PDA

Zobacz pełną wersję : Wszystko o rycerzu


reaperek11223344
16-03-15, 22:13
Witam
Mam pytania dotyczące rycerza dwuręcznego:

-Do jakiego skilla mam trenować?
-Rok temu sprawdzał się duch/alchemik jak jest teraz podoba mi się takie rozwiązanie?

To by było na tyle nie piszcie mi że już było na forum tylko same konkrety.

Pozdrawiam

MaciejB
17-03-15, 01:19
z mojego doswiadczenia posiadalem ryca 2h skill 165 sila 140 /
bronie - mroczna halabarda +11
szpon +5 +2 pro. krytyka.

lvl 109...

Nekro - alchem ..

Tak przed wykupieniem 2promocji z demonicznego pomiotu mialem max udezenie ( smoki ) 695 ~~~co okolo tego..

raz mi sie udało uderzyć za około 710.. ale to juz nie pamiętam czy to była halka +5/6 albo odkazacz +5 +2 pro.ktyrka + pred.ataku

po wykupieniu 2 promocji przy przy skillach 165~~

juz nie bilem tak ladnie przez co tez przestałem grac ponieważ nie bylo sensu marnowania czasu ... [ ograniczony exp przez sub. profesje]

bilem po 650 max i to dosc rzadko .. [ exp głownie hydry / smoki itp głownie to co bylo wrażliwe na mrok .. ] stara wartość byla w granicach 144 pro.od mroku + 10 za władanie bronią 2h ]
szczerze mowiac ze swietosci przy 100 [ pro. udezenia bazowego +10 za wladanie bronia 2h bilem za okolo 500 .. ]

do tego waste uh / i problem z zakupem uhow [ 2-3 multibp co jakis czas na hunta ]
przy gorskich wielki +
hydry zal . ;]
smoki wieczność ale zawsze +;]

nie polecam teraz nekromanty alchemika ..
szczerze przy obecnej tabelce duch-ele to chyba naj lepsza opcja..]

pozdrawiam L. Major alias [ danka ze szczecina ] hehe

cewix
17-03-15, 06:30
@Up
Z tego co sie orientuje to alchemik nie zmniejszał obrażeń nekromanty

reaperek11223344
17-03-15, 12:29
z mojego doswiadczenia posiadalem ryca 2h skill 165 sila 140 /
bronie - mroczna halabarda +11
szpon +5 +2 pro. krytyka.

lvl 109...

Nekro - alchem ..

Tak przed wykupieniem 2promocji z demonicznego pomiotu mialem max udezenie ( smoki ) 695 ~~~co okolo tego..

raz mi sie udało uderzyć za około 710.. ale to juz nie pamiętam czy to była halka +5/6 albo odkazacz +5 +2 pro.ktyrka + pred.ataku

po wykupieniu 2 promocji przy przy skillach 165~~

juz nie bilem tak ladnie przez co tez przestałem grac ponieważ nie bylo sensu marnowania czasu ... [ ograniczony exp przez sub. profesje]

bilem po 650 max i to dosc rzadko .. [ exp głownie hydry / smoki itp głownie to co bylo wrażliwe na mrok .. ] stara wartość byla w granicach 144 pro.od mroku + 10 za władanie bronią 2h ]
szczerze mowiac ze swietosci przy 100 [ pro. udezenia bazowego +10 za wladanie bronia 2h bilem za okolo 500 .. ]

do tego waste uh / i problem z zakupem uhow [ 2-3 multibp co jakis czas na hunta ]
przy gorskich wielki +
hydry zal . ;]
smoki wieczność ale zawsze +;]

nie polecam teraz nekromanty alchemika ..
szczerze przy obecnej tabelce duch-ele to chyba naj lepsza opcja..]

pozdrawiam L. Major alias [ danka ze szczecina ] hehe

A do którego skilla wtedy trenowałeś ręcznie bo mam teraz 72 bron 2h i juz coraz wolniej idzie ;) do 80 mysle da rade dobic a dalej ?

painek96
17-03-15, 12:37
Myślę, że do 80 skilować, potem możesz wbić np. 30 lvl i rozdać w PN'y, a potem to już expić raczej i ładować albo dalej w 2h albo mlvl.

Yooshi
17-03-15, 12:44
A dalej expic i wbijać skile, ja ręcznie do 120 wbiłem przed upem teraz myślę 100 da rade dobić ponad.
Duchownym w Kościane smoki biłem po 700-800 czasami bez kryta (kryty są fajne, ale tylko czasami wchodzą).
Teraz duchowny ma większy bonus od żywiołów (ele), więc wydaje mi się dobrym pomysłem 2h-duch-ele.

Edit
M-lvl ręcznie z 15 da rade wbić, przed upem 19 wbiłem.

reaperek11223344
17-03-15, 13:14
A dalej expic i wbijać skile, ja ręcznie do 120 wbiłem przed upem teraz myślę 100 da rade dobić ponad.
Duchownym w Kościane smoki biłem po 700-800 czasami bez kryta (kryty są fajne, ale tylko czasami wchodzą).
Teraz duchowny ma większy bonus od żywiołów (ele), więc wydaje mi się dobrym pomysłem 2h-duch-ele.

Edit
M-lvl ręcznie z 15 da rade wbić, przed upem 19 wbiłem.

Jeśli można normalnie MW używać od 9 mlvl to nie widzę sensu dodawania magicznego na punktach, raczej w obrażeniach nie ma różnicy jedynie w leczeniu chyba ze się mylę i tutaj jest inaczej

MaciejB
17-03-15, 13:50
A do którego skilla wtedy trenowałeś ręcznie bo mam teraz 72 bron 2h i juz coraz wolniej idzie ;) do 80 mysle da rade dobic a dalej ?

128 skill wbilem recznie ;]

Zgadzam sie z Dun~~~teraz duch ele to chyba najlepsza opcja

@Up
Z tego co sie orientuje to alchemik nie zmniejszał obrażeń nekromanty

na pewno tez ich nie zwiększył .. rozczarowało mnie to bo sądziłem ze hity będą kozackie :uśmiech2:

Estebano
19-03-15, 09:05
Jak już jest taki temat to nie będę zakładał podobnego. Jak myślicie, ile czego skillować ręcznie na wojku 1h\dualu a od jakiego skilla powoli ładować pny?

cewix
19-03-15, 14:06
@Up
Przed resetem było tak, że dłuższe skillowanie nie miało sensu, bo ostatecznie miało się tylko 3/4 skille więcej niż ktoś kto na skillowanie poświęcił tylko troche czasu, teraz zapewne też tak jest, więc skilluj tylko do momentu aż będziesz mógł normalnie wbijać lvle, żeby mieć pny. Podczas expa też wpadnie trochę skilla, wiec rozdaj po prostu na ~30-40 lvlu