaczego chcesz dołączyć własnie do nas: Poszukuje osób na wspólne hunty oraz lubię nawiązywać nowe znajomości. Nie rwie mnie do walki - nie mam zamiaru brać udziału we wojnie ani w żadnym pk pod dp.

Maciek
03-04-15, 17:25
-Jaki ma się Nick w grze: Wszechwiedzący.
-Profesja(jaką chcesz grać): Zwiadowca.
-Subprofesje Jakie będziesz robił: Nekromanta jako pierwsza. Nad drugą się jeszcze zastanawiam ale myślę że to będzie Elementalista.
-Dlaczego chcesz dołączyć własnie do nas: Poszukuje osób na wspólne hunty oraz lubię nawiązywać nowe znajomości. Nie rwie mnie do walki - nie mam zamiaru brać udziału we wojnie ani w żadnym pk pod dp.

Podanie napisane z innego konta niż tego na którym jest Twoja postać = ukrywa swoją prawdziwą tożsamość.

@edit: Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 1
Główna postać : Frerumbras

Hablyrn
03-04-15, 22:11
-Jaki ma się Nick w grze: Hablyrn
-Profesja(jaką chcesz grać): Mag
-Subprofesje Jakie będziesz robił: Nekromanta/Alchemik
-Dlaczego chcesz dołączyć własnie do nas: Szukam aktywnej grupy do gry.

Kulki
04-04-15, 01:24
-Jaki ma się Nick w grze: Bakcyl
-Profesja(jaką chcesz grać): Zwiadowca
-Subprofesje Jakie będziesz robił: Nekromanta/Alchemik
-Dlaczego chcesz dołączyć własnie do nas: Szukam ciekawej grupy do gry :uśmiech6:.

Mastach
04-04-15, 07:35
@Hablyrn - Collegium
Expil wczoraj z Fasolem.

Hablyrn
04-04-15, 09:11
co? z kim grałem?

Mastach
04-04-15, 11:27
No niestety, widzialem Cie wczoraj jak fasol blokowal Ci potwory na Raindar, akurat mnie mijaliscie :]

Hablyrn
04-04-15, 12:19
Chory jesteś ja tam robie misje, 30 lvlowi magowi blokał ghule to chyba się ładnie narąbłeś?

Jaki on ma nick?

sparrow40
05-04-15, 06:01
Witam wszystkich czytelników forum. Z racji że nasza gildia nie ma jeszcze kolorów stroju postanowiłem stworzyć takowe żeby nasza gildia się wyróżniała spośród graczy.

http://i.imgur.com/rrNq1TJ.png

_____________________________________________


http://i.imgur.com/Om2Ev2Q.png

_____________________________________________


http://i.imgur.com/mMlI7uW.png

_____________________________________________


http://i.imgur.com/VxeREk6.png

_____________________________________________

Wszystkich członków gildi proszę o zastosowanie kolorów klanowych. Dzięki =)

Hablyrn
05-04-15, 15:31
No niestety, widzialem Cie wczoraj jak fasol blokowal Ci potwory na Raindar, akurat mnie mijaliscie :]

Śmieszny gostek.

sparrow40
06-04-15, 02:33
http://i.imgur.com/xVxFTjN.png

Mocą udzieloną mi przez naszą przywódczynie, Serafin, ogłaszam najnowsze wyniki rekrutacji.


Na okres próbny przyjmujemy graczy:
-Szczyk

Następujące podania zostają odrzucone:
-Wszechwiedzący

Z wydaniem werdyktu w sprawie nastepujacych graczy chwilowo sie wstrzymujemy:
-Hablyrn
-Bakcyl

Ubi concordia ibi victoria

Podpisano:
Regent Safe Lite

Arnoldzio097
07-04-15, 21:36
-Wiek: 18 lat.
-Profesja oraz subprofesja/e: Twoja profesja to elitarny rycerz duchowny i elementalista.
-Twój nick w grze: Plastikowa Ciuciuruba
-Poziom postaci: 76
-Doświadczenie w grze: grałem pół roku przed restartem.
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chcę spokoju, zresztą klan to fajna sprawa na różne wyprawy na expowiska,bossy,questy itp. ,a tym bardziej jesteście nową gildią więc trzeba wspomóc ;]

Etna
08-04-15, 14:11
http://i.imgur.com/xVxFTjN.png

Mocą udzieloną mi przez naszą przywódczynie, Serafin, ogłaszam najnowsze wyniki rekrutacji.


Na okres próbny przyjmujemy graczy:
-Szczyk
-Refinirek

Następujące podania zostają odrzucone:
-Wszechwiedzący
--Plastikowa Ciuciuruba
-Hablyrn
-Bakcyl


Ubi concordia ibi victoria

Podpisano:
Regent Safe LitePo*każ się swo*jemu najgłębsze*mu stracho*wi; wte*dy strach tra*ci swoją moc, kur*czy się i zni*ka. A ty jes*teś wolny.

Mastach
08-04-15, 14:21
Jakim cudem gracz hablyrn czy cos takiego zostal przyjety skoro wyraznie napisalem, jak expil z fafasolem. //mhistyryan

Etna
08-04-15, 14:35
Nie! Nie są przyjęci wpisałam to nie tam Gdzie trzeba przepraszam za błąd:(
Jak zresztą można zauważyć że nie dałam im inva a ni nic z tych rzeczy .

makmej
08-04-15, 14:53
Tobie się Mastach nick pojebał btw :D

Walles
08-04-15, 15:09
Wszyscy jesteśmy Chrystusami

Arnoldzio097
08-04-15, 16:53
A można wiedzieć z jakiego powodu zostałem nie przyjęty ? i jakieś dowody ?

grrysikk
09-04-15, 17:59
Wiek: 16 lat.
-Profesja oraz subprofesja/e: Twoja profesja to rycerz duchowny. W przyszłości może ele lub alchemik jeszcze pewien nie jestem.
-Twój nick w grze: refinirek
-Poziom postaci: 33
-Doświadczenie w grze: Trochę grałem z przerwami ( kolo 3 lat może więcej)
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chciałbym poznać nowe znajomości, gra samemu to nie to samo co z kimś ;). Chęć do robienia questów, bicia bosów i wspólnych huntów :)

Etna
10-04-15, 05:51
A można wiedzieć z jakiego powodu zostałem nie przyjęty ? i jakieś dowody ?Napisałeś że chcesz do nas dołączyć bo jesteśmy nowa gildią i przyda nam się wsparcie a parę godzin pózniej złożyłeś podanie do Hertagonu skoro nie byłeś zdecydowany która gildia do ciebie bardziej pasuje odrzuciliśmy twoje podanie

Wiek: 16 lat.
-Profesja oraz subprofesja/e: Twoja profesja to rycerz duchowny. W przyszłości może ele lub alchemik jeszcze pewien nie jestem.
-Twój nick w grze: refinirek
-Poziom postaci: 33
-Doświadczenie w grze: Trochę grałem z przerwami ( kolo 3 lat może więcej)
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chciałbym poznać nowe znajomości, gra samemu to nie to samo co z kimś ;). Chęć do robienia questów, bicia bosów i wspólnych huntów :)


Podanie prosze napisać z konta na którym znajduje sie postać o nicku R:uśmiech4:efinirek

grrysikk
10-04-15, 06:28
Wiek: 16 lat.
-Profesja oraz subprofesja/e: Twoja profesja to rycerz duchowny. W przyszłości może ele lub alchemik jeszcze pewien nie jestem.
-Twój nick w grze: refinirek
-Poziom postaci: 33
-Doświadczenie w grze: Trochę grałem z przerwami ( kolo 3 lat może więcej)
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chciałbym poznać nowe znajomości, gra samemu to nie to samo co z kimś ;). Chęć do robienia questów, bicia bosów i wspólnych huntów :)

Etna
12-04-15, 17:40
Dnia Dzisiejszego O Godzinie 18:25 /18:30 Bezpodstawnie zaatakował Gracz O nicku Cebula
Gracza z naszego klanu o Niku Refinirek oraz Gracza o nicku Maniek .

mikeleplacido
12-04-15, 18:10
@up
To nie jest przypadkiem temat rekrutacji?

koki154
12-04-15, 19:39
Wiek: 22 lat
-Profesja oraz subprofesja/e:Czarodziej nekromanta w przyszłości raczej elementalista.
-Twój nick w grze: Sirion'death
-Poziom postaci: 30
-Doświadczenie w grze: Gram praktycznie od początku z długimi przerwami
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Nudno grać samemu, a wiadomo, że najlepiej gra się w ekipie. Poszukuje ludzi do wspólnych wypraw lub zadań ( :

Etna
13-04-15, 10:37
http://i.imgur.com/xVxFTjN.png

Ogłaszam najnowsze wyniki rekrutacji.


Na okres próbny przyjmujemy graczy:
-Myśliwy
-Sirion'death

Następujące podania zostają odrzucone:
-Wszechwiedzący
--Plastikowa Ciuciuruba
-Hablyrn
-Bakcyl
Powodzenia!

Przyjęci zostali
-Szczyk
-Refinirek

Dziękujemy Bardzo :)

Podpisano
Etna
"Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś"

Mysliwy
13-04-15, 16:09
Nick: Myśliwy
Profesja: Mag
Subprofecje: Elementalista/Nekromanta
Dlaczego chcesz dołączyć własnie do nas: Szukam towarzyszy do wspólnych przygód. Poluję na bestie, które są niebezpieczne a samotne wyprawy przysporzyły mi już zbyt wiele blizn. Celem moich łowów nigdy nie są ludzie, jednakże w obronie moich kompanów, gotów jestem odpowiedzieć ogniem z samych czeluści piekielnych zasięgniętym. Albowiem mimo mojego spokoju i niechęci do przemocy jestem nekromantą, gotowym zawezwać najmroczniejsze moce by ocalić tych których cenię.
Grałem na Altaronie 2 lata temu pod tym samym nickiem. Obecnie powróciłem zachęcony resetem na serwerze.
Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i będziemy mogli cieszyć się wspólną rozgrywką ;)

Klavi
14-04-15, 18:24
-Wiek: 21 lat.
-Profesja oraz subprofesja/e: Twoja profesja to rycerz duchowny.
-Twój nick w grze: Klavi
-Poziom postaci: 25
-Doświadczenie w grze: Grałem od samego początku serva tylko robiłem przerwy :) przed restartem miałem postać o takim samym nicku.
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Nie jestem osobą konfliktową, preferuje rozwiązywanie sporu za pomocą rozmowy a nie walki, gdyż walka jest domeną ludzi głupich, bo o wiele łatwiej jest kogoś udeżyć niż myśleć nad argumentem :D Oczywiście nie chciałem nikogo urazić ^^ W każdym razie z chęcią wstąpie do Envoys by pomagać innym członkom i wspólnie z nimi przeżywać wspaniałe przygody :)

sparrow40
14-04-15, 18:58
http://i.imgur.com/xVxFTjN.pngMoca udzielona mi przez nasza przywódczynie, Serafin, oglaszam najnowsze wyniki rekrutacji.


Na okres próbny przyjmujemy graczy:
-Klavi
-Deltha


Ubi concordia ibi victoria

Podpisano:
Regent Safe Lite

arwena95
14-04-15, 19:23
Wiek: 20 lat.
-Profesja oraz subprofesja/e: Rycerz. Jeżeli chodzi o subprofesje chcę zrobić Duch/Alchemik
-Twój nick w grze: Deltha
-Poziom postaci: 18
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Doświadczenie w grze: Praktycznie grałam od nowej edycji, lecz niestety z przerwami ale szybko się uczę.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć:
Chciałabym dołączyć do Envoys dlaczego?. Jest wiele powodów dlaczego. m.in.
Nie preferuje gry typu 'PK'. I nie mam zamiaru uczestniczyć w jakichkolwiek wojnach, a tym bardziej atakować bezpodstawnie innych graczy 'dla zabawy'
Chętnie poznam nowych znajomych którym mogę pomagać, jak i liczyć na ich pomoc.

Pozdrawiam :)

Irdorath
15-04-15, 15:24
Na serwerach PvP nie ma klanów neutralnych, jeśli chcesz przetrwać, walcz i pokaż swoją siłę.
Neutralność Hertagonu nie istniała, jedynie dotyczyła ona poszczególnych członków.

grrysikk
15-04-15, 15:51
Na serwerach PvP nie ma klanów neutralnych, jeśli chcesz przetrwać, walcz i pokaż swoją siłę.
Neutralność Hertagonu nie istniała, jedynie dotyczyła ona poszczególnych członków.

Ale czemu narzucasz że każdy ma się bić?(walczyć). Może nie każdemu podoba się stanie 2h przed bramą i czekanie aż ktoś wybiegnie. Mi osobiście w NPVP nie podoba mi się tylko to, iż nie można skilować na innych graczach. Ja osobiście staram się nie robić problemów nikomu ( z resztą jak cały klan) i w spokoju sobie expić. Nie mam pretensji do nikogo jeżeli wpadnie do po mnie na expa, jak sam mówisz PVP :oczko:.

PS: Chyba temat pomyliłeś :uśmiech6:

corkarypto
15-04-15, 16:48
To klany walczące decydują o tym czy dany klan jest neutralny, a nie to że sami chcecie tacy być. Pewnego dnia exority albo collegium wytną was w pień, i już wasza neutralność pójdzie w pizdu. Wiem co piszę.

Irdorath
15-04-15, 17:11
To klany walczące decydują o tym czy dany klan jest neutralny, a nie to że sami chcecie tacy być. Pewnego dnia exority albo collegium wytną was w pień, i już wasza neutralność pójdzie w pizdu. Wiem co piszę.

Lubię to........

grrysikk
15-04-15, 17:31
To klany walczące decydują o tym czy dany klan jest neutralny, a nie to że sami chcecie tacy być. Pewnego dnia exority albo collegium wytną was w pień, i już wasza neutralność pójdzie w pizdu. Wiem co piszę.

To nas wytną
PS : TO JEST TEMAT REKRUTACJI, A NIE ROZMOWY O NEUTRALNOŚCI....

Domitor
15-04-15, 18:59
To klany walczące decydują o tym czy dany klan jest neutralny, a nie to że sami chcecie tacy być. Pewnego dnia exority albo collegium wytną was w pień, i już wasza neutralność pójdzie w pizdu. Wiem co piszę.

Klan walczący decyduje czy będzie ich bił czy nie a o neutralności decyduje gildia czy będzie pomagać którejś ze stron czy też nie,a skoro tak cie to bolii że grupka ludzi razem sobie expi to ich zacznij zabijać skoro są dla ciebie zagrożeniem

poiuyt321
19-04-15, 09:32
Wiek: 18 lat.
-Profesja oraz subprofesja/e: Zwiadowca - w przyszłości zakładam Nekromantę, co do drugiej nie jestem pewien.
-Twój nick w grze: Dylan
-Poziom postaci: 10
-Doświadczenie w grze: Rok
-Czy posiadasz mikrofon: Tak
-Chciałbyś do nas dołączyć: Lubię nawiązywać nowe znajomości, pomagać w różnych questach oraz chodzić na wspólne hunty. Gra samemu to nie jest to co w dobrym Teamie.

kierka12345
22-04-15, 19:31
-Jaki ma się Nick w grze: Sir Kierka
-Profesja(jaką chcesz grać): Rycerz
-Subprofesje Jakie będziesz robił: Duchowny, Alchemik
-Dlaczego chcesz dołączyć własnie do nas: Szukam ciekawej grupy do gry oraz dużo chcę pomagać dla gildii tyle ile będę mógł.

sparrow40
25-04-15, 20:37
http://i.imgur.com/xVxFTjN.png


Mocą udzieloną mi przez naszą przywódczynie, Serafin, ogłaszam najnowsze wyniki rekrutacji.


Na okres próbny przyjmujemy graczy:
-Sir Kierka
-Dylan
-Sforax


Ubi concordia ibi victoria

Podpisano:
Regent Safe Lite

3524877
25-04-15, 22:54
Wiek: 16 lat.
-Profesja oraz sub profesja/e: Rycerz - Nekro chce zrobić alch.
-Twój nick w grze: Sforax
-Poziom postaci: 37
-Doświadczenie w grze: 4 lata
-Czy posiadasz mikrofon: Tak
-Chciałbyś do nas dołączyć: Szukam jakieś gildii neutralnej gdzie spędzę dużo czasu i gdzie będziemy współpracować gra team-owa.

paradooxx
01-05-15, 19:59
-Wiek: 19 lat.
-Profesja oraz subprofesja/e: Zwiadowca. Będę robił Nekro/Alch.
-Twój nick w grze: Paradox
-Poziom postaci: 17
-Doświadczenie w grze: 261RP na rl Tibi, a tu grałem przed resetem 1-2 miesiące.
-Czy posiadasz mikrofon: Tak.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Głównie dla tego, że gra solo mnie nudzi. ^^ Do tego nowe znajomości etc. :)

Bialy Czarodziej
02-05-15, 11:18
-Wiek: 20 lat.
-Profesja oraz subprofesja/e:Czarodziej. Będę robił Elem/Duch.
-Twój nick w grze:Biały Czarodziej
-Poziom postaci: 26
-Doświadczenie w grze: 222ek na rl Tibi, a tu grałem przed resetem pół roku
-Czy posiadasz mikrofon: tak i słuchawki :D
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć:
Nudno gra się solo
Znam mapę, mogę się przydać
nie chce walczyć

Etna
02-05-15, 11:38
http://i.imgur.com/xVxFTjN.png
Na okres próbny przyjmujemy graczy:
- Paradox
- Biały Czarodziej

Ubi concordia ibi victoria

Podpisano:
EtnaPokaż się swojemu najgłębszemu strachowi; wtedy strach traci swoją moc, kurczy się i znika. A ty jesteś wolny.