PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Zawody piłka nożna !!


Karooleq
09-06-11, 17:38
Wraz z Eksterminatorem i kilkoma innymi osobami wymyśliliśmy żeby zrobić zawody piłki nożnej ( termin do ustalenia ale pewnie któryś z weekendów )

Zacznijmy od tego że w zależności od ilości chętnych będziemy robić drużyny 3 osobowe i albo 8 albo 16 drużyn (każdy musi zmontować swoją drużynę).
Myśleliśmy również o jakimś wpisowym które zachęciłoby do rywalizacji i naszym pomysłem jest w wypadku 8 drużyn po 12k od drużyny lub w wypadku 16 drużyn po 6k od ekipy :)
Rozkład wygranej to w procentach
1) 60%
2) 20%
3) 10%

Ewentualnie dla wygranej drużyny Administracja może dorzucić coś od siebie :)

Teraz co do organizacji (i tu oczywiście nie damy rady bez naszej kochanej administracji :D )
Aby szanse były równe chcemy poprosić któregoś MG i pomoc
a dokładniej chodzi o to żeby każdy przed turniejem zrobił na swoim koncie postać na 1 lvlu, najlepiej z nickiem typu jak dla mnie to Kforev II (każda ekipa powinna wybrać sobie stroje, żeby było profesjonalnie) i oczekujemy od MG że w ustalonym czasie będą przenosić postacie w jakieś miejsce dobrze widoczne wszystkim ale bez dojścia osób które nie grają i naszym pomysłem jest jakiś dach w centrum Neolithu chyba, że macie lepsze pomysły :)

Będziemy zbierać zapisy i robić listę dopiero po wypowiedzeniu się któregoś z MG więc proszę aby nikt nie wypowiadał się póki pod 1 postem (moim) tego tematu nie będzie postu administracji która poprze lub odrzuci nasz pomysł :)

zróbmy ten server jeszcze ciekawszym :)


jeżeli też nas poprzecie to przyklejcie ten temat póki będą zapisy żeby każdemu było blisko i nie trzeba było pisać spamu aby wskoczył na górę działu :)

Slythia
09-06-11, 17:58
Bez tpa by się nie dało? Mam złe doświadczenia ;x.

Karooleq
09-06-11, 18:02
tzn może się dać tylko musielibyśmy ustalić jakieś sankcje dla tych którzy przeszkadzają :)

i wymyślić gdzie to zrobić jeśli bez tp to na rooku musiałoby być


@down

o to chodzi że nie wiem czy na rooku jest takie miejsce i wdzięczny byłby jeżeli byś mnie oświeciła :D

Slythia
09-06-11, 18:09
No widzisz, da się :>.Teraz myśl!

Mervakis
09-06-11, 18:13
Najlepiej na demonach, tam noobki nie dojdą i nie ukradną piłki. a duża ilość graczy bloknie respa spokojnie :P

Karooleq
09-06-11, 18:21
ale własnie o to chodzi zeby kazdy byl 1 lvlem zeby byly rowne szanse :)

Tron
09-06-11, 18:29
A czy w Neolith istnieje dach na tyle duży, żeby spokojnie można zorganizować taki turniej? Równie dobrze można by wyznaczyć prostokąt na bezludziu Neolith, ogrodzić to czymś, i teleportować tam graczy. Myślę że nikt nie miałby nic przeciwko teleportacji, w końcu jest do w dobrej sprawie. No ale oczywiście pojawiłby się nagłówek w "Aferach Altaronu" - "Mistrzowie teleportują graczy i dodają im poziomy!". Świetny pomysł, aż sam się w loguję i popatrzę ;)

Nathaniel1991
09-06-11, 18:44
Pomysł świetny :) Jestem w 100% za. Nie musi byc chyba koniecznie 1 lv mozna tez zrobic 10 lv i nie expic dalej :) no ale wasz pomysl ja sie chetnie dostosuje ;)

Teraz tylko trzeba zebrac ekipe :)

Karooleq
09-06-11, 18:47
lepszy jest 1 poziom bo nie kazdemu chce sie lvlowac postacie do 10 lvla :D

Kosiara
09-06-11, 19:02
Level 1. Lowest speed, max teamplay, max skill, full zabawy (:

KarolOs
09-06-11, 19:56
Administracja mogła by dorzucic np. 3 puchary za pierwsze 3 miejsca :D
popieram, dobry pomysł.

Van Taron
10-06-11, 01:20
Gdy opuszczamy Licor i znajdujemy się na Erec, to nie wiem jak wy ale ja musiałem zabić Kobrę jako Wojownik, czy pamiętacie tamte miejsce? :)

Były trybuny, było dobre miejsce itd. Ale nie wiem czy może znaleźć się tam więcej graczy jak tylko jeden. :(

siwyus
10-06-11, 06:01
A tak wgl to jest tu piłka ? ;d

Van Taron
10-06-11, 06:29
A tak wgl to jest tu piłka ? ;d

Ciałem człowieka można grać, tzn... Martwym Człowiekiem :p

blanko2222
10-06-11, 10:54
Ciałem człowieka można grać, tzn... Martwym Człowiekiem :p

xd to już było testowane ;DDD

@Zeby Wam kulki z myszek po uciekały ;]

Kosiara
10-06-11, 11:19
@up

prędzej żeby sie laser skopcił ;D

tygrys21
10-06-11, 12:17
A czy w Neolith istnieje dach na tyle duży, żeby spokojnie można zorganizować taki turniej? Równie dobrze można by wyznaczyć prostokąt na bezludziu Neolith, ogrodzić to czymś, i teleportować tam graczy. Myślę że nikt nie miałby nic przeciwko teleportacji, w końcu jest do w dobrej sprawie. No ale oczywiście pojawiłby się nagłówek w "Aferach Altaronu" - "Mistrzowie teleportują graczy i dodają im poziomy!". Świetny pomysł, aż sam się w loguję i popatrzę ;)

U mnie na dachu możecie zrobić te impreze.. haha :rolleyes:

Van Taron
10-06-11, 21:02
Powinni zrobić coś ala "Guild House" pod nazwą "Stadion", trybuny, boisko. Ja mogę bilety na mecz opychać przed wejściem, bo mam cieniutko teraz z kasiorką. :)

Choratio
10-06-11, 21:13
ja moge rozdawac za friko smocze STEJKI (nie jakies tam kanapeczki) prosto od Roberta zeby byla SILA!

Choratio
10-06-11, 21:17
nou problem

23:30 depo neolith!

Tron
10-06-11, 21:18
Znając życie, administracja wprowadzi "stadion" z prędkością jakie teraz są budowane na 2012 8)

Choratio
10-06-11, 21:23
hmm


w takim razie proponuje zawiesic temat na jakies 2 lata ;]

zanim jeszcze drogi na ten stadion wybuduja :PP

Van Taron
11-06-11, 02:48
Znając życie, administracja wprowadzi "stadion" z prędkością jakie teraz są budowane na 2012 8)

Autostrady z bufami :D


03:31 Van Taron [54]: Witaj
03:31 Graniczny: Witaj, witaj, w czym mogę pomóc?
03:31 Van Taron [54]: Chciał bym przebiec.
03:31 Graniczny: Chwileczkę... Ahhh Tak... To będzie kosztowało 10 srebrników, zgadzasz się?
03:31 Van Taron [54]: Tak
03:32 Graniczny: W takim razie od teraz masz możliwość korzystania z czaru Przyśpieszenia na pół godziny w terenie autostrady, uważaj na dziury!
03:32 Van Taron [54]: Dziękuję, Pa!
03:32 Graniczny: Dowodzenia, Miłej Drogi na Mecz!



Już czuje tego ODESA !