PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Promocja


Veliothe
05-06-11, 21:54
Proponuję zrobić jakieś zadanie na 'wykazanie umiejętności' by zdobyć promocję niż płacić za nią 8k gdyż jest to rozwiązanie mało ambitne a niskopoziomowe postacie nie mają wiele funduszy. Ale też zeby zadanie nie było typu "idz pokonaj 300 abitanczyków..." tylko cos z głową... np Wyprawa po jakiś tam rytualny miecz w dalekie strony (np jakimś statkiem) do jakiejś tam świątyni bronionej przez zwykłe szkielety (zeby zadanie było faktycznie na 20 poziom) a ów miecz mozna założyć od 20 poziomu... zakładamy go npc nas mianuje rycerzem tralala gadka szmatka miecz znika nam z ekwipunku i jesteśmy fajni. Oczywiście każdy miecz rytualny zeby uniknąć sprzedaży go innym graczom miałby dopisek "Rytualny miecz Wieśka Walecznego" (nasz nick). i tylko nasz miecz npc by przyjmował. Dla maga - rózga bądź jakaś runa a dla łucznika oczywiście łuk. Bronie nie miałyby ataku wartego takiego, zeby broń zatrzymać do walki.

Edit: Zwiekszyłoby to szanse nowych graczy na lepszy początek a starszych graczy robiących chara pod pk itp zmusiłoby do poświecenia dodatkowego czasu postaci a nie zebranie 8k z main chara i gotowe.. Oczywiście zadanie mozna urozmaicic róznymi zagadkami/labirynami itp. ; ) Przecież, by zapobiec wykradnięciu starożytnego artefaktu Majowie pozakładali liczne pułapki i łamigłówk w swoich świątyniachi ; )

Sosna
05-06-11, 22:35
8k to nic :p ja spokojnie nazbierałem przed 20 lvlem. Na druga promocje też już mam :p może to być w formie wyboru. Kto chce questy a kto nie to płaci :)