PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejny błąd...


empty335
10-06-11, 16:52
Kolejny bląd związany ze staminą. Ogólnie błąd za błędem, a mianowicie, mając staminę 41:16 wylogowałem się z gry około 18~. Logując się teraz o 18 czyli po 2 godzinach, mam staminę 41:17. Minutka staminki aż 2 godzinki? :)

Mervakis
10-06-11, 17:23
Stamina tutaj regeneruje się bardzo wolno, nie wspominając o dodatkowej staminie jeśli nie było Cię 2h a 1h godzina extra staminy regeneruje się 12h to wychodzi że powinno Ci się zregenerować 10 minut (wg. przyrostu staminy w tibii), szczerze nie widzę różnicy między minutą a 10 minutami expienia bo za ten czas i tak mało wbijesz, przypadkowe uderzenie wilka po drodze na expa i 2 minuty papa.

Choratio
10-06-11, 17:29
Coś czytałem że w Tibii stamina zaczyna rosnąć dopiero po półtorej godziny od wylogowania czy coś takiego



no prawie

w rl tibii od 0 do 40h staminy rosnie 1h staminy przez 3h bycia offline
od 40:01 do 42h rosnie 1h staminy przez 12h bycia offline

stamina zaczyna sie regenerowac po 15 minutach bycia offline

co nie zmienia faktu ze premium stamina jest tu strasznie zbugowana

Mationus
10-06-11, 17:57
Coś czytałem że w Tibii stamina zaczyna rosnąć dopiero po półtorej godziny od wylogowania czy coś takiego


uhahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha hha


Sory musiałem xDDDD

Post nie wniósł nic do tematu, poza zalążkiem flejmu. Ostrzeżenie.
Rekhyd.

empty335
10-06-11, 18:31
xDDDDD jak przeczytałem własny post to sie uśmiałem... Nie chodziło mi o to, że wylogowałem się o 18, tylko o 16 ^^.

Choratio
10-06-11, 19:11
to wedlug moich obliczen przez te 2h powinno Ci przybyc 8-9 minut

ale jak sie zalogowales to dzieki bugowi moglo Ci zabrac kilka minut ;x

siwyus
10-06-11, 19:44
Ja o 7 rano miałem 41.27 staminy, po ponownym zalogowaniu około 15 (czyli 8h offline) miałem- 41.49... Nie wiem czy to tak ma być ale według mnie to jednak trochę wolno.

Choratio
10-06-11, 21:27
powinno dojsc okolo 40 minut

mysle ze jest to spowodowane tym ze odrazu przy zalogowaniu zostales okradziony z premium staminy!
ciekawe kto to kradnie! krasnoludki? moze elfy?? albo szczury???

ja sobie dzis policzylem ze o godzinie 00:00 powinienem miec rowno 42h staminy...
zobaczymy czy tak bedzie...

piotrek09i
10-06-11, 23:20
Czy administracja to poprawi? Ludzie zgłaszają tyle błędów, bugów a wy nie raczycie zrobić jednej małej aktualizacji

Van Taron
11-06-11, 03:00
Beta testy były a więc skoro gra ruszyła, wszystko jest okej.

Jakie błędy!? O Czym WY MÓWICIE !

Dzisiaj się zalogowałem tak o 18, miałem wytrzymałość 41.46, ale niestety musiałem zrobić coś innego, więc wylogowanie się było koniecznością.
Minęło tylko pół godziny, loguję się.... a tu nagle.... 41. 16 Wytrzymałości :) Mmmm <33

Slythia
11-06-11, 07:50
Beta testy były a więc skoro gra ruszyła, wszystko jest okej.

Jakie błędy!? O Czym WY MÓWICIE !

Dzisiaj się zalogowałem tak o 18, miałem wytrzymałość 41.46, ale niestety musiałem zrobić coś innego, więc wylogowanie się było koniecznością.
Minęło tylko pół godziny, loguję się.... a tu nagle.... 41. 16 Wytrzymałości :) Mmmm <33
Czy naprawę liczysz, że napisanie tego po raz x cokolwiek przyspieszy? Przecież tak rzadko przypominacie nam o tym błędzie, że zdążyliśmy zapomnieć...

Spoon
11-06-11, 08:56
Slythio, mam wrażenie, że Van Taron po prostu zaczął powielać Twój styl pisania postów do graczy. Cóż to za styl? Tona sarkazmu z dodatkiem kupy pytań retorycznych i wiadra żali o to, że śmiemy Wam zwracać uwagę. Błąd ze staminą jest bardzo poważny, bo niweluje korzyści wynikające z posiadania statusu szlacheckiego!

Slythia
11-06-11, 09:03
Ciągle o tym pamiętam. Jakby to było takie proste to już dawno byłoby naprawione. A, że nie jest... cóż, to chyba świadczy samo za siebie. Ciągłe przypominanie o tym w grze, na forum, na forum i jeszcze raz na forum robi się zwyczajnie nudne...

Nie chodzi o to, że nie macie zgłaszać błędów, lecz na co zgłaszać jeden błąd x razy przez jedną osobę? Naprawdę, potrafimy czytać. Staram się załatwić naprawienie tego błędu, lecz takie wypowiedzi spowodują w końcu 'pierdolę, nie robię, tak ma być'.

@down
'Jakby to było takie proste to już dawno byłoby naprawione.'

Kosiek
11-06-11, 10:06
Slythio, w tym momencie zadam bardzo ważne pytanie: czy Wy ten błąd już naprawiliście i ze złośliwości czekacie na tę Waszą Cudowną Aktualizację, czy sami jeszcze nie wiecie jak to poprawić? :F
Tak, to ma ogromne znaczenie. Ponieważ, o ile dobrze pamiętam, jak mnie uczyli na informatyce, błędy się poprawia od razu (bo przecież aplikacja z bugiem traci funkcjonalność), a nowe rzeczy można dodać potem...

Maffy
13-06-11, 18:01
Łatwe czy trudne co to za różnica? Ludzie za to PŁACĄ! Wy za to macie pieniądze duże/małe nie wiem, ale macie. Dlatego moim zdaniem ten błąd jest niedopuszczalny! Właśnie się wlogowałem po godzinie przerwy i jedyne moje słowo ku... (domyślcie się). Czy poważne jest brać pieniądze za coś, co nie działa? o.O

Ktoś może mnie zhejtować, że 1h w tą czy w tą, ale ja stosunkowo mało gram i nie mam cały czas 10h staminy, albo jeszcze mniej, więc robi mi to różnicę OGROMNĄ.