PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Łaczenie misktur w stosy


Krzychu2
10-06-11, 13:46
Przekonajmy się czy większość graczy jest za łączeniem mikstur ze sobą czy nie :) Proszę nie wypowiadać się w tym temacie tylko udzielać się w ankiecie, którą mam nadzieje uda mi się zrobić :D

siwyus
10-06-11, 13:50
Dla mnie może to być np. umiejętność dla alchemika, ale to też tak do max 10.

Mervakis
10-06-11, 17:44
Nie, chyba że kosztem dużo większej wagi zestackowanej ilości potów.

Sosna
10-06-11, 18:30
mi to obojętne :p niczego to nie zmieni praktycznie. Odejmie tylko wagę tych 4-5 plecaków :p

Tomek119
10-06-11, 19:00
Moim zdaniem byłoby dobrze, aby po użyciu potka znikała fiolka, zdania na ten temat mogą być różne, ale ja i tak zostanę przy swoim pomyśle :(


@down&2xdown
Ehh :p nie to że "chcemy" tylko tak ja bym skromnie chciał \o/ też czasem sprzedaję fiolki... ale już ok, nie ciągnijmy mojej propozycji :3

Choratio
10-06-11, 19:03
no bez przesady
chcecie potionow po 100 i zeby znikaly po uzyciu to zapraszam na otsy 8.6+


ma zostac tak jak jest!

Mervakis
10-06-11, 19:03
Niższopoziomowe postacie, którym potrzebna jest kasa chodzą do alchemików i sprzedają puste fiolki,kolby i bańki, więc znikanie ich automatyczne jest niezbyt dobrym pomysłem.

Krzychu2
10-06-11, 20:12
no bez przesady
chcecie potionow po 100 i zeby znikaly po uzyciu to zapraszam na otsy 8.6+


ma zostac tak jak jest!

Chcecie? Jeśli jedna osoba napisała to nie znaczy że wszyscy tego chcą!!! A tak poza tym prosiłem żeby nie wypowiadać się w tym temacie ale patrze moja prośba nie została wysłuchana :(

Choratio
10-06-11, 20:49
ok sorki

CHCECIE - do osob ktore sa za w tym temacie

"ma zostac tak jak jest!"

zamiast ma - powinno

Van Taron
10-06-11, 21:07
Puste Zlewki, Puste fiolki/kolby/bańki powinny się łączyć i wszystkie mikstury.

Albo jak jesteście za realistyką to dajcie do... 50 w slocie? :D

I tak już można mieć 100 steków, co jest mało realistyczne.

Stocki powinny się grupować, jak chcecie nam zabrać miejsce to od tego jest udźwig, ewentualnie usuńcie udźwig i zróbcie ograniczone stoki.

Tron
10-06-11, 21:19
ewentualnie usuńcie udźwig i zróbcie ograniczone stoki.

Zdajesz sobie sprawę, że to jest głupi pomysł? Nie róbmy z Tibi Diablo.

Van Taron
11-06-11, 02:52
Zdajesz sobie sprawę, że to jest głupi pomysł? Nie róbmy z Tibi Diablo.

W Takim razie zlikwidujcie PNY i come back TIBIA :D

Krzychu2
18-06-11, 12:08
Zachęcam resztę graczy do głosowania, którzy nie brali udziału jeszcze w tej ankiecie :) Czekam na 40 kliknięć i będę uważał tą ankietę za zakończoną ;)

Kelo
18-06-11, 12:16
Oczywiście, że jestem przeciwny temu... To nie jest jakiś fun serwer, skupia się na realizmie - ot choćby NPC. Dlatego łączenie mikstur w stosy czy znikanie fiolki absolutnie odpada... Jedzenie łączy siew stosy ponieważ jest to absolutnie niezbędne dlatego tez było to możliwe w zwykłej tibii od dawien dawna kiedy to jeszcze była to gra RPG.

Krzychu2
18-06-11, 15:03
Oczywiście, że jestem przeciwny temu... To nie jest jakiś fun serwer, skupia się na realizmie - ot choćby NPC. Dlatego łączenie mikstur w stosy czy znikanie fiolki absolutnie odpada... Jedzenie łączy siew stosy ponieważ jest to absolutnie niezbędne dlatego tez było to możliwe w zwykłej tibii od dawien dawna kiedy to jeszcze była to gra RPG.

Dla mnie wszystkie serwery nawet z rl tibii są for fun, bo gram dla zabawy, a nie dla chuj wie czego :D Skupia się na realizmie ? Nie wiedziałem, ale dzięki że napisałeś bo bym sam nigdy na to nie wpadł 8) Poza tym pamiętasz może czasy gdy nie było można było łączyć np. serów? Chyba że ser to nie jedzenie to przepraszam za pomyłkę ... I zachęcam do głosowania jak i wcześniej to robiłem, a nie pisania pierdoł za przeproszeniem.

Dynd
18-06-11, 17:55
Jestem na nie ale jak już by miało to być to tak jak kolega powiedział, że tylko alchemicy i tylko max 10 było by najlepszym rozwiązaniem.

deamonq
20-06-11, 06:06
Przeciesz nic by nie znikało... Po prostu potki by były a filolki by sie tworzyła nowa kupka jak na real tibi... co wy na real nie graliscie nie wiecie jak to jest???:\ łączenie potek by bylo baardzo dobrym pomyslem.

487596
20-06-11, 07:49
wystarczyło by żeby było można kupywać potki w plecakach np. Kupię 3 plecaki mikstur many.

Slythia
20-06-11, 11:47
Plecaki - nie. Co za problem automatycznie je sobie ułożyć?

Łączenie jak w Tibii - nie. Być może alchemicy dostaną jakieś dodatkowe możliwości, lecz to wszystko jest jeszcze kwestia do przemyślenia.

Krzychu2
20-06-11, 12:18
Plecaki - nie. Co za problem automatycznie je sobie ułożyć?

Łączenie jak w Tibii - nie. Być może alchemicy dostaną jakieś dodatkowe możliwości, lecz to wszystko jest jeszcze kwestia do przemyślenia.

Jak nie łączenie potów to zróbcie jakieś np. nowe mikstury w beczkach, które będą miały po 20 łyków i będzie je można kupić na Ankardii po wykonaniu misji 8)

Wiked[KaZ]
20-06-11, 14:47
Jak nie łączenie potów to zróbcie jakieś np. nowe mikstury w beczkach, które będą miały po 20 łyków i będzie je można kupić na Ankardii po wykonaniu misji 8)
Dosyć niezły i dobry pomysł nawet by wypaliło

jakub00s
20-06-11, 19:50
Jak nie łączenie potów to zróbcie jakieś np. nowe mikstury w beczkach, które będą miały po 20 łyków i będzie je można kupić na Ankardii po wykonaniu misji 8)

Bardzo dobry pomysł, fajne byłoby takie urozmaicenie gry ;)

Nathaniel1991
20-06-11, 20:35
pomysl jest bez sensu...

Krzychu2
20-06-11, 22:58
pomysl jest bez sensu...

Pomysł jak pomysł dla jednych się podoba dla innych nie, lecz jest na pewno bardziej sensowny niż twoja wiadomość :)

masaty
26-06-11, 11:47
Dla mnie może to być np. umiejętność dla alchemika, ale to też tak do max 10.

Jak dla mnie to powinna być umiejętność dla wszystkich

Gram Wojownikiem i wiedzę że to jest dla mnie i innych trud bez ich łączenia

tzn. mikstury życia

Zagłosowałem na "Obojętnie"

Mervakis
26-06-11, 12:04
To zamiast mikstur używaj, UHów i niech Ci alchemik je połączy >.>

Kosky
27-06-11, 08:45
sonda i tak nie odda stanu faktycznego rzeczy. To administracja powinna zrobic sondę, w której udział wzięli by gracze o poziomie np. 20, 30 lub wyższym aby uniknąć robienia fałszywych kont z 1-lvlową postacią aby tylko zagłosować.

Caveki
01-07-11, 19:02
Uwazaj bo ktos na pewno robil 30 kont by zaglosowac w takiej ankiecie chociaz jej wyniki nie zadecyduja czy zostanie wprowadzona taka zmiana.

Krzychu2
06-08-11, 09:41
Plecaki - nie. Co za problem automatycznie je sobie ułożyć?

Łączenie jak w Tibii - nie. Być może alchemicy dostaną jakieś dodatkowe możliwości, lecz to wszystko jest jeszcze kwestia do przemyślenia.

Czekałem na abdate z myślą że coś jednak zrobicie w tej sprawie ale się zawiodłem ;)
Nie widzę żebym dostał alchemikiem jakieś dodatkowe możliwości związane z łączeniem mikstur, więc chyba nic już nie dodacie w tej sprawie??

wlatcapro
06-08-11, 19:43
OMG. Nigdy nie graliście w rl tibie. Jeśli sie by uzywało stackowanych potów to zostawał by flakonik..

Greengo1
06-08-11, 21:17
Nie podoba mi się ten pomysł. Ma być trudno a nie dziecinada jak na noobskich otsach Evo.
[Moim zdaniem jest załatwo, powinni chociaż usunąć runy i poty na hotkejach.
To oczywiście tylko moje zdanie]

Krzychu2
06-08-11, 23:29
Nie podoba mi się ten pomysł. Ma być trudno a nie dziecinada jak na noobskich otsach Evo.
[Moim zdaniem jest załatwo, powinni chociaż usunąć runy i poty na hotkejach.
To oczywiście tylko moje zdanie]

Nikt Ci nie karze używać hotkeyów :p To Twój własny wybór :D

Greengo1
07-08-11, 00:01
Nikt Ci nie karze używać hotkeyów :p To Twój własny wybór :D

no mój wybór , ale nie używanie hotkey na serwie gdzie jest taka możliwość było by conajmniej śmieszne >:

irwin546
07-08-11, 01:51
Mikstury - nie.
flakoniki, butelki - koniecznie.

sebastianix
07-08-11, 13:10
przestańcie, jest dobrze tak jak jest :p tibi nie róbmy ;d

Krzychu2
07-08-11, 14:10
przestańcie, jest dobrze tak jak jest :p tibi nie róbmy ;d

Jak można z tibii zrobić tibię :D
Nie musi to być koniecznie łączenie mikstur ale coś co by w pewnym stopniu to zastąpiło. Większy porządek by się zrobił :) a nie po 40 plecaków trzeba nosić na miksturki hah. A co będzie później po 100 plecaków??? Nawet słoń by tyle nie udźwignął :)

Mervakis
07-08-11, 14:14
Dlatego ustawimy capa na 200 na stałe łooooooo i uniesiesz 2 plecaczki i po kłopocie, fajnie? :o

Krzychu2
07-08-11, 14:19
Dlatego ustawimy capa na 200 na stałe łooooooo i uniesiesz 2 plecaczki i po kłopocie, fajnie? :o

Ustawimy? Nie wiedziałem że możesz sobie zmieniać na serwerze co Ci tylko się podoba i decydować za innych. Ty i tak siedzisz w dp to Ci porządek w plecaczku nie potrzebny ;)

Mervakis
07-08-11, 14:24
Pojęcie sarkazmu znasz? Server nie będzie dążył w kierunku tibijskim, otrzymaliście już odpowiedź, że nic takiego nie zostanie wprowadzone...

konradowalkero
07-08-11, 19:08
Jak można z tibii zrobić tibię :D
Nie musi to być koniecznie łączenie mikstur ale coś co by w pewnym stopniu to zastąpiło. Większy porządek by się zrobił :) a nie po 40 plecaków trzeba nosić na miksturki hah. A co będzie później po 100 plecaków??? Nawet słoń by tyle nie udźwignął :)


Normalnie nie robia tibi z tibi bo to jest Altaron kiedy wy to zrozumiecie. Znacie takie gry jak Baldurs gate i Icewind Dale?? Sa zrobione na tym samym silniku. Maja taka sama grafike i mechanike. Ale maja inna historie. I dlatego Icewind dale nazywa sie Icewind dale a nie Baldurs gate tylko w zimie (albo jak wy to mówicie Altaron to jest tibia tylko że po polsku lol)

Kosky
07-08-11, 19:26
Nie wiem na ile wam przypadnie do gustu ten pomysł:
W pewnej grze podobnej do diablo (nie pamiętam tytułu) kupowało się potiony, które miały przykładowo :
1-20 lv = 200hp
20-40 lv = 300hp
40-60 lv = 400hp
60-80 lv = 500hp
80-100 lv = 600hp
100-150lv = 1000hp
150-200lv= 2000hp
Działałoby to tak:
Jest sobie typek na 60 lvlu, ma 1k hp na maxie. W trakcie walki stracił nagle 350 hp (zostaje mu 650hp). Uzywa mikstury nowej nie śmiganej 500 hp - dodaje mu 350 hp (dorównuje do maxa) a w buteleczce zostaje łyków na tyle, by uzupełnić jeszcze 150 hp. Kolejny cios za 300. Postać ma 700 hp. Łyka używanego potka za 150 i z nowej buteleczki wypija 150 hp. W ten sposób ma znów full hp a jego druga napoczęta flacha 350 łyków po 1 hp ;)
Zatem idąc na hunta, z levela na level zamiast nosić coraz więcej plecaków z potkami, będziemi nosić coraz to pojemniejsze flakoniki, a płyn wewnątrz fiolek nie będzie się marnował, bo uleczy nas max do full hp !
Może zostać wprowadzona możliwość ustawienia, aby nie pił do full hp tylko np łyki po 100 albo 200 :)

Krzychu2
07-08-11, 20:19
Pojęcie sarkazmu znasz? Server nie będzie dążył w kierunku tibijskim, otrzymaliście już odpowiedź, że nic takiego nie zostanie wprowadzone...

Nie używaj sarkazmu, bo dobrze Ci to nie wychodzi ;)
Coś takiego może nie zostanie wprowadzone, ale miały być plany o wprowadzeniu czegoś podobnego co by zastąpiło w pewnym sensie łączenie mikstur :)

Kosky
07-08-11, 21:22
Coś takiego może nie zostanie wprowadzone, ale miały być plany o wprowadzeniu czegoś podobnego co by zastąpiło w pewnym sensie łączenie mikstur :)
o.O toś sprawę wyjaśnił... nie ma to jak COŚ wytłumaczyć odnośnie CZEGOŚ przy TEGO pomocy... :D
(ironia, o którą tak się wykłucasz)

kasiulka
07-08-11, 21:40
Nie wiem na ile wam przypadnie do gustu ten pomysł:
W pewnej grze podobnej do diablo (nie pamiętam tytułu) kupowało się potiony, które miały przykładowo :
1-20 lv = 200hp
20-40 lv = 300hp
40-60 lv = 400hp
60-80 lv = 500hp
80-100 lv = 600hp
100-150lv = 1000hp
150-200lv= 2000hp
Działałoby to tak:
Jest sobie typek na 60 lvlu, ma 1k hp na maxie. W trakcie walki stracił nagle 350 hp (zostaje mu 650hp). Uzywa mikstury nowej nie śmiganej 500 hp - dodaje mu 350 hp (dorównuje do maxa) a w buteleczce zostaje łyków na tyle, by uzupełnić jeszcze 150 hp. Kolejny cios za 300. Postać ma 700 hp. Łyka używanego potka za 150 i z nowej buteleczki wypija 150 hp. W ten sposób ma znów full hp a jego druga napoczęta flacha 350 łyków po 1 hp ;)
Zatem idąc na hunta, z levela na level zamiast nosić coraz więcej plecaków z potkami, będziemi nosić coraz to pojemniejsze flakoniki, a płyn wewnątrz fiolek nie będzie się marnował, bo uleczy nas max do full hp !
Może zostać wprowadzona możliwość ustawienia, aby nie pił do full hp tylko np łyki po 100 albo 200 :)

Podoba mi się ;).
Co do tematu, tak jestem za łączeniem potów .

Slythia
07-08-11, 21:47
Stosów nie będzie.