PDA

Zobacz pełną wersję : Stary czy obecny Altaron wolisz?


aleksy5885
22-02-15, 20:43
Temat stworzony po to by poznać Wasze zdanie na temat, który według Was klient Altaronu był najlepszy .
1. Obecny klient
2. Klient z 2013
3. Inny

Marancza
22-02-15, 21:00
Najlepszy był ten z 2013 roku kiedy był mniej zmulony. Takie moje zdanie. :uśmiech4:

Yooshi
22-02-15, 21:02
Dla mnie najlepszym altaronem był ten bez tych idiotycznych skili siły itp, gdy nekro nie walił po milijony z SD i gdy Florek nie płakał za łucznikiem duchownym. Altarony w których Wymek expił (!), a Yen zapominała siohać, czasy w których Marit robiła poty o 6 przed pracą i Camillo farmiący złotego smoka. Do tego Pogromczyni miziająca mikrofon (Wataha wie o co mi chodzi xd).

Mastach
22-02-15, 21:32
@up czasy bez noobskiego non-pvp :]

Marancza
22-02-15, 21:43
@up czasy, o ktorych on mowil to to ,,noobskie nonpvp,,

begar321
22-02-15, 21:51
2.
Ale nie ma sensu taki temat, ponieważ jak ktoś tam gdzieś wspomial w innym temacie, administracja uciekła i nie za bardzo ma síę kto tym zająć

Legolas
23-02-15, 09:23
Mi moze sie ten podoba . Ale chciałbym żeby usuneli zaleznośc szybkosci postaci od udzwigu . Bo wiadomo ze jak ktos idzie expic to zabiera full amunicji czy mikstur . A tak biegam jak bym targał o kulach .. Strasznie wolno . I nie widze w tym trudnosci gry ,ale monotone powolne slizganie sie jak slimak po jaskiniach . Juju Druidka

Masterglocker
23-02-15, 10:46
up
Polać mu.

Yooshi
23-02-15, 12:14
@up czasy, o ktorych on mowil to to ,,noobskie nonpvp,,

O noobstwie to Ty sie nie wypowiadaj oke?

Marancza
23-02-15, 20:05
O noobstwie to Ty sie nie wypowiadaj oke?

no dobra :zawstydzony"

leon
23-02-15, 22:33
wiadomo że stary Altaron lepszy dodali jakieś gówna takie jak siła,wolniejsze bieganie jak malo cap i psucie się broni... poco to komu ? to nawet nie utrudnia gry tylko odstrasza i nuży... jak by to zmienili na stare myślę że więcej osób by grało

Mervakis
23-02-15, 22:59
Nie ma czegoś takiego jak psucie się broni.:< A itemy zepsute całego serwera może naprawić 1 osoba w kilka minut, wiec faktycznie nużące.

Legolas
24-02-15, 00:05
No a co z bieganiem?
Po co to i na co komu było ? Jakie to przyniosło pozytywne efekty ? :D Moze chodzi o pvp ? Ze obladowany mag nie ucieknie nikomu . Ja widze w tym nową taktyke zabijania .
Rób maga nekro alchem , nie bierz duzo mikstur , wez troche sd i bij kogo popadnie ,a jak cos uciekniesz :D

sidexxx
24-02-15, 00:46
klient z 2013, teraz to trochę przekombinowali

Legolas
24-02-15, 02:36
Jak zawsze , nigdy nic nie było dobrze . Jedno ogarną ,a inną rzecz spierd'lą . Ostatnio nie dajecie spokojnie nam sie nagrać ,bo co aktualizacja naprawiacie wszystko z rocznym opuznieniem a dodajecie nowe nie przetestowane kwestie. No tak uwazam bo nie moge zrozumiec co za sens spowalnia postaci . Przeciez po to expie by miec wiekszy lvl i coraz szybciej biegac. Co dąży do coraz przyjemniejszej rozgrywki. A nie na odwrót .

Bo niedosc ze malo osob , to sami zniechecacie.
Jak ja mam namawiac starych znajomych i innych graczy ,aby wrocili skoro sam nie jestem zadowolony?

Zrobcie porzadek . nie zapominajcie ze lubimy Rpg itd, trudnosc gry . Ale przede wszystkim gramy dla frajdy i dobrej zabawy z znajomymi . A nie zeby sie wkurwi...ac . Kompletnie niepotrzebnymi zmianami. Bo mnie nie bawi grając moze i 4 lata tutaj . Poczucie ze gram coraz gorzej. Jaka jest przyjemnosc z wolniejszego biegania?

Ok ogolnie ... myslcie co robicie i jaka gre gracze oczekują . Fajna ale nie za bardzo przekombinowaną :D

Arkon
24-02-15, 03:17
a ja chce następnego klienta z 2015