PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja dla licor


tefendy
01-02-15, 18:17
Może by dodano dla stałych wyspiarzy czy jak to inaczej ująć rookslayerami(Licorslayerami WTF XD) Jakieś leczenie oprócz miksturek typu tawis ale inna nazwa lub słabsze leczenie ;D + Zwiększono szybkość trenowania siły tam dla stałych no bo teraz to udręka wbić 23 sily na tarcze a co dopiero 33 lub 37 nie pamiętam na Katanke xD

mikeleplacido
01-02-15, 18:57
Deff oraz siłę się wbić pnami i przez trenowanie na mobach. Licor jest od tego, żeby trenowało się tam wolniej, od zadawania dużych obrażeń oraz osiągania wysokich skilli jest kontynent. Niemożność leczenia się czarami równiez nie jest przypadkowa.

tefendy
01-02-15, 19:17
Ale potpatrz na to z innej strony, taki ja np mam katane i puklerz to 1 jest od 37 sily a puklerz od 23 ja 9 poziom sily gdzies z 10 min przeznacze a 22 poziom tego lub 36? to już inna katorga taki rycek w 3h wbije 70 sile ja w tyle nie wbije może 20, leczenie może nie dojść ale, jakieś minimalna różnice czy coś w skilleniu + nowe respy czy questy dla stalych wyspiarzy przydały by się bo tak to wogóle nie ma po co być Rookslayerem czy inaczej Licorslayerem

mikeleplacido
01-02-15, 19:38
Potrzeba długiego treningu, aby taki rycek, o którym wspomniałeś mógł posługiwać się najlepszą bronią. Identycznie jest w tym przypadku z tym tylko ułatwieniem, że tutaj pny dają lepsze efekty.

tefendy
01-02-15, 19:44
Powiedz gdzie moge rozdać pny na licor bo zabardzo nie wiem xD ? i czy trzeba do tego ss bo jeśli tak no to kurde xD 25 zl za miech smsem ;/

Marancza
01-02-15, 19:49
kup na 3 dni za 5 złotych lub od graczy

tefendy
01-02-15, 20:05
na miech jest bardziej opłacalne ;-;

Arkon
02-02-15, 02:09
Jestem za niedodawaniem niczego na licor. Usunąć go!

tefendy
02-02-15, 06:46
xd Usunąć?

Tyrond
02-02-15, 19:46
Usunąć może nie ale wywalić licorstayerów. Max 10lvl, dodać maksymalny pułap skilli i wtedy po wbiciu tego 10 lvl albo idzie się na kontynent albo kończy rozgrywkę. Licor to samouczek całej gry, powtarzam tylko i wyłącznie samouczek.

@Topic
Zdecydowanie nie, zdobycie "licorskiego maxa"(chodzi o skille na najlepsze bronie itd itp) powinien zajmować tyle samo czasu co odpowiednik tego na kontynencie. Wybrałeś ścieżkę "licorstayerczyka"(tak będzie się odmieniać?;p) to powinieneś wiedzieć na co się porywasz. Do tego powtórzę to co napisałem akapit wyżej. Archipelag Licor to samouczek, wprowadzenie do gry, nie jest on przeznaczony do normalnej rozgrywki. Tak więc wymaganie tam wszystkich/większości elementów normalnej rozgrywki(tzn rozgrywki na głównym kontynencie) jest alogiczne. Według mnie archipelag Licor i tak obecnie zdecydowanie za dużo oferuje, by się sprawdzał w swojej roli powinien wręcz odpychać graczy po zdobyciu 10lvl. Do tego jak można było dostrzec w wielu tematach, obecnie administracja jest skupiona na tworzeniu finalnej wersji Altaronu i wątpię aby mieli czas na takie hmmmmm... duperele(mam nadzieję, że się nie obrazisz za tak deprecjonuje Twoją propozycję), przy czym mam nadzieję iż zachowają taką postawę i jak najszybciej ujrzymy ich dzieło.

909794
08-02-15, 11:39
@Tyrond, skoro Licor to samouczek, to po co na nim questy ktorych nie da sie zrobic bez ogarniajacej, kilkuosobowej ekipy 30 lvli? Nie mowiac o niektorych potworkach absolutnie nie do zabicia nawet dla 5x 10 lvl.

Czorny3303
08-02-15, 12:07
Usunąć może nie ale wywalić licorstayerów. Max 10lvl, dodać maksymalny pułap skilli i wtedy po wbiciu tego 10 lvl albo idzie się na kontynent albo kończy rozgrywkę. Licor to samouczek całej gry, powtarzam tylko i wyłącznie samouczek.



I napisy końcowe a po chwili trailer z głównego kontynentu, niech wie co stracił... Co ty masz w kiepie?


Chociaż właśnie takie propozycje spotykają się z akceptacją, dlatego też jest jak jest...

Arkon
08-02-15, 12:29
na nowej grze nie powinno być Licoru, powinien być dłuższy samouczek, który pokaże jak się odnaleźć, jakie skróty klawiszowe są potrzebne, kombinacje (np. 3 paczki pod ścianą),
i inne takie potrzebne rzeczy, kilka zadań różnego typu...
*idź zabij Przynieś
*zbierz x czegoś
*zanieś X NPC list i wróć
*Pokonaj x potwora
*przeprowadź NPC bezpiecznie z miejsca A do miejsca B

i KONIEC na kontynent grać! a nie licory ;s

Windykator
08-02-15, 15:12
Ostatnio jak przechodzilem licor to tak jest! po wykonaniu wystkich misji ma się ponad 10 lvl, więc po prostu wywalić expa za moby na licorze i będzie ślicznie : > (w tym niedźwiadki etc). I zmienic loot z niedźwiedzia, bo to jedyny problem - zamiat 4 łap, neich spada tylko 1, ale ZAWSZE lub zrobić podmiankę na 'brunatny niedźwiedź', który będzie miał w/w atrybut. Zwiększyć ilość łosi, pomyśleć nad bukowymi liśmi, by kilku graczy mogło jednocześnie wykonywać tą misję, etc, etc : >

Tyrond
08-02-15, 19:52
@Tyrond, skoro Licor to samouczek, to po co na nim questy ktorych nie da sie zrobic bez ogarniajacej, kilkuosobowej ekipy 30 lvli? Nie mowiac o niektorych potworkach absolutnie nie do zabicia nawet dla 5x 10 lvl.

No właśnie po co one są? Jest to zbędny element, który powinien zostać usunięty. Zostało to dodane by umilić trochę czas trochę licorstayerom, gdzie od samego początku zakładano nie rozwijać rozgrywki w tym kierunku. W wyniku tego ogromnego błędu ta grupa chce więcej i więcej. Należy poprawić błędy przeszłości i wywalić wymienione przez Ciebie elementy, wtedy licor będzie wreszcie tym czym powinien być.

Yooshi
08-02-15, 22:10
No właśnie po co one są? Jest to zbędny element, który powinien zostać usunięty. Zostało to dodane by umilić trochę czas trochę licorstayerom, gdzie od samego początku zakładano nie rozwijać rozgrywki w tym kierunku. W wyniku tego ogromnego błędu ta grupa chce więcej i więcej. Należy poprawić błędy przeszłości i wywalić wymienione przez Ciebie elementy, wtedy licor będzie wreszcie tym czym powinien być.
Najlepiej wyj*bać Wywalić expienie na roku po 10 lvlu, po co mają tam grać, niech grają tak jak my chcemy.

By nie było oftopa bo admin na mnie poluje.

Licor moze być fajnym miejscem do grania, jest troche trudniejszy od maina na początku ale potem jego "trudnośc" spada. Mozna to troszkę naprawić i będzie dobrze.

cewix
08-02-15, 22:29
W gl przypominam, że prawdziwą magią rpg jest to, że możesz robić co tylko ci się podoba, w altaronie jest to ograniczone tym, że MUSISZ być tym dobrym, bez możliwości wybrania czegokolwiek innego jedyną opcją jest zostanie na licorze

kapik12342
09-02-15, 13:26
Dobry pomysł

Tyrond
09-02-15, 20:16
Najlepiej wyj*bać Wywalić expienie na roku po 10 lvlu, po co mają tam grać, niech grają tak jak my chcemy.


Wreszcie ktoś dobrze gada!!

Licor to samouczek/przewodnik/tutorial, w każdej grze po samouczku/przewodniku/tutorialu przechodzi się z automatu do właściwej gry. Dlaczego tak jest? By nie trzeba było marnować czas na rozwijanie tego etapu gry, by "administracja" mogła się w pełni skupić na rozwoju właściwej gry. W Altaronie można "utknąć" w samouczku/przewodniku/tutorialu tylko dlatego bo było tak w Tibii. Jest to jedna z ułomności obecnego Altaronu przez co włodarze dostają propozycje których nie powinno być. Mam nadzieję iż ten problem zniknie wraz ze startem nowej gry.

Żeby nie było Yooshi, doskonale wiem iż zdanie które zacytowałem to ironia w Twoim wykonaniu, a szkoda.