PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedam ss


lobuz87
20-03-15, 18:23
Na sprzedaż mam 3 dni SS cena do uzgodnienia. Oferty składać proszę poniżej. Jeśli cena mnie nie zadowoli to nie będą negocjacje brane pod uwagę :uśmiech2:
Łapać w grze lub prywatnie.

Rotni
21-03-15, 08:14
Jestem w stanie dać Ci 10 tysięcy miedziaków. Jeśli jesteś zainteresowany, odezwij się proszę w grze.

Shrime
21-03-15, 11:56
1,2 talara ;)
Fenrir Greyback

Legkan
22-03-15, 09:08
niepolecam, łobuz zabłysnął kradzieżami na tego typu pieniądze na starym altaronie.

lobuz87
22-03-15, 13:23
Legkan sam dałeś dobrowolnie więc nie stękaj i nie płacz bo dalej masz łzy w oczach od tej kwoty, że zębami zgrzytasz haha

Legkan
22-03-15, 14:54
spokojnie, Twoja niemożność rozgrywki jest warta tej kwoty

lobuz87
22-03-15, 15:01
Te Twoje gadanie i Twoja niemożność sprowadza się do tego, że każdy śmieje Ci się prosto w oczy bo dyskutujesz jak ciota i nie możesz przestać myśleć o tym bo widać, że Tobie gra na głowę zwaliła cały świat.

Legkan
22-03-15, 15:16
nikt mi się nie śmieje prosto w oczy, bo śmieją się tylko pionki w przeciwnym teamie (oczywiście tylko po cichu, abym nie słyszał), które padają ku chwale artezona coby mógł dać loga. Jeszcze raz niepolecam, złodziej.

Rotni
22-03-15, 16:35
Sam przyznałeś się do kradzieży, więc dla mnie jesteś złodziejem i nie można Tobie zaufać, dla większości społeczności jesteś skreślony z góry.

Walles
22-03-15, 16:37
Sam przyznałeś się do kradzieży, więc dla mnie jesteś złodziejem i nie można Tobie zaufać, dla większości społeczności jesteś skreślony z góry.

Dobrze że zaznaczyłeś dla większości bo dla takiego legkana np. morgian to przyjaciel :uśmiech7:

Legkan
22-03-15, 16:42
szkoda, że Casual tak często gęsto zapomina, że talary Trannitisa były stworzone poprzez błąd gry, a Morgian odrobił to co zainwestował w team, który następnie poszedł do Collegium nieprzejmując się tym, że osoba, która się dla niego poświecała - nie została zaproszona. Odrobił zainwestowane pieniądze.
Casual, ciebie w tej historii nie ma, przypierdalasz się byle się przypierdolić, masz po prostu... obsesję na punkcie Morgiana i wstydzisz się przyznać :<

Walles
22-03-15, 16:43
Ty serio jesteś tak przyjebany że wysłuchałeś morgiana wersji o talarach tranitisa i nic po za tym? a opowiedział tobie łaskawie jak przez 2 lata opierdalał ludzi na pacc i konta?? czy zapomniał.. jesteście siebie warci banda cwela.

PS. nie mogę się doczekać aż i ciebie oskubie :uśmiech7: :uśmiech7: :uśmiech7: